Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 63646566>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 08:38

Livadsko bilje Smile...doneo si dobru odluku a i u trendu je  što prirodniji izgled bašte, tako da sam sigurna da ću uživati u tvojim "travama" Wink.

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 10:02
Opet malo prošetala ...pa reko da se javim...
Baš si me zainteresirao s novim livadskim lookom tvojeg vrta. Jedva čekam to vidjeti. Usput strašno mi se sviđaju tvoje gonfrene i ljubičasti cosmosi.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 13:06
Pa to može onda biti samo ljubav,ako si svako drugo veće u Osijeku :))) Iskustvo starih :)))))
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 19:41
Mali gogo jučer sam u Intersparu vidjela sjeme šumskog cvijeća...ako te interesira
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 09:24
Hvala svima.
OSica, istina, ljubav je u pitanju, ali ne ljubav romantična. To je ljubav prema četiri predivne osobe, prema ljudima koji su dio mog života, dio mene samog, moja utjeha i moja radost, moj smisao postojanja....
Ja koji nisam nikad vjerovao u ljubav, zaljubio sam se u njih četvoro :D
 
A peta moja ljubav je taj grad. U njega sam zaljubljen čitav život. Ne mogu se nikad dovoljno nauživat njegovih ulica, trgova, njegovih kuća, zgrada i ljudi.... Budući da su male šanse da ću ikad uspjet zasnovat dom tamo, odlučio sam da ću vječnost provesti na Aninom groblju, zajedno sa svojim precima, hehe...
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 09:49
Gogo, previše si ti mlad da razmišljaš o Aninom groblju... Ima mnogo lepših mesta u Osijeku, a da počneš razmišljati o groblju imaš još puuuno decenija.
Da li je kod tebe počelo buđenje biljaka? jedva čekamo slike tvog raja.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 10:00
Pojavile su se visibabe, izlaze narcisi, šafrani, pupaju grmovi i drveće.... biljke u kamenjaru napreduju....
 
(Što se tiče Aninog groblja: prošle jeseni kad sam se autom zabio u prikolicu neosvijetljenog traktora, shvatio sam da godine nisu jako bitan faktor u izračunu udaljenosti od života do groba Smile)
Ali sad zato uživam u svakom trenutku, svaka biljčica me veseli, novi život koji se budi me veseli, svi ljudi me vesele i pun sam ljubavi prema svakom živom stvoru koji diše i raste na ovome svijetu.
 
A slika će bit puno, zapalio sam svoje društvance za vrtlarstvo, jedva čekaju da skupa sa mnom zasuču rukave. Puno toga treba obnovit, sredit, presložit, presadit....
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 10:08
E to volim da čujem! Sitnice ovaj život čine lepšim i boljim i zato treba uživati u običnim malim stvarima. Kod nas sve "pliva" koliko pada kiša, ali proleće je sve bliže i sve se budi.
Čekamo slike tvojih biljčica!
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 10:46
mali gogo,jako si to lijepo rekao,postoji toliko vrsta ljubavi i ne mora se sve odnositi samo na jednu.....
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 19:15
Ej Gogo ti si jedna jako romantična dušica. 
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 08:07
Gdje si se izgubio mali Gogo ?
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 23:03
Želim tebi i tvom osječkom društvu da uživate u tvom cvjetnom raju i da ti pomognu realizirati planove vezane uz vrt. Uživajte!
Sutra je novi dan.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 08:03

Proljetni radovi u tijeku :)

 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 09:58
Evo i tebe konačno Tongue! Ovaj ćup, tvojih ruku djelo ,mi je neodoljiv.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 10:51
Samo tako! Rad, red i disciplina :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 14:34
 Bravo Mali gogo! Slike su fantastične!! Baš kako reče Medo, "rad, red i disciplina"
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 23:00
Kako je lijepo, jedva čekam nove slikice
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 23:04
jesi li posijao livadno cvijeće?baš me zanima kako će izgledati ove godine tvoj vrtsmile113
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 11:06
Slikice malo stavi i kod tebe sigurno već cvjeta svašta nešto.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 09:23
Evo friških, današnjih, ranojutarnjih slika:
 
 
 
 
 
Povrtnjak posijan...
 
 
 
Obratite pažnju na komarca na objektivu :). Ovih dana se ne može živjet od tih letećih napasnika.
 
 
 
Uljana repica baš lijepo ukrašava polja. Predivna dok cvjeta, a grozna kad počne stvarat sjemenke. Užasno smrdi na užeglo ulje.
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 63646566>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.