Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Plantlover's Diary
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Plantlover's Diary

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Plantlover's Diary
    Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 19:16
Drago cvijetno drustvo,nakon malo stanke pronasao sam vremena za ovosmile56.Nadam se da se nitko nece ljutit zbog moje odsutnosti,ali stvarno nisam imao vremena.Evo jednog mog "remek djela":



Danas sam odlucio prekopati i produziti gredicu na kojoj cu saditi ljetno cvijece i ljiljane(jako ih volim).Slucajno sam iskopo i mravinjak pa me zanima ima li prirodnog "tjeranja" mrava.Pogledao sam i lukovice(tulipane,safrane,itd.)i vidio da pomalo nicu.Evo nekoliko slikica:


Narcise


Safrani


Tulipancici
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 19:19
Danas sam i presadio i male karanfile,a vidim i da kokotic koji sam dobio od  Andrea01 nice(ovim putem joj zahvaljujem).Malo kasnije slijede i slikice
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 19:22
Evo jos malo tulipana
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 19:29
Plantlover pa to sve niče među kamenčićima, a ja se ubijam da ih maknem da ostane čista zemlji. Preslatko izgleda, onako, divlje. jedva čekam da procvjetaju pa da vidimo slike.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 19:33
Pokusavam ih i ja nekako maknut,ali neuspjeva,uvijek se nekakvim cudnim nacinom stvoresmile42
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 19:37
Evo moje djecice
 
Kokotic
 
 
Karanfil
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 20:27
Baš ti  se prekrasno  razvijaju biljčice - smile141
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 20:31
Hvala,hvala ponosan sam na njih
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 20:55
smile141 Baš sam mislila da kod tebe u Delnicama nije baš toliko toga ponicalo!!! Što si to radio (mislim na prvu sliku)?
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 21:11
Nasao sam na nekom puticu taj sitni pijesak i sjetio se vas pa sam to napiso i sliko.Nadam se da vam se svida(pise i love cvijet.info)
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 15:48
Danas sam oblikaovao gredicu i sad je malo vise zaobljenija i izgleda prirodnije.Kada zavrsim posaljem slike.Odlucio sam napraviti i kamenjar pa idem i u potragu za kamenjem.Mozete li mi savjetovati koju biljku za kamenjar?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 18:28
Ja u kamenjaru imam sekulente, ali ne znam kako bi to bilo uDelnicama, u Rijeci je ipak toplije-značajno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 18:41
super bas lijepo
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 19:13
Pogledaj za ideje u kamenjaru!!!
niski phlox http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=204&PN=2
erike http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=967
neveni, kadifice, klinčeki, tustike, majčina dušica, kaluna ili vrijesak, ...
alyssum - žuti cvijet (pogledaj http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4&PN=2
2 i 3 str)
Ma, već ćeš vidjeti!!! Wink

Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 19:21
Lijepo izgledaju,nadam se da cu ih nekako uspjeti nabaviti.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 23:26
Plant,za kamenjar si pogledaj žednjake isto.Trajnica je ne traži gotovo ništa,čak i vode jako malo,prezimi vani....bla bla...Ima negdje tema o žednjacima,a i zavisi šta voliš od cvijeća
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 13:37
Danas sam kupio ove ljiljane.Na njima pise Lilium Asiatic 'Nove Cento'.Kada bi ih mogao posaditi i s kojim trajnicama mogao kombinirati?Zanima me i kako ih kombinirati.
 
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 20:04
Danas sam kupio i ljiljan Gran Paradiso samo ne znam kad da ih posadim.Molio bi savjet i za to koliko ih treba biti u skupini da bi se doimali kao da su prirodno izrasli?
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 20:06
Ovog dana napravio sam i obrise za kamenjar.Poceo sam vaditi korove,prekopavati zamlju i traziti kamene.Sasha hvala ti za onaj savjet o cuvarkucama.Da nije bilo tebe ne bi ih se ni sjetio.Thumbs%20Up
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 21:06
Odlucio sam napraviti i malo "jezerce",ako bi se to moglo tako nazvati.Stavio bi vjedro ili tako nekakvu kadicu u zemlju(vrh bi joj bio oko desetak cm od tla)i tako se ne bi trebao previse muciti oko izgleda veceg,a u nju bi posadio lopoc i neku travu kao sto je carex.Sto kazete na tu ideju?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.