Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomozimo djeci u SOS dječjem selu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomozimo djeci u SOS dječjem selu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 11:40
lijepo, lijepo!
 
voljela bi se pridružiti ekipi, ako se ikako budem mogla organizirati s vremenom, mislim da je akcija za 5.
ako i ne mognem doći svakako se bilježim za novčanu pomoć .
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 12:40
I ja bi se voljela pridružiti ali radim sve dane u tjednu pa ono... ali budem već nekako pomogla samo javite šta vam treba
Per aspera ad astra.



Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 21:53
Ako vam nije problem uz put svratiti do Kutjeva po cvjeća i nešto igračaka za dječicu.Ja nemogu ići jer sam majka petero djece od kojih se zadnja rodila prije mjesec dana. smile83Ali ću od srca pomoći.Pozdrav
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 05:27
Fifi dobro nam došla i hvala na pomoci!!!!!
 
I new brini se sve se dogovorimo (ja sam iz orahovice) tako da kutjevo nije probvlem!!!!
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 08:40
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Fifi dobro nam došla i hvala na pomoci!!!!!
 
I new brini se sve se dogovorimo (ja sam iz orahovice) tako da kutjevo nije probvlem!!!!
 
Joj super,kako sam sretna smile99
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 18:40
Fifi - ti sigenijalna, pored svojih petero još stigneš brinuti i o drugoj dječici
smile64
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 21:15
Bravo FifiClap
 
Sad ću sa tvojom porukom svim svojim čangrizavim curama s posla natrljati nos jer stalno kokodaču kako su djeca teret i kako ih je teško danas imati. Kaj je najgore ni jedna nema dijete niti je udana Angry
Na vrh
suharak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suharak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 11:41

imate prijedloge kaj da posijem? ima se neki plan rada?

ako ne bude radna subota, dolazim! ne znam hoću li se do tad motorizirat pak recite, ima vlaka, jel'da?
smile159volim radne akcije!!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 22:09
Već sam se uplašila da sam ovo propustila,edobro je vratila sam se na vrijeme.... 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 14:17
U pravilu ne odobravam novčane iznose za neke akcije, radje bi sudjelovala nekom pošiljkom sjemenja ili potebnog možda alata ili nekih sadnica, teglica, no kako to niste predvidjeli i ja ću se pridružiti, ovaj puta iznimno novčanim prilogom.
Admine ovo nema nikakve veze s tobom, jer tvoj trud je neizmjerno pohvalan, ali to govorim iz nekih prijašnjih gorkih iskustava, a svjedoci smo s tv da se ovakve stvari često zloupotrebljavaju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 15:13
nece biti nikakve zlo uporabe... novac u cjelosti koji je na knjizici, ide u ruke njima.... mece biti nikakvog podizanja novca niti ikakvih drugih stvari koji bi mogli dovesti do ikakve mogucnosti prevare...
 
racun je namjenjen samo za ovu akciju i to je to.... tako da nema mogucnosti muljaze. Poslje pokazemo slike i izvode sa racuna svima, tetama u sos selu i vama na forumu. I osobno necu dopustiti nikome da i lipu uzme od tog novca sebi nego djeci u sos selu. 
 
Tako da novac nece prelaziti preko sto ruka do njih nego direktno od banke selu i to je to:o))
 
Ps. znam na sta mislis Triša i mene je toga pomalo bilo strah da netko nebi pomislio na krivo.  Ali obecavam da nece biti..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 15:59
Admine znala sam da si pravi čovjek. Super si to osmislio i hvala ti na ovoj povratnoj informaciji, tvoja mi je riječ dovoljna garancija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 16:52
neki su rekli cak da ce poslati novce pa da ja dam svoje cvijeće za te novce...
 
ali mislim da to nije isto uredu jer bi tada to bilo da sam napravio da prodjaem svoje cvijeće i tako sve ovo iskoristavam... zato mislim da je najbolje dati njim (selu) pa neka oni odluce sta i kako sa novcima da uradimo....
 
a ja cu svoj dio cvijeća darovati... ionako ga uvijek ima viska :o)) a i nije sve i u novcu...
Na vrh
gejsha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gejsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 17:23
ja bi rado kupila od tebe i darovala djeci Embarrassed
bolje volim od tebe kupiti nego od onih na tržnici sto bi guze dali za 5 kn Embarrassed
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 18:09
a i nije sve i u novcu...
admine, ovo mi se posebnop sviđa!
 
