Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik by xenia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik by xenia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 13:40
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Vjerujem ja da ćeš ti to urediti.Ako ništa drugo,znam kako ovaj forum djeluje na ljude(iz iskustva).Jednostavno te"tjera" da napravišWink


Mislim da je to Shasha lijepo rekla, a ja nadovezujem; jednostvno se to mora
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 12:38

smile194Jučer nisam ništa zapisala u svoj dnevnik. Teškom mukom sam odoljela iskušenju. Vani kiša i snijeg, a mene nešto vuče u cvjetno društvo. Kao i prošlih dana. Zbog vas sam zanemarila i prelistavanje recepata na Coolinarici. I djecu. I muža. Mačka i zlatne ribice. Samo sjedim i tipkam .  Postala sam ovisnik!smile226

Da stvar ne ode predaleko pobrinula se sudbina. Kako MM održava instalacije i strojeve u jednoj pilani često dobijemo one drvene otpatke za loženje. Ali već sam rekla da taj čovjek u pilani sigurno mene mrzi. Može biti dva mjeseca super toplo i sunčano , a onda jedan kišni dan i on će poslati kamion drva. Tako i jučer. Baš sa se ufurala u pregledavanje vaših sličica, skuhala lijepo kavicu, nikog kod kuće, pravi raj. Kad odjednom kamion u dvorištu. Četiri palete pilanskog otpada.
Vozim ja ta drva kod peći pa se tješim E ,da mi je sad Shasha ovdje, ima svakakvih komadića, šarenih, ona bi sigurno i od ovog nešto pametno napravila.
Možda bolje da zovem Šefleru, ona je radila nešto s drvetom i špagom. Povela bi i Mihu. Začas bi drva nestalo.
Ili Arwen ima kakvu ideju?
Bolje Frida.
Ni Vendela se ne bi prepala zadatka.
Dok sam se ja borila sa odlukom koga da pozovem došli moji klinci pa 8 složnih ruku brzo rasčistili hrpu na dvorištu. Uspjela sam spasiti samo par dašćica pa kad ne budem imala što drugo raditi možda nešto smislim sa njima. Možda naslikam štogod, ili naljepim suho cvijeće ili...
Vani sad krpi snijeg kao u pola zime. Htjela sam snimiti par sličica svog grada ali djeluje tako sumorno pa ću pričekati neki ljepši dan . Do tada bude stavila par slika od lani kad me uhvatila fotografska strast, a fotić i ja smo tek bili u pregovorima pa i nisu baš neke. Dobre za početak.
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 14:57
Ljuta sam što se za spremanje drva nisi mene sjetila, ja to radim u vikendici sam i uživam u tome, ha-ha. U Rijeci se grijem na struju, pa zato iz vrta iznosim kamenje. Ja sam mislila pak u dvorište staviti onako odreske od debla, možda debele jedno 10 cm, mm mi je obećao     odrezati takve šnite, ako bi bilo promjera od 20 do 30 cm, na to bih mogla staviti posude s cvijećem. Možda bi ti se ideja dopala.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 15:03
Nisam te stavila jer se nešto ne javljaš ovih dana. Valjda i na tebe loše djeluje ovo vrijeme, tj. nevrijeme. Ne brini, obavezno zovem drugi puta. Čim padne prva kiša.
A za drva ti je dobra ideja samo nema tako debelih, najviše centimetar-dva.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 19:06
Xenia,ma čim si takva drva spomenula već sam ti htjela reći(prije nego sam pročitala daljni dio)ja obožavam kad mami dovezu ta drva.Ok pomognem ih i spremiti no prvo proberem ona koja će meni poslužiti u"nečemu"LOL.Na kraju ispadne veća hrpa onih što sam sebi za"nešto" ostavila nego ona mamina za ložiti...e onda moram svoju smanjitismile96
Šta se ovisnosti tiče,ajme kad si već ovisna postala,vidi mene ja nisamsmile156smile156smile156
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 20:41
Ovisnost...ma kakva ovisnost....neznam zašto to spominje i MM od kad sam non-stop na forumu....smile156
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 20:51
Kaj si ovisna? Ma nisi!

smile103

Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 21:09
Jučerašnji dan nije započeo mojim uobičajenim ritualom ispijanja kave u krevetu i listanja starih brojeva Mog lijepog vrta.
Zato sam bila malo otrovna i nije mi se ništa dalo pisati u dnevnik.
Došli su mi susjedi iz Švice i najavili se na jutarnju kavu. To njima znači u 8
 h.
Ljudi moji ja sam čak i svom starom zabranila da mi nedjeljom dolazi prije 10 h.
Jedva sam uspjela odslušati poljoprivrednu emisiju na radiju NG.
Na svu sreću se MM ponudio da napravi roštilj.
Uz pravljenje kolača ( ne , ne pravim ih subotom jer ih u tom slučaju u nedjelju više nema) pogledala Plodove zemlje i poljoprivrednu na FTV. ( Joj, ja sam vam fanatik što se tiče ti emisija, gledam i slušam na svim programima)
Kako je dan bio baš stvoren za šetanje mislila sam pobjeći malo poslije ručka.Ali došao kum br. 1,
I djece 3.
 Od 9. LOL Da, dobro vidite, 9.
Popili još jednu kavu, njegove cure ostale na igranju kod mojih , a ja uhvatila malo vremena da vidim što je novo na forumu.
Baš sam se ufurala kad stiže kum br. 2.
 I kuma.
 S djece 1.
Od 3.
Malo sam se pohvalila s vašim slikamaa, a onda stiže i kuma br. 1.
S djece 4.
Od onih 9.
Popili još malo kava, malo pretresli najnovije tračeve i već me hvatalo blago trovanje kofeinom.
Kad su svi otišli nisam imala snage ni pregledati svoje biljčice kako rastu.
 
