Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 646566
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 11:13
Krasno jutru u tvom raju!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 12:39
prekrasan ti je ovaj grm jorgovana, dali ga orezuješ poslije cvatnje?

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 08:31
Moram orezat ocvale cvjetove, jer slabije cvjeta iduće godine, ako ove stvori sjeme.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 19:47
Krasni jutro kod tebe,a komarci su podivljali ove godine.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 09:44
Evo malo majskih fotografija mog vrta.
 
Moja "šumica" bagrema. Skoro bih mogao reći da mi je bagrem najdraže drvo, pogotovo u maju.
 
 
 
Namjerno nisam otrimao brdašca jer je sezona cvjetanja makova.
 
 
Novouređeni mali kružni vrt.
 
 
Staze sam pošpricao herbicidom pa trava polako vene. Uskoro će staze biti ponovno čiste.
 
 
Meni vrlo draga, sezona perunika. Ovu posebno volim, jer za razliku od ostalih, ova predivno miriše na PEZ bombone.
 
 
 
Opet te famozne obrasle stazice. Ali bit će čiste vrlo brzo.
 
 
Ova perunika mi je predivna, ali sam ju često dijelio drugima pa mi sad ostalo tek par slabih biljaka.
 
 
Moj Timmy, od milja zvan Timotije Prvi Smrdljivi (Susjed uzgaja zečeve pa njihove lešine zakapa svuda uokolo. Timmy ih obožava iskapat i dovlačit na vikendicu. A mirisi nakon tih njegovih pohoda nisu nimalo ugodni LOL)
 
 
Pogled kroz prozor.
 
 
Rešetke stalno zatvorene zbog komaraca, na njima je razapeta mrežica protiv tih malih letećih napasnika.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 09:57
Lijepo je u tvom raju ....još samo da možemo uživati od ovih letećih napasnika.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 10:02
Dragi gogo sve je lijepo ali meni se posbno sviđa onaj brežuljak sa procvalim makovima, podsjećaju me na moje slavonsko djetinjstvo i prepuna polja makova.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 15:54
Pojaviš se, zabljesneš nas tvojim carstvom, najaviš novosti i nestaneš smile208
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 646566
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.