U malim stvarima vide se veliki ljudi!Clap
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 08:59
Slažem se sa Trišom u vezi novčanog sudjelovanja i mogućnosti zloupotrebe. Ne mislim na Vas administratore, nego postoji opasnost kada se knjižica preda u selu.
Radila sam godinama u sličnoj ustanovi i svi mi zaposleni smo preferirali ciljane poklone tj. ne novac, nego kupljene stvari koje su najpotrebnije djeci. Jedno je novac koji se polaže na žiro račun ustanove, to je o.k.
Drugo je novac koji ide u ruke zaposlenog ili štedna knjižica. Mi bi dali popis potrebnih stvari npr. cipele, teniske, piđame, sadnice cvijeća i sl. i donatori bi to kupili. Tako smo, mi zaposlenici, bili pošteđeni eventualnih optuživanja za zlouporabu, jer uvijek ima zločestih ljudi i novinara.
 
Ovo je samo jedno moje iskustvo ( za razmišljanje ) u prilog ovoj lijepoj akciji!!!smile55
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 14:52
Mozemo kupiti i mi ono sto nam, tj. sto njima treba....  Cvijece, male kantice i alat za cvijeće ta najmanje. Tako da odmah novac iskoristimo u prave stvari, za sta je i namjenjen. Ja od ovog tjedna krecem u zicanje cvijeća od ostalih kolega-konkurencije da i oni udjele ponesto...
 
Hvala na ovom savjetu manci... ima dosta toga istinitog...
a novac i sve racune za sta bude kupljeno uredno dokumentirati i objaviti na forumu i stranici!!!
 
 
Ps. Skupili smo već 50Kn
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 18:44
Uplatit ću smile222
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 09:18
Uzicao sam jednoga kolegu cvijećara da se pridruzi akciji!!!! Tako da ce biti jos malo cvijeća!!!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 16:27
Nisam sigurna jesam li dobro pročitala ali čini mi se da miješamo dva SOS sela, jedno je Lekenik, smješteno kraj Siska, znači 50 km od Zagreba a drugo SOS selo je u Slavoniji, Ladimirevci. U jednom trenutku nam se Teak preporučila za boravak kod nje jer joj je to jako blizu. S obzirom da je počeo svibanj, bilo bi dobro da utanačimo točan datum.
Mislim da je Manči fenomenalno konkretizirala problem, prisutan je uvijek kad se daruje nešto a pogotovo novac. Govorim iz svog iskustva da pouzdano znam da je 99 % ljudi koji rade na dobrobit nekog drugog (ovaj puta konkretno SOS majčice i ostali radnici koji skrbe o djeci) nemaju apsolutno nikakve veze s malverzacijama. Dovoljno je da jednom godišnje osvane u novinama neka naznaka neke pronevjere, odnosno da 1 % ljudi nešto zgriješi pa da se sve humanitarne akcije, svi organizatori doniranja i sve osobe koje dolaze u kontakt s njima stave pod povečalo. Vrlo ružno, na žalost dobro mi je poznat taj osjećaj kad te sumnjičavo gledaju i u zraku visi pitanje "a koliko si ti zagrabio u tu vreću, koliku ti korist imaš". Najčešće to pitanje visi iznad glava ljudi koji nikada, nikome nisu napravili ništa badava.
Od kad je svijeta i vijeka takvih će ljudi biti i zbog toga dobri ljudi ne trebaju imati dileme.
Sve što sam u životu poklonila višestruko mi je vraćeno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.