 
A danas PONEDJELJAK!
Ujutro svi umorni od vikenda. Dvoje (hvala onome tko ju je izmislio) otišli u školu. Bembo( to je nadimak moje mlađe kčeri) gleda Žutokljunca u krevetu.
Moram izrezati 100 papira za motor, (izolacija). Onda dođe MM pa kaže da je pogriješio mjere.
Pola sam uspjela popraviti, pola izrezala nove.
Dida zove da mu odem kupiti nešto protiv gripe.
Dobro što ima ostatka roštilja od jučer,  Napravim paradajz juhu, malo još krumpira i uspijem ručati kad opet zove dida da mu odem kupiti kapi za oči.
Poslije se sjetim da nisam vratila knjige u knjižnicu , a danas je zadnji rok.
Od sve muke ipak sam pregledala rasadu.
Cinije i dalije lijepo niknule. Od lupina i dragoljuba ni traga.
Sutra definitivno moram presaditi rajčice.
Hvala Bogu ponedjeljak traje još samo  par sati!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 22:04
Xenia, znaš ono sutra je novi dan, želim ti najljepši i najsretniji utorak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 22:37
Imaš stvarno zanimljive kumove, a kako ti kroz kuću prolaze i ti si nešto posebno, baš si mi simpa - konačno netko tko ima veći broj riječi od broja smailića smile78
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 20:49
 smile91Ovo je moj osjećaj danas kad mi je poštar donio sjemenje koje je poslala SilveK.
Kako je ta žena mene razveselila! Osim obećanih rajčica napunila kovertu raznim cvijećem. " Kad već šaljem da ti se nađe..."Divota jedna.
Hvala, hvala, hvala.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:28
Ono gore neću ni komentirati,znam kako ti je kad ti je kuća ko željeznička stanica. A i SilveK -icu znam,mislim kak ona nosi(ili šalje) cvijeće.Meni je trebala donjeti malo,ponavljam,MALO,šumskih jagoda,a ona donjela 200komada(laže kad veli da ih je samo 100 biloLOL)i ne samo to,donjela ona i vrečicu sjemeniki.DA vrečicu,tu je bilo valjda 20 vrsta sjemenja,ma kaj 20 i više.(SILVEK hvala tismile78)Eto tak da znate  kaj vas čeka ako ona dolazi ili šaljeLOL
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:31
Kaj ženska može kad nije škrta, znam samo da što više dajem više i dobivam smile78
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 22:05
Ma pusa za sve! smile78
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 21:38
Danas mi je stvarno kao petak- 13.
Probudim se u 4h da otpratim MM u Umag. Pijem kavicu u pola 5 ujutro, Grozota! U to doba ne vidim ni šalicu. A još sinoć me strefila neka prehlada.
Onda odem sinu na informacije. Stanje uobičajeno, tj, na svu sreću nema komada. Kad god kažem da ja neću preživjeti još dva upisa u srednju školu, sjetim se svoje kume s onih njenih devetero. Ona nikad neće izaći iz puberteta, a to je katastrofalno.
Uglavnom, kako je dan odmicao tako me hunja sve više napadala. Glava kao balon, a još i kćer otpratila na neke susrete u Primošten.Onda dida zove da donesem toplomjer jer se tobož' znoji. A temperatura k'o u gmaza, 35,9. Pita li mene tko kolika je moja temperatura?
Vani vrijeme gore nego moje raspoloženje. Jutros rano kišurina. I to ona jesenska, hladna. Oko 9 sunce da sam prokuhala dok sam došla kući iz škole. Poslije opet red oblaka, red sunca. K' o u Balaševića.
Upalila komp , malo preletjela ,a nije mi se ni to dalo.
Kupila i novi Vrt, samo površno prelistala.
Popodne skuhala kavu, ni nju nisam popila.
 Baš sam boleeeeesna!
 
Ali sutra je novi dan. I to PETAK!
Odoh sad popiti još koju šalicu čaja i aspirin.
Laku noć!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 22:05
Dobro se odmori i pazi da sutra ustaneš na desnu nogu!!!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 22:18
a možda da počneš sa 2 Coldrexa pa onda kava pa oko podne opet ...
smile124
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 09:40
Još me drže one boljke ali uspjela sam popiti kavu što znači da oživljavam. Počela dan uz prelistavanje  dnevnika i svi pišu : danas sam posadila to i to, pokosila travu, posijala cvijeće ...  Samo kod mene: nisam ništa radila, imala goste, nije mi se dalo, bolesna sam... Časna riječ, neću više pisati dok ne budem nešto i napravila. Ovako to kod mene stvarno ispadne DNEVNIK NERADA.
 
Evo krećem, idem pregledati i zaliti rasadu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:41

xenia, ozdravi ima vremena za sve radove, stići ćeš sve. Evo nije me bilo tih par dana i bila sam luda bez vas, pa sada listam i vidim svašta se događalo. Želim brzo ozdravljenje.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 12:18
smile78Nije mi jasno zašto preskačeš dnevnike u kojima piše da smo samo čituckali, slikuckali, pisuckali - na kraju ćemo i cvjeće imati samo na Forumu...  Samo ih je nekoliko jaaaaako vrijedno, ostali uživamo u njihovim djelima smile96i činimo fintu da smo kao i oni.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.