Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  123 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj vrt seoski
    Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 11:06

Evo da se i ja predstavim sa par 'prošloproljetnih' slika iz mog predvrta ispred kuće. Inače imam i veliki vrt oko vikendice koji je još u fazi izgradnje, a o kome nešto piskaram na mojoj stranici www.mojvrtseoski.izhr.com 

 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 11:41
Dobro nam doša i još bolje nas ocarao svojim lijepim vrtom!!!!
 
Obozavam vodene vrtove... pogotovo amfore kao njegov element!!!!
 
Jednom rijeci predivno!!!!
 
Jesi to sve sma napravi ili ima jos negdje i bolja polovica skrivena u pozadini
 
I ps. gdje si nabavio amforu???
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 11:43
...krasno izgledaaaa...a amforu istu sam juce vidjela u pevecu , mislim da nije iznad 100 kn cijena
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 11:54
Dobro došao! Prekrasno je- posebno mi se dopada stolisnik, a i dragoljub je sigurno bio prekrasan kad je procvao!
smile55
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 12:26
Nema skrivenih boljih polovica u pozadini (još ne) Wink, sve sam sam napravio!
Amfora je kupljena u Baumaxu za 200 kn. Nedavno sam bio u Pevecu u ZG i identičnu amforu vidio po cijeni od oko 100 kn.
Isti program proizvoda od terakote (po malo višim cijenama) ima i u osječkom Pevecu, ali nažalost amfora još nemaju.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 12:46
Stvarno predivno izgleda kada voda tece.... pa bi malo pokupio ljepote iz tvog vrta i ubaco u svojWink
 
moram nabaviti tu amforu ove godine...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 13:55
Jezerce me očaralo... Predivno izgleda...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 15:57

Kada budes imao vremena opisi nam malo kako si ga stvarao i sta je sve upotrebito...

Jer siguran sma da ce mnogi pozeljeti ovako nesto imati u svome vrtu!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 16:43
Pa ovo je neviđeno, zaista prekrasno. Ajde opiši nam kako je sve nastalom, kolika je kvadratura pojedinog djela, što je sve posađeno, koliko vremena si izgubio (pardon dobio. jer to nikako nije izgubljeno vrijeme) i isto tako ne manje važno koliko treba minimalno potrošiti za nešto tako bajkovito.
smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 16:53
Evo me opet. Otišla sam na tvoju stranicu i skoro pala u nesvjest. P tamo sve piše, samo sam malo prolistala, a li obećajem da ću sve proučiti od a do ž, jer sam vidjela da je puno korisnih informacija i ideja. Kad sam pak vidjela da imaš narančasti zumbus, ostala bez teksta.
Bravo, bravo, ja sam naravno amater i vrt i dvorište mi je hobi i zabava, a li ovo što si ti pokazao - nemam riječi.
super si - odoh natrag na tvorju stanicu, potpuno me zaokupila i dobro nam došao, da te nema trebalo bi te izmisliti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:28
I ja sam prošao po tvojoj stranici na brzinu... Ima super ideja i slika! Odlično!

Nisam nigdje na stranici zamijetio da piše odakle si??
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:30
A listajući tvoju stranicu sam saznao da imam grm koji se zove japanska dunja... Bravo ja... Hehe...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:40
A zašto ja ne mogu prolistati onaj www? smile43
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 19:28
Mali gogo prekrasan vrt....smile78 andrea ni meni ne otvara...
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 20:13
Mali Gogo ja sam amforicu juce vidjela u osjeckom Pevecu! :)
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 21:36
divno, bezteksta sam. a ni ja ne mogu prošetat starnicom. a zašto???šmrc
Life is like box of chocolate...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 22:00
Mali Gogosmile211smile211i stranica i ovo ovdje.smile79
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 22:10
Prekrasno. Svaka čast...Clap
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 09:54
Hvala svima na pohvalama!
Ako ne možete uopće otvorit stranicu, onda vjerojatno taj tren stranica nije bila dostupna. Često im se to događa u zadnje vrijeme, ali je kratkotrajno.
Ako vidite početnu stranicu, a ne možete otvarat druge stranice, hm, kažu mi da Firefox i Opera posljednji znak '/' u adresi podstranice zamjene za '\'. Još nisam odgonetnuo zbog čega se to događa. Jednostavnom promjenom znaka '\' u znak '/' gore u adress baru ispravlja se greška i stranica se može otvorit.
Pokušat ću to riješit što prije.
 
Tiljo, iz okolice Osijeka sam. Vikendica mi je na obali Drave kod svetišta svete Ane u Bistrincima, općina Belišće. Wink (Hehe, ako vam ova adresa što govori.)
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 10:39
Triša sviđa ti se zumbul "Ciganska kraljica"Big%20smile!
Ta sorta je česta u našim trgovinama. Bogato cvjeta, a žari se kao da je flurescentan (pogotovo se taj "efekt" primjeti predveče). Nešto slično kao kod obične naranđaste kadifice.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.