Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomozimo djeci u SOS dječjem selu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomozimo djeci u SOS dječjem selu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 21:13
Ja ću ako treba uzeti slobodan dan, samo mi javite barem tjedan dana ranije datum smile228
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 00:13

mislim da bi najbolje bila nedjelja... tako da smo svi slobodnoi

Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 06:07
Može, bit će manje prometa pa će mi biti lakše doći sama s autom. Nisam baš Schumaher (ne znam kak se piše) u vožnji. LOL 
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 19:36
Pišite i mene za darivanje u cvijeće ili novcu. Doći ne bih mogla, ne znam gdje će MM biti u to vrijeme, a didu ne mogu ostaviti bez vozača u slučaju da je MM na terenu  ( on je tlakaš ).
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 19:39
ma svi ste smile222!!!!
 
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 19:58
Nedjelja mi odgovara! Za Mihu nemrem garantirati jer radi i svetke i petke.
biljčica sigurno nebu falilo, a možda uspijem nešto zorganizirati s teglicama za cvijeće. Još javim za to!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 22:22
smile55
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 22:28
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

mislim da bi najbolje bila nedjelja... tako da smo svi slobodnoi



pa baš i nisu svi, ja radim u smjenskom sustavu rada, dakle svetke, petke, subote i nedjelje Cry
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 09:15
Mislim da bi trebalo pogledati 5 mjesec i vidjeti kome kako odgovara.Možda ima koji produženi vikend ili neki praznik koji bi večini odgovarao.Ja budem samo prijedloge davala jer meni,za sad,paše bilo koji dan
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 09:24
Recimo 1.05 idealan dan za radnu akcijuLOL.Kako je četvrtak,možda će neke firme spojiti u vikend(odraditi petak)
22.05 je isto četvrtak i praznik(tijelovo) tako da je isto ko i za 1.moguć produženi vikendWink
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 12:07
bolje da je pri kraju 5 mj. jer ja nemogu nikuda od posla ranije
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 23:15
Ines a zašto bi putovala sama, vjeujem da će nas iz Zg još ići pa se možemo udružiti, bolje upoznati, ljepše je putovati u društvu , manji su troškovi smile153
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 10:57
Ja sumnjam da ću moći doći, ali recite što treba šaljem vrećice sjemena, gotove biljke, alatke, lovu ako treba u nekom razumnom iznosu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 16:43
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ines a zašto bi putovala sama, vjeujem da će nas iz Zg još ići pa se možemo udružiti, bolje upoznati, ljepše je putovati u društvu , manji su troškovi smile153
 
Može, može. Ja se odmah prijavljujem pa tko me primi. Ne zauzimam puno mjesta i obećajem da ću biti dobra. LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 12:30
I ja se rado odazivam akciji ako ne osobno onda svakako donacija.Ako se bude netko iz Zagreba organizirao molim da se javite,jer ja se toplo preporučam!!!smile211
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 17:41
Baš me zanima ima li neka dobra duša sa velikom voljom da nas smile98do Ladimirovaca. Vjerujem da ću ići pa kako sam ja jedna izuzetno organizirana spodoba, provjereit ću i vezu vlakom ili autobusom za svaki slučaj. Molim sve Schumachere iz ZG da se dobrovoljno jave za smile153
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 17:58
Ma naci ce se nekako vec prijevoz do slavonije i iz zagreba....
Samo se malo organiziramo....
a koliko vidim sve nas vise ima zainteresiranih i sve se vise ljudi zeli prikljuciti... tako da ce sigurno netko i motoriziran ukljuciti...
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 21:21
  ja se evo javljam za putovanje ako bude teak mogla da me negdje smjesti . podijelit ću troškove samo ako ona mogne ići taj dan . ali samo ako to bude termin do 01 . 06  . jer ja poslije ne mogu . dolazi mi kćer  i neću moći ići . smile219 sve ponude prihvaćam .
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 22:54
Originalno poslano od člana Branka Branka napisao:

  ja se evo javljam za putovanje ako bude teak mogla da me negdje smjesti . podijelit ću troškove samo ako ona mogne ići taj dan . ali samo ako to bude termin do 01 . 06  . jer ja poslije ne mogu . dolazi mi kćer  i neću moći ići . smile219 sve ponude prihvaćam .


Sve ovisi o datumu......
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 20:44
Pohvala akciji!
I like it!Clap
Vidim da vas ima dosta za sađenje cvijeća. Vjerujem da ćete vi to kvalitetno odraditi! Ja bih najradije sudjelovala pristojnim novčanim prilogom (iz Istre sam i samoj mi se ne da na takav put).
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.