Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranzmani cvijeca u vodi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranzmani cvijeca u vodi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Aranzmani cvijeca u vodi
    Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 09:11
Super stvari ste složile!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2011 u 16:14
Originalno poslano od člana leonii leonii napisao:

 
 
 
Da oživim temu! Ovo je prekrasno!
 
 
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 19:50
prelijepi su
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 19:39
neki dan sam ubrala manje grane višanja stavila u prozirnu vazu s roza kuglicama ,vode
prekrasno
grane su mi napupale samo što ne procvijetaju biti če prekrasne za uskrs
 
nemoram ništa ukrašavati sa umjetnim jajimasmile78
može se  staviti i luky babmbus isto genijalno
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 19:34
prekrasno!smile55znam i ja ponešto o gelu i o aranžiranju
ja sam radila sa gelom staklastih boja plavom,žutom ,roza ,prozirnom ,zelenom,ljubičastom
sipam malo gela i vode,kuglice nabubre veče su što ih je manje i što manje ima vode
zato nemogu sve biljke opstati dugo u gelu
ja imam jedan puzavac već godinu dana u jednom te istom gelu
kad se zamuti voda istresem kuglice u cijetku isperem pod mlazom vode i ponovo stavim taj isti puzavac koji je pustio i korjenje,vode isprane kuglice  gela u istu vazu i cijelu zimu imam sviježe cvijeće tj zelenilosmile56
Na vrh
Roža View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Roža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 22:03
a ovo:
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 08:11
Ovo je krasna ideja!!smile75
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:11
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:10
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:10
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:09
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:09
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
chelava View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chelava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 17:03
znate sto mene zanima...ovaj forum rijetko tko posjecuje...zas?
pa gdje su svi ti ljudi?nema ni mene tu puno al zna se desit da po 2-3 dana nema nikog  i vise od 2-3 dana...strasno...

btw.htjela sam rec da cu porobat napravit isto ovo sto i sad al samo sa svijecom...hehe...i imam jos nekih ideja...al cekam praznike...hehe pozdrafček
Na vrh
chelava View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chelava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 16:26
eh..kad bi ja do peveca mogla doc....šmrc... :(
Na vrh
chelava View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chelava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 16:23
iz siska sam!
pa ovak ja sam platila 15 kn od 30g.i pola sam potrosila na ovu vazu... i mislim da sam i manje trebala stavit...al jbg...kad sam to prvi put radila... i ja sam u sisku nasla sam ljubičastu i rozu boju...stas kad je sisak mali i jadan... :(
nadam se da sam nekaj pomogla...

usput hvala svima na pohvalama...
sad cu ic radit opet to..stavim slike kad zavrsim...a to je ne znam kad jer mi sad skola i testovi pa...ugl...budem stavila 100%
pozzdrafček svima
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 19:25
Franjica ako ti može pomoći ja sam jučer u Pevecu...vidjela gel u kockicama mala pakovanja  po cca.5,00 kn...ima ih u svim bojama...žuta, tamno crvena,zelena...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 19:02
Nisam otkrila odakle tipkaš, smile143šapni nam
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 18:57
Daj molim te natipkaj kakva/kolika su pakiranja tog gela u cvjećarnici u kojoj si bila, koje ima boje, koja im je cijena, koliko ti je otišlo gela na ovaj aanžman kojem se divimo. smile78Ma gle, šaljem ti pusu jer sam u strašnoj stisci s vremenom i moram dobro složiti kockice (a i gela) da zatvorim vremensku i financijsku konstrukciju. Vjerujem da smo svi znatiželjni.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 08:00
smile211bravo, bravo, bravo. Hvala ti na ideji. Ovih mi dana trebaju tri poklona - jasno je da uvijek nešto izmišljam i želim biti "originalna". Kako u mom društvu ovog još nije bilo, jedan poklon sasvim sigurno radim na ovaj način. Baš mi se sviđa.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 23:12
smile141 Baš su smile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.