Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik by Stephanotis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik by Stephanotis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 08:53
Originalno poslano od člana VERA1 VERA1 napisao:

Pozdrav stephanotis . Tek sad sam vidjela tvoje sličice sa novim biljkicama , vidim iklinčići su posađeni u žutoj kantici. Itvoji pokloni su posađeni i sutra ih uslikam po danu pa postavim slikice. Pusa MALOM MOTORISTI.

smile197mali motorista.
Klinčići su predivni... Baš me razvesele svako jutro kad idem škicati cvijeće na balkon.
Ja sam dijete sreće
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 08:59
Sve je preslatko, a Luku imamo i mi, pa čujem da je motorista, e onda sigurna spada k nama moji svi voze motore, svaki svoj, ludi su za motorima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 11:21
Evo što se jučer "radilo". Pila se kavica kod Vere. Dakle, njen kamenjar je diiiivaaaan. A pošto nas dvije osim ove stranice, veže i coolinarika, Vera je ispekla kolač koji sam joj na toj stranici ishvalila. I nisam pogriješila, kolač je prefini. Bio je i mališa samnom i uživao u kolačima, cvijeću, soku ( koji doma baš i ne dobiva, pogotovo ne u svojoj čaši, pa je bio van sebe LOL ), susedovom pesu, motorima i maci Sivku...
 
Ja sam dijete sreće
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 11:26
I pošto ja baš i nemam puno cvijeća da mogu naslikavati,  eto opet moje ljepotice... LOL
 
Ja sam dijete sreće
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 11:36
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Sve je preslatko, a Luku imamo i mi, pa čujem da je motorista, e onda sigurna spada k nama moji svi voze motore, svaki svoj, ludi su za motorima.
Šta ne kažeš, šaljem ga za vikend do tebe. smile197
Ja sam dijete sreće
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 11:41
cvijeće i kolači...pa može li bolje od toga Smile
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 15:35
Evo  stephanotis posadila sam cjetiće koje si mi pokonila
 
 
 
 
 
Ovaj sam posadila isto u kamenjar odmah, nadam se da će pustiti korjenje, što ti misliš?
 
 
 
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 19:36
Kak su moje susedice vrijedne, vidite vi ljudi koliko se tu cvijeća izmijenilo i napravio prekrasan balkonski kamenjar i nevjerojatno ali još proljepšao Verin purgerski raj!
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 10:34
Joj divno Vera. LOL Sukulent će se primiti sigurno, to raste ko ludo!! Wink Drago mi je da sam malo pridonjela tvom predivnom kamenjaru. Ali to je samo kap u moru tvojih biljaka.
Ja sam dijete sreće
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 17:50
Steph, dobro da si obišla prva taj predivan verin kamenjar!!! smile72
Bravo za druženje!!!  Nadam se i ja kad malo usporim tempo da se vidimo na kavi!!!smile186
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 13:05
Da skinem paučinu sa svog dnevnika... Pošto cvijeća nemam ništa novog, eto slikica mojeg mini kamenjara...
Mališa i ja pozdravljamo svako jutro cvijetiće...Smile
 
 
 
Floraart sam nažalost propustila, iako možda i bolje jer znam da se ne bi mogla suzdržati... a mjesta za cvijeće niotkud. LOL
Ja sam dijete sreće
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:26
Baš ti je sladak, obožavam plavo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 12:17
Eto da malo obrišem prašinu sa svog dnevnika. Nemam ni jednu slikicu za staviti, jer je za to potrebno ponijeti fotić, a bome i kabel. LOL No bum sutra. Iako nema baš niš puno novog. Kamenjar je narasao i sad se ni ne vidi kamenje... Big%20smile No dobro, glavno da biljčice napreduju. Procvala mi je čuvarkuča. Baš mi je lijepa. Budem i nju sliknula.
Ja sam dijete sreće
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 12:33
Reci ti nama kako tvoj namiljiji cvjetak podnosi vručinu smile46
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 12:53
Uf teško, jadničak. Morala sam mu ošišati loknice da mu bude malo lakše. Imamo klimu doma, ali ga ne želim puno klimati. Mora se naviknuti na ove grozne vručine, jer mi se čini da nećemo više imati normalnih ljeta... Sad ionako zbog kozica ne smije još bar tri tjedna na sunce, pa samo ko vampiri izlazili samo u sumrak. LOL A spavanje je priča za sebe. Stalno se budi i kmeči. Vruče mu je za pop....... Ali ne da se on. Brine i dalje za mamine cvijetiće i ponosno svima pokazuje čuvarkuću koja je procvala. Big%20smile
Ja sam dijete sreće
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 09:31
Imala sam "istu sreću " kao i ti da su mi i MPS i MPK dobili kozice uslijed ljeta, ludnica. Izgledali su kao mali Marsijanci onako bijeli na točkice od pudera (to se nekad kupovalo u apoteci, ubi me ali ne znam kako se zove, tražila sam pude kod vodenih kozica, neka tekučina je bila koja se prije upotrebe promučkala i kad se sasušila na kozici izgledala je kao bijela pjegica! Stanovali smo u potkrovlju i u dnevnoj sam sobi imala kadicu sa vodom punom hipermangana i lijepo smo se brčkali, uđu u kadicu, poprskam ih i onda gole van i bez brisanja dok se ne posuše pa onda ponovno!. Da nije bilo te vode mislim da mi ne bi preživjeli. Sva sreća da nisu ostali nikakvi "krateri"
Sretnosmile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 10:38
Vratila si se u svoj dnevnik, pa bilo je i vrijeme. Cvijeće raste, kozice su srećom prolazne i ne ostavljaju tragove ako se pazi, a i bolje je da ih prebole kao djeca.
Moja prijateljica koja ih kao djete nije imala sada kad ima 60 godina godinama ju napada herpes svagdje po tijelu (to je isti soj).
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 11:28
Znam za taj herpes. Zove se herpes zoster. To je dosta opasno. Ma drago mi je da smo prošli kozice. Idemo dalje. LOL Njemu će možda ostati par ožiljaka na licu. Vrijeme će pokazati. Moje jadno cvijeće gori na južnoj strani. Zaboravila ga zaliti jedno večer i drugi dan se jako uvrijedilo. Nadam se da neće biti većih oštećenja.
Ja sam dijete sreće
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 11:30
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Imala sam "istu sreću " kao i ti da su mi i MPS i MPK dobili kozice uslijed ljeta, ludnica. Izgledali su kao mali Marsijanci onako bijeli na točkice od pudera (to se nekad kupovalo u apoteci, ubi me ali ne znam kako se zove, tražila sam pude kod vodenih kozica, neka tekučina je bila koja se prije upotrebe promučkala i kad se sasušila na kozici izgledala je kao bijela pjegica! Stanovali smo u potkrovlju i u dnevnoj sam sobi imala kadicu sa vodom punom hipermangana i lijepo smo se brčkali, uđu u kadicu, poprskam ih i onda gole van i bez brisanja dok se ne posuše pa onda ponovno!. Da nije bilo te vode mislim da mi ne bi preživjeli. Sva sreća da nisu ostali nikakvi "krateri"
Sretnosmile78
Joj tak je i naš bio sa bijelim točkama. Taj puder kad se posuši ostaje tjedan dana. Confused No sad je to iza nas...
Ja sam dijete sreće
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 15:57
Evo mog izraslog kamenjara/đungle. Od kamenja ni K. :)))
 
 
Ovu divnu pahiru nam je kupila svekrva...
 
A ovo je mali cvijetić od čuvarkuće...
Ja sam dijete sreće
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.