Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomozimo djeci u SOS dječjem selu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomozimo djeci u SOS dječjem selu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 18:05
Iz iskustva znam, da koliko sam dala, dvostruko mi se vratilo.
 
                                      smile82
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 23:20
Franjica,netko je negdje spomenuo i Lekenik(ko zna zašto) no ja sam skužila da se radi,za sad,samo o LADIMIREVCIMA
I mislim da bi bilo dobro da se ne mješaju i nabrajaju ,trenutno,druga sela da nebi došlo do zabune.
Prošle godine,kad je došla ta ideja,od gazde našeg naravno,rečeno je da ćemo pokušati pa ako će to ići možemo krenuti i sa ostalima širom Hrvatske.
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 23:53
Shasha, Ladimirevci i Lekenik su pod istom upravom, a ove godine im je 15 godina postojanja, zato se to spomenulo!
Mislim da bi za prvi put ovakvu (sa ovog portala) humanitarnu akciju trebali sprovesti samo tamo gdje je admin locirao, a idućih godina ćemo vidjeti!
Lako će se udomiti višak biljaka već... Wink Zar ne?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 09:32
Treba viditi za pocetak kako ce to ici... pa za nagodinu da znamo... ili za jesen da skupimo pokoju macuhice i za drugo selo  :o))
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:13
Danas sam se malo čuo sa TeaK preko pp-a, pa smo između ostaloga se dotakli i ovoga...

Apsolutno podržavam ovu akciju i sudjelovati ću kako god budem mogao...
Što se novčanih priloga tiče, tu sam slab, jer sam student... nezaposlen...
Nešto malo biljčica bi se moglo kod mene pronaći... Moram obići malo svoje carstvo da vidim što bi se dalo vaditi sada van, jer nemam baš nešto viškova bilja... Vidjeti ću...

Eto, TeaK... pa kako smo se danas nešto dogovorili - javi svoju rutu putovanja ukoliko budete išli, pa me pokupite ako vam bude usput, ako ne... valjda ću naći nekoga drugoga kome ću se priljepiti kao prtljaga...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:49
Tiljo nisu bitni novci a niti biljcice ako nemas... dovoljna je volja a treba netko i za saditi koju biljku... Tako da trebamo i ruke za sadnju...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:57
Ruke dajem, sadim... Što god...

Još samo da mi TeaK potvrdi da li na kraju ide ili ne i kojom rutom, pa ću onda moći i ja nešto konkretnije planirati, odnosno reći da li dolazim... A valjda budem.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 22:01
Tiljo nesto cemo srediti da i tebe pokupimo...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 22:50
Originalno poslano od člana TILjO TILjO napisao:

Ruke dajem, sadim... Što god...

Još samo da mi TeaK potvrdi da li na kraju ide ili ne i kojom rutom, pa ću onda moći i ja nešto konkretnije planirati, odnosno reći da li dolazim... A valjda budem.


E moj Tiljo takve ja Slavonce poznajem - ljudi od akcije...... smile57
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 23:01
Je, je...

Ljudi od akcije, reakcije, oksidacije i redukcije...


Daj ti vidi sa svojim dragim rutu putovanja i ostalo, pa se čujemo...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 23:17
Sutra čemo proučiti kartu i javiti se - nemaš frke već ćemo mi tebe dopremiti tamo, a ako kažeš da je to blizu onda stvarno nije frka.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 23:22

Vidi i Tiljo ide sa namasmile213(psst,TeaK,ko će čuvati toliku djecusmile156)Ma Tiljo nekak te bumo pokupili,makar te morali na krov vezati. Ne znam još hoće li mene MM voziti ili ću Teu gnjaviti.Ako me MM vozi ti si nam usput Tiljo(valjda,ako neidemo autoputom,onda jesi).Kaj si reko odakle si?

Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 23:22
OK, TeaK!

Shasha, jedno dijete ni vam ni tam...

Inače sam kod Feričanaca, to je adminu jako blizu, no selim kod bake i dede u Košku...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 23:26
Ups,zaboravih napisati ono šta sam htjela.
E da,danas sam zbrojila novčiće.Ja sam to,onako bezveze,kad bi se sjetila ispraznila novčanike(i od MM i svoj) ali samo sa sitnim novčićima.Mislim doslovno sitnim jer je od tzv.krupnih bilo 2x po 2kn 4x1kn i 1x5kn ostalo su bile lipice..i nabrojah 100knsmile213Eto još malo više za pokoji cvjetak
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.