Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bergenijino cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bergenijino cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 67>
Korisnik
Poruka
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 17:20
Bravo za tebe i za tvog muža,kamenjar je prekrasan ovako u cvatu,ne znaš što je ljepše jedno od drugoga,moj favorit je ipak klematis,a pogotovo ovaj tvoj plavi i još k tome dupli!!!smile93
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 18:59
Zagorka, vanja, smrcko, lika1 - hvalaHug
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 19:13
Danas je tako težak dan - sparina, teška fjaka me ulovila i niš ne delan. Prošetala sam do vrta i nešto uslikala i to je sav moj popodnevni posao (i bila na čerišnji, tj. trešnji)
-lupinus kod mene prvi put cvate - i to u TRIŠINOJ boji
 
 
mačja metvica je najljepša u vanjskom kamenjaru;
 
armeria maritima u dvije boje još se ne da i cvate;
 
perunike u žuto- plavoj kombinaciji;
 
šupljikavi kamen je popunjen čuvarkućama - nadam se da će im se tu svidjeti;
 
A u dvorištu dosta toga cvjeta. Nova trava, proljetos posijana za sada se dobro drži. Evo kako to izgleda iz ptičje perspektive ( slikano s terase);
 
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 19:16
bergenia kod tebe je savršeno prelijepo  Thumbs%20Up Heart
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:33
Savršeno,uredno i rascvjetano.Thumbs%20Up
čovjek uči dok je živ
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:34
Bergenija, nemam dio tvog vrta kojeg bi izdvojila kao naj, sve mi je super, super, super, ukonponirano baš za diviti se  smile141smile99
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:50
bergenia ona ideja sa kamenom i čuvarkućama je odlična i jaako dobro izgleda,a tek pogled iz ptičje perspektive  Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 23:11
Neznam od kud da počnem, od lupinusa prekrasni su, šupljikavi kamen sa čuvarkućama je za 5, armeria je stvarno lijep cvijet, ja imam roza, ali bijeli je još ljepši, ona slika u makro planu prekrasna, sve na svome mjestu, travica je odlična. Sveukupno smile120
život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 00:28
Savršenstvo na svakom cm.tvog dvorištasmile71smile211smile211smile211smile211
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 00:30
smile227Koja ljepota, odmah kopiram tvoj cvijetnjak i čuvam za buduće idejeWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 00:34


Molim te zanima me jedna informacija koja će mi trebati.
Kolika ti je debljina ovog zida- ograde(sa desne strane uz kamenjar), i od čega je napravljen?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 07:29
Bergenija vrt je predivan.Jako mi se sviđa kako ste iskombinirali cvijeće, travnjake, kamenjare....Thumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 09:28
Bergenia tvoj vrt je tako skladan,uredan,ma puno mi se svidja!Kamenjar posebno,obozavam takvo kamenje ,a sto se tice lupine,uf predivna,to je i moja boja
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 16:51
Bok cvjetoljupci!
Hvala što barem virtualno posjećujete moj vrt!smile78
Odgovaram smrcku - zid je debljine oko 30- ak cm. Zid je prije dosta godina napravio moj svekar od betonskih blokova (25 cm širine) koji ružno izgledaju. MM je zid obložio kamenom debljine 2 cm (mi to u Istri zovemo ŠKRILJE). Sad je već pristojan, ali kako vidiš još nedostaje kamen po rubu, tj. na vrhu. Valjda će i to doći polako.............Wink
 
Sorry gio -  sad znam da je i tebi plava boja najdraža!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 17:02
Bergenia,ostali su već sve rekli za ovo tvoje savršenstvo Ne znam šta da dodam na sve njihove pohvale,stvarno je predivno i savršeno..BrAVO!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 17:12
Kod tebe je stvarno prekrasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 17:24
Lilly i alisa - smile84
Željela bih vam pokazati moje ostiće. Jako su mi svidjeli ovi pa sam kupila dvije vaze.
 
No, kad su ocvali cvijetovi i procvjetali novi izgledaju ovako. Stoga mi nije jasno u čemu griješim, kriva zemlja, previše vode ili....? ConfusedMolim za savjet.
 
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 17:37
Evo opet se moram ponoviti,sve je prekrasno,kamenjar je za 100,a ne za 10!!!Sladak ti je onaj mali četveronožni Žućko što spava ispred kamenjara!smile198
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 17:44
dobra ti je ptičja perspektiva, ostići su isti ko i moji. A zašto tak cvatu poslije? Možda bubnem ali možda se kasnije latice savinu?
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 18:56
krasan vrt ,pogotovo pogled  sa teraseThumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 67>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,398 sekundi.