Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 12:42
iskreno, jako mi se sviđa tvoj ćup. Još kad znam da si ga sam izradio- vrijedno divljenja!
Što se tiče prijenosa - organiziraj radnu akciju i mi cvjetoljupci ćemo doći.....Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 20:08
cup je super..al i sve u tvom vrtu je super..ove stazice,cvijece,detalji ma bas je odlicno...pravi mjstor...smile57
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 20:17
Gogo tvoja hacijenda je pravi raj za umorne duše. Lasta super izgleda.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 21:42
Super je ćup, volim sve što je od prirodnih materjala, bravo Gogo Clap
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 07:25
Dragi Gogo, oduševio me tvoj rad, svakako mislim da mogu reći, umjetnički.
 
Krasno će izgledati u tvojem prekrasnom vrtu, jer djeluje tako prirodno i ostavlja dojam mirnoće i sklada.
Bravo maestrosmile120.
 
 
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 11:31
smile227Ćup izgleda super!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 22:25
....došla sam tiho.....sjela na jednu od one dvije stolice....zamotana u deku....s toplim čajem u ruci....da se odmorim od svega...hvala što si me pustio da budem tu....tT
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 08:51
Samo naprijed, ali dobro se utopli.
Grozno je hladno, puše vjetar kao lud. :)
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:08

I meni se sviđa ćup, sad me interesira gdje će mu biti mjesto, kako će se sa čime ukomponirati ali i to ćemo mi vidjeti Wink

Majstore Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 10:39
Evo ga, ćup ofarban i postavljen na mjesto. Još samo moram posadit par maćuhica da ga krase ovu jesen. Smile
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 10:47
Jako mi se sviđa ćup, svaka čast na izradi..još kad dođu mačuhice bit će za 10.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 10:54
Hvala!
Sad maćuhice za zimu i rano proljeće, a iduće godine slapovi surfinija. To bi moglo bit jako zgodno za vidjet.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 12:39
Gogo majstore!ClapClapClapBig%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 13:20
Zvat ću te kad zapnem u izradi, budi mi blizu
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 13:42
Znaš što frajeru nisi fer, osjećam se sa svakom slikom ko da mi pozivnicu šalješ. Ali svejedno popiti ću ja kavicu jednom na onoj terasici. Ćup je prekrasan, probaj ukomponirati i šarenolisni bršljan.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 13:48

Mali Gogo....čestitke za ćup Clap, stvarno je lijep Smile....a lijepo je i u tvom vrtu! Često pogledam tvoju temu, ali ne komentiram uvijek! ..idem sad malo pogledati na drugu temu kako je tekla izrada....Wink

Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 21:37
Pogledala sam kako si detaljno napravio cup.Svaka cast, bilo je to dosta posla Thumbs%20Up!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 09:32
Ćup čim duže gledam sve mi je ljepši i zbilja ne izgleda ko "ovogodišnja proizvodnja" meni ti to više liči na neku bucastu amforu u kojoj su Rimljani stavljali crno vino ili maslinovo ulje. Ma jesi ti to nama podvalio neki nalaz iz Vučedola???Wink
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 10:54
hehe, dobra si. Al vučedolska kultura je malkice starija od Rimljana. Možda siroti nisu ni znali za vino LOL, a za masline sigurno nisu znali ovdje u Panoniji.
 
Zadnji put sam bio na Vučedolu kad sam bio visok otprilike kao taj moj ćup. Tongue
Vidiš, mogao bih se jedan dan zaletit da vidim je li taj lokalitet obnovljen nakon rata.
Nekad je to bilo prekrasno izletište za radničku klasu ovih krajeva, hehe. Slično kao Jankovac, Zvečevo, Velika, Kamensko s onim ogromnim Bakićevim spomenikom narodu Slavonije (U to vrijeme je to bila najveća apstraktna skulptura na svijetu. No tijekom rata je završila kao sekundarna sirovina Angry. Dijelila je nažalost sudbinu većine antif. spomenika Slavonije).
 
Neka od izletišta su obnovljena, a neka su još uvijek zgarišta, nažalost.
 
Znači morao bih malo do vučedola kad se smiri vrijeme. Dobro da si me podsjetila LOL.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 11:37
...ma što bi ti bez mene ? Wink
 
(hvala na satu povijesti, skužila sam kakvu sam glupost napisala, ah ja sam samo žena, ali više se ne mogu ni na "plavušicu" izgovarati jer više nisam)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,268 sekundi.