Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik by Stephanotis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik by Stephanotis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 10:26
Bravo mama, roditeljski primjer je najvrijedniji-neka mali zna cjeniti ljepotu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 09:27
evo gaaaaaaaaaaaaa!!!
 
 
zar nije divaaaaaaaaaaaaaaan???!!! Micek mali...
 
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 09:30
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bravo mama, roditeljski primjer je najvrijedniji-neka mali zna cjeniti ljepotu.
On je sav tako dragi. Obožava cvijeće i životinje. I naravno da smo mi tu, kao roditelji, da razvijamo tu ljubav još više.
Svako jutro nas dva skupa škicami. I naravno kad dođemo s posla.
Jedva čekam da niknu...
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 09:40
Jučer sam ipak unijela oleander s balkona iako u prvi mah nisam vjerovala da će toliko zahladiti. Sva sreća da jesam jer su ipak bili u pravu...
Nadam se da neće
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 10:44
Steph,ja sam hibiscuse ipak ostavila vani,dature sam unjela.Mislim da ću i hibiscuse danas navečer ubaciti u kuću na noćenje,Jesu oni zaštićeni vani no nekako je poprilično zahladilo.
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 11:15
Upravo sam zvala 95 da vidim koje je stanje. Kaže da je vani 4 stupnjeva!!! Nadam se da će brzo proći...
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 10:08
Što se tiče frezija ništa novo. Dali da se brinem?? Hmmm ma valjda će izaći, moraju!!!
Plamenac raste...Big%20smile
Jučer u piđami spašavala čempres na balkonu od onih naleta vjetra.
Kad će se vratiti???
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 15:01
Draga moja strašna si, razumijem trčanje oko biljki i "spašavanje" jer to stalno radim, ali ima jedna super stvar, jasmin kojeg sam unijela u kuću, preko noći je procvjetao. Ne brini za frezije, ma izaći će.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 11:44
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Draga moja strašna si, razumijem trčanje oko biljki i "spašavanje" jer to stalno radim, ali ima jedna super stvar, jasmin kojeg sam unijela u kuću, preko noći je procvjetao. Ne brini za frezije, ma izaći će.
Vidjela sam tvoj jasmin. Divan je!!!
Ma još ništa od frezija, ali čekam ja. Strpljen-spašen!!Big%20smile
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 13:18
smile56
Eto i mene nakon tri tjedna ( mališa bio bolestan, doma nema interneta.).
 
Slikala svašta, ali pametno ponijela samo fotić, a kabel čubi doma. Smile
Brojno stanje frezija je 3 od 12... Confused
No nema veze, za prvi puta ja zadovoljna.
Lavandica procvala a kupila sam i vincu( jel se talk zove??) bijelu. Predivna je...
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 12:11
plamenac raste...
 
moram ga ponovno slikati...društvo mu radi jedna frezija.Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 12:46
Plamenac uspješan, a frezije i meni nakon nekoliko pokušaja prvi puta izašle, a ove godine zakazale anemone - no još se nadam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 13:45
Moj mini vrt na balkonu prije "usađivanja" vinke.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 21:15
Baš je zgodna vinka, nisam još vidjela bijelu.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 22:25
Niti ja još nisam vidjela bijeli zimzelen...smile227
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 13:04
Ma da ?? Kaj sam slučajno kupila neku rijetku vrstu?? Fora. Prodala mi žena na placu. To je iz njenog vrta. Meni se baš jako dopala... Pošto se rasađuje povijenicama.... OČE KO?? Tongue
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 22:55
Ja!!!! dok razmnožiš, lijepo se preporučam za jednu malu sadnicusmile94
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 08:37
Bijela vinca,prekrasnoooooo!!!! Stvarno je rijetko gdje ima za kupiti,pa čak i za vidjeti.Ja te nebum žicala(kad Silvekica dobi nju ću žicatiLOL)
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:17
Eto me i opet nakon dva tjedna bolovanja s malim...
 
Plamenac ODAPEO Cry, frezije narasle, čekam bi li procvale. Kupila ogromnu teglu za balkon a nemam mojma još što bi unutra. Znam jedino da sigurno ide lobelija unutra...a ostalo, vidjet čemo. Mislim ad će jedna ljubičasto-bijela kombinacija biti dobitna.
 
A pošto je moja velika tegla još prazna, ostaje mi jedino moj mini vrt, s kojim ću vas gnjaviti dok god ne posadim nešto novo... smile96
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 15:26
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Ja!!!! dok razmnožiš, lijepo se preporučam za jednu malu sadnicusmile94
Ma nije problem, samo kad bi još neko objasnio kako da ju razmnožim...Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.