Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bergenijino cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bergenijino cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 67>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 17:31
Jednom sam ti rekla da MM kaže da je Istra naša Kalifornija.
A ja ću dodati tvoj je vrt kao oni iz Kalifornije!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:25
Ljudi moji, hvala vam na pohvalama!smile79
 
Danas smo MM i ja bili vrijedni (malo čistili korov i kosili travnjak).
Evo sličice dila našeg dvorišta;
 
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:35
Dok sam plijevila, ugledala sam mnogo čuvarkuća u cvatu i eto ti prilike da prikažem nešto novoga.
Neki kažu da nakon cvatnje čuvarkuće uginu. Nadam se da to nije istina jer će kod mene biti veliki pokolj. Evo samo nekoliko njih;
 
 
 
 
 
 
I ogromna crvena čuvarkuća za kraj;
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:41
 
Predivna i slika i cuvarkuca
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 19:08
Bergenija svaka ti čast naravno i tm za predivan izgled tvog vrta, cviče je lipo zdravog izgleda   Thumbs%20Up
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 20:06
bergenija sve je super, ćuvarkuće su ti jako lijepe
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 20:41
Kamenjar ti je predivan,čuvarkuće također ,a ona anđeoska truba ...nemam riječi za nju .
Reci mi,da li je cijeli dan na suncu?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 21:21
Štefica, brugmansija je cijeli dan na suncu i mislim da joj to ne pogoduje ali jednostavno nemam gdje ju smjestiti! Zbog toga u podne zna biti otužna- Listovi i cvjetovi joj je objese uza svo moje zalijevanje! Lijepa je ujutro i navečer!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 22:38
Draga Bergenija, za tvoj vrt mogu napisati jedino pohvale! Predivno!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 22:44
Upravo sam prošetala tvojim vrtom od prve do zadnje stranice. Uživala sam u svakoj slici. Pohvala na trudu, idejama, uređenju, cvjeću, sitnicama, detaljima....   Sve je skladno i krasno. Bravo! smile55
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 10:17

Bergenija... nemam riječi za svu tu ljepotu!

Nisam ni u stanju nabrojati što me sve oduševljava... cjelina... pojedino cvijeće... čuvarkuće, hortenzije... ma ni ne znam što sev ne. Sve je ClapClapClap

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 11:16
Dobro jutro svima!
Hvala baki, AgaviL, dadi, štefici, vanji, stefkaji, administratoru.............. i svima koji dođete barem virtualno u moj vrt!
Zaista bi bilo lijepo družiti se"kako treba" ali.....................
Do tada, evo nekoliko novih sličica:
 
Oleandri ispred ulaza rastu, a i prkosi u njihovoj blizini
 
Stolisnik odlučio biti crveni (pa nek mu bude)
 
Monarda je ljubičasta:
 
Potentila žuta (nešto mi soro raste i slabo cvjeta. Tko li će ga znato zašto?
 
Dvornik ili polygonum affine cvate cijelo ljeto, ali mora biti u hladovini:
 
Jedan sedum je u punom cvatu;
 
U dvorištu  cvatu gazanije i prkosi;
 
 
 
 
Agapanthus je skoro ocvao ali još je zanimljiv leptirima;
 
I za kraj, pozdrav od mene surfinijama;
smile79
Na vrh
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 11:36
Bravo, ova nedjeljnja šetnja je bila super!!! Thumbs%20Up
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 12:41
wow brugmansia je prekrasna,planiram ju za iduću godinu,agapanthus,surfinije i ostalo također prekrasno.Na prvoj slici se malo vide roza pelargonije,izgledaju tako lijepo i bujno.Clap 
čovjek uči dok je živ
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 13:22
Pa ja od juče pokušavam ući na tvoju stranicu ali mi nije išlo i neka baš i nije sad sam sve uspijela vidijeti na jednom mijestu i ostala sam bez riječi . Pa ne zna se šta je bolje od boljeg . Samo me je baš stolisnik iznenadio -crven jer ne znam da ima crveni već samo bijeli ali eto baš me iznenadio njegov cvijet koji je predivan--ma sve nemam šta izabirati. Krasno Bergenija svaka ti čast
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 14:40
prepredivno cvijeće smile57a ova slika sa surfinijama 
smile120
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 19:02
smile227 za oleandar ispred vrata, za  fantastične surfinije prekrasnih boja i kombinacija ti je in  Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 19:12
Kako ovo komentirati - ovo je pravi cvjetni raj
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 19:20
ova kombinacija miljijun cvjetova i bidensa je stvarno super
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 20:03
sve ti je smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 67>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.