Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 10:20
gogo cvijeće je lijepo al fontana je prekrasna...super Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 13:32
Gogo,predivno!!! Ova kombinacija kamenja i drva mi se dopadasmile211
Gdje si kupio ovaj vrč-amforu iz koje se voda preljeva?
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 13:56
Hvala! Vrč sam kupio u Pevecu za 100 kn.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 14:46
Mali Gogo tisuću pohvala za tebe i tisuću smile79za preslatku fontanu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 15:24
Gogo, vrt ti je prekrasan.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 19:10
gogo, predivno, sve pohvale
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 23:15
Gogo, predivno!
Puno toga mi se sviđa, ali jako uočljiva cigla umjesto rubnjaka... smile141
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 23:23
smile93
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 09:35
....nista te nema, ne stavljas ni slike, sto ima novoga u tvom vrtu kako napreduje, javi se malo
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 12:11
Big%20smile Nisam htio bit dosadan sa pretjerano čestim objavljivanjem slika. LOL
 
Na svojoj internet stranici ništa ne pišem, budući da već neko vrijeme nemam pristup "računu".
Provider ima problema sa američkim 'nešto', pojma nemam, pa mi još uvijek ne dopušta ažuriranje stranice.
 
A eto obećavam da ću slikati vrt čim bude malo sunca i objaviti novosti ovdje na forumu.
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 13:21
ma kako dosadan to je ovdje zabranjena rijec pa mi jedva cekamo da vidimo kako napreduje tvoj vrt i da nam stavis ca vise slicica, a mozes se ukljuciti i u savjete u hobi evo sad smo na tulumu stavili puno pjesama pa ako si ljubitelj bilo koje stavi nesto od tvoje duse, o tvom gradu, ma  nas ti ama bas sve zanimaSmile
 
pozzzzz
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:16
 
Evo napokon i obećanih slika! Wink
 
Glavne zvijezde ovog vikenda su bile moje nove drvene stolice, koje sam sklepao od starih daščica od paleta.
 
 
 
Nalaze se u gornjem vrtu!
 
 
Pored moje nove fontane!
 
 
 
Druga zvijezda vikenda je bio obelisk za gliciniju (visteriju). To, sada mrtvo drvo, je bila stara trešnja u dvorištu mojih roditelja. Kad ju obraste, visterija će joj dati nova desetljeća života.
 
 
I na kraju moje cvjetne zvijezde:
 
Tulipan Crna kraljica:
 
 
Tulipan: Kovrčava Sue
 
 
Još jedan tulipan, hm ne znam mu ime:
 
 
I na kraju mala, slatka Presličica:
 
 
Toliko od mene za sada! Pozdrav!
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:20
gogo stolice su savršene a vrt je sve ljepši i ljepši :)
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:44
.... ah konacno da se malo javis, stolice su ideja za svih, da nisi i ti bio u NL ko Fzg  pa ti dosla volja raznih vrsta tulipana.
Nadam se da cu i ja moci spasiti moju gliciniju, jer sam se dosta bahato sa njom ponasala i rezala ju  bez milosti, umjesto da ju vodim po ogradi.....ali pameti doc nije nikada kasnoSmile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 11:48
rijeka53, ma nemaš brige glicinija ti se drži skoro kao i ti. super je niš se ne brini.
 
Mali gogo, stolice , crni tulipani, oni lila dupli, fantastično.
Čovječe ti si genije, gdje si bio kad sam se ja udavala, vjerojatno još nisi bio ni u planu. ha- ha. Stara baba trabunja - nemoj zamjeriti.
 
Prelijepo, nemam riječi, domišljato, vrijedne ruke, ma neću te više hvaliti da se ne uobraziš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 12:09
smile96
Eh, danas cure na žalost ne traže vrtlare s lijepim vrtom, nego s dobrim autom, možda jahticom.... Rodio sam se u krivom vremenu.
Ja sam više tip kao onaj Butchard iz Kanade, što je svojoj ženi prije cca 100 god napravio prekrasan vrt na nekoliko hektara zemljišta, jer je, jelte, gospođa jako voljela cvijeće:) Danas je njegov vrt turistička atrakcija Kanade.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 12:31
ja ne bi imala ništa protiv da mi bolja polovica napravi vrt, ne volimo mi sve auta i jahte
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 12:34
eh ja bi bila zadovoljna i da travu pokosi LOL

ne brini gogo ima i pametnih cura...naiči će neka
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 12:39
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

smile96
Eh, danas cure na žalost ne traže vrtlare s lijepim vrtom, nego s dobrim autom, možda jahticom.... Rodio sam se u krivom vremenu.
Ja sam više tip kao onaj Butchard iz Kanade, što je svojoj ženi prije cca 100 god napravio prekrasan vrt na nekoliko hektara zemljišta, jer je, jelte, gospođa jako voljela cvijeće:) Danas je njegov vrt turistička atrakcija Kanade.


 ma je.... aute i jahte.....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 12:55
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

smile96
Eh, danas cure na žalost ne traže vrtlare s lijepim vrtom, nego s dobrim autom, možda jahticom.... Rodio sam se u krivom vremenu.
Ja sam više tip kao onaj Butchard iz Kanade, što je svojoj ženi prije cca 100 god napravio prekrasan vrt na nekoliko hektara zemljišta, jer je, jelte, gospođa jako voljela cvijeće:) Danas je njegov vrt turistička atrakcija Kanade.
 
Prekrasna priča - ovdje ćeš ti već naći srodnu dušusmile57
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,715 sekundi.