Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 12:54
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Tiljo, iz okolice Osijeka sam. Vikendica mi je na obali Drave kod svetišta svete Ane u Bistrincima, općina Belišće. (Hehe, ako vam ova adresa što govori.)


Ja sam iz Valenovca, odnosno Feričanačko vinogorje (Feričanci kod Našica prema Orahovici). Naravno da mi govori... Dobro, jedino vikendicu ne bih znao pronaći... A šta imaš od bilja doma? Ništa sada ne kužim? Gdje ti je šta uređeno? Ako dobro kužim, vikendicu tek sređuješ?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 13:29
Ovo što je prikazano ovdje na fotografijama je ispred moje kuće.
Ako si posjetio moju stranicu tamo isključivo pišem o vikendici i fotografije su s vikendice.
 
Doma nemam puno biljaka, jednostavno nema dovoljno mjesta za sadnju pošto imam tipično gradsku, malu okućnicu.
 
A na vikendici imam oko 3000 m2 prostora za ispucavanje svih mojih vrtlarskih želja.LOL
 
Hej, ti si skoro pa susjed, ...Feričanci...., često lunjam tvojim krajem, a bome odvezem se i dalje tamo do Jankovca, pa u šetnju.Big%20smile
Živiš u prekrasnom kraju!
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 13:51
smile141 jednostavno i prije otvaranja stranice sam oduševljena.

Vodeni vrt smile211 i ja u mom imam amforu , ali je malecka.....

Bilje i ostalo..... ma jednostavno fantastično.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 13:54
smile43 ništa ne mogu otvoriti
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 15:09
evo na poslu sam uspjela otvoriti starnicu. odlična je. u čemu je problem da ju ne vidim doma.
Life is like box of chocolate...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 15:11
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Hej, ti si skoro pa susjed, ...Feričanci...., često lunjam tvojim krajem, a bome odvezem se i dalje tamo do Jankovca, pa u šetnju. Živiš u prekrasnom kraju!


I ja imam veliku okućnicu, ali moji bi samo voćke sadili i sade, a ja baš nisam lud za takvim stvarima od kojih ima neke veće koristi... Da, predivan kraj, ali ponekad poželim da sam na nekom urbanijem mjestu, a ne Bogu iza nogu. Eto, vidiš... Ja sam tako blizu, a još nikada nisam bio na Jankovcu... Valjda zato što imam svoj Jankovac oko kuće... Heh! Dobro... Pozdrav, susjed!
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 15:28
Eto pozvan si da sa mnom odeš na Jankovac, čim malo priroda ozeleni. Dogovorit ćemo se, ljudi smo.... i susjedi!Thumbs%20Up
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 16:35
Mali gogo, stranicu sam odmah jučer" prožvakala," i ne silazim s nje. Odu ševljena sam svime što radiš, a hvala ti za cigansku kraljicu, potražiti ću, jer mi se zaista čini posebna.
 
Da si barem bliže Rijeci, pa da to dođem i vidjeti u živo, ali nikad se ne zna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 17:49
Vrt je super...bravo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 21:04
smile55smile93smile141smile211
Trebala bih napraviti neke stvari sutra Za posao (glupe testove) ali mislim da od toga neće biti ništa i mogu ti reči da me baš briga ako sutra dobijem otkaz jer ovo što ti radiš, kako radiš i kako nam to jednostavno opisuješ vrijedi svake kazne. HVALA !
Idem ponovno škicati, samo mi se nekako čini da je veeeeika gužva, da mi je samo znati tko se sve samnom šeće oko tvoje vikendice i tko viri u vodeni vrt kraj kuće. Osjećam kako nas je puno i baš mi je ugodno s vama a tebi VEEEEEEELIKI GOGO smile78
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 23:21
ni ja ne mogu listati po stranici, otvori mi samo naslovnicu
a sve je u redu sa znakom /
baš sam smile43


Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 09:48

Hvala svima na pohvalama! Sad sam malo i Embarrassed!

Englezi, Australci i vrtlari Novog Zelanda imaju lijep običaj da ponekad naprave "dan otvorenih vrata vrta", kad dopuste ljudima da razgledaju njihov vrt. Skuhaju im čaj, naprave kolače i cijeli dan šetaju s posjetiteljima.
Kad budem i ja bio dovoljno zadovoljan svojim vrtom napravit ću nešto slično pa možda uvedem taj običaj i u moj kraj.
Tako bih rado i sam škicnuo iza onih gustih živica u tuđe vrtove, ne iz neke zlobe ili voajerizma, nego me ljepote tuđih vrtova inspiriraju i potaknu da više radim u svom vlastitom.
Gledam i fotografije vrtova forumaša pa se ne mogu nadiviti toj ljepoti. Kad gledam vaše prekrasne stasale vrtove nekako imam osjećaj da moj vrt koji se tek rađa nije ni blizu toga. No to mi bude i poticaj da zgrabim motiku, štihaču ili građevinski alat pa se bacim ponovo na posao.
 
Što se tiče moje stranice: ne znam zašto postoji taj problem. Nažalost!?!, svi moji prijatelji otvaraju stranicu bez problema pa nemam prilike vidjeti postavke na računalima koji ne uspjevaju otvoriti stranicu. Moguće da je Explorer starijeg datuma ili imate stariju varijantu Office-a, Antivirus možda blokira Active X kontrole, ne znam zaista. Molim Vas kad otkrijete što je problem da mi javite, budući da mi se dio ljudi javlja sa istim problemom. Hvala unaprijed!
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 13:02
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Eto pozvan si da sa mnom odeš na Jankovac, čim malo priroda ozeleni. Dogovorit ćemo se, ljudi smo.... i susjedi!


Joj, super! Može... Dogovoreno!
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 13:57
Moj vrt na vikendici slikan prije par dana:
 
 
 
 
Ovaj gornji vrt je u fazi kreiranja. Većina lukovica, trajnica i ruža je posađena. Sa izradom fontane u gornjem vrtu sam započeo jučer.
 
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 14:05
e svaka čast gogo....predivno je :)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 19:01
Gogo, ovo se meni sve jako sviđa!
Ideja "Dani otvorenih vrata vrta" mi je super. Ja ću doći sigurno!smile73 Dolazim sa cvijećem, kako i priliči cvjetoljupcima!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 09:29
Gogo - svaka čast! Zaista izgleda fenomenalno!
Kad otvoriš vrata eto nas Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 09:37
Mali gogo - predivno, kako mi je to samo promaklo, pa da kad mi je crko komp, pa sam propustila neke stvari.
Dolazim i ja, kako bilo da bilo - valjda će vrata"bii otvorena" duže.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 11:28
Gogosmile211.Stvarno preljeposmile141
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 10:08
Napravio sam napokon i novu fontanicu pa evo da budem neskroman i malo se hvalim na forumu:)
 
 
 
 
 
Jedan od mojih najdražih tulipana: PINOKIO
 
 
I zumbul:
 
 
Šafran:
 
 
I na kraju raspojasana rabarbara:
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.