Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pordenone sajam cvijeća-slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pordenone sajam cvijeća-slike

 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
Korisnik
Poruka
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pordenone sajam cvijeća-slike
    Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 22:26
evo, bilo je stvarno krasno, jako puno cvijeća.
zadnji put sam bila prije 4g., i  bogme u odnosu na onda, sajam dobiva moje pohvale.
 
 
 
 
 
 
i bilo je prekrasnih leptira, ovo je moja ruka...(jupi)
 
začin mora teći
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 22:41
i još malo slika
 
 
 
 
 
 
i ovo zadnje sam kupila sebi,mini phalenopsisi( stavila sam Donat da možete usporedit visinu) i Masdevallia (tj. barem tako piše na onom kartončiću, nadam se da to nije ime tvrtke Embarrassed
začin mora teći
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 22:43
pardon sliku nisam stavila, tako da se tekst gore nadovezuje na ovu sliku
 
začin mora teći
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 14:31
predivne slike sa predivnog sajma!!! A i ponovili smo se sa predivnim primjercima... bilo je znojenja na granici ali uspjesno obavljeno....
 
stavljam i ja svoje slikice za koji tren...
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 15:55
pa i ja sam ostala bez teksta zaista je sve super . da lije cvijeće bilo skupo .što se najviše kupovalo između naših posjetitelja .
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 16:17
PJEKJASNO........ to je sve što mogu reći, a samo si mogu zamisliti što je sve završilo u vrećicama i ruksacima.smile93
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 16:38
Da, da... kao što cure rekoše predivne slike, ali nam otkri i tajnu što je završilo sve u ruksacima i vrećicama!!! Wink
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 16:39
Svaki komentar je suvišan...Bubica, Admin
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 18:03
cijene, hm , meni se čini da su nešto skuplje, ili iste kao kod nas, ali opet  sve ovisi, treba dobro sajam pretražiti
npr. ove mini phalenopsisi su bili od 10e-18e, a veliki phalenopsisi od 10e-25e
meni se čini da su žene najviše kupovale mimoze i kamelije
mene su najviše oduševