Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slikom i riječima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slikom i riječima

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Sunburst View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunburst Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Slikom i riječima
    Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 09:41

Ovih dana zatoplilo, pa nas izvuklo van.

Prekjučer frezanje
 
Jučer sam na taj dio posijala mrkvu, peršin, pastrnjak, celer, komorač i salatu. Posadila luk.
 
Danas pada kiša (kao naručena).
 
 
Na ovoj slici se vide kupine na žici (desno), jabuke i kruške (također na žici), a uz betonski zidić su posađene jagode, koje su također jučer okopane i pognojene domaćim kompostom.
 
Osim toga, posadila sam dalije u posude.
 
Posijala kadifice, lobelije i žutu kamenjarku.
 
Preko dana na sunce iznosim posude sa biljkama koje tek niču, navečer ih unosim.
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 11:27
Odlično, puno si već posadila, a ja moram čekati u vikendici do 1.maja, jer gore (okolica Josipdola) još zna biti mraza, pa se sve sadi kasnije, ali isto bude uspješno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 14:06
prekrasan vrt.
baci oko http://vrtlarstvo.blog.hr/
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 18:46
Svaka čast na trudu. Blago tebi ako već možeš sijati (mislim na podneblje). Uspijeva ti komorač tako rano zasijan?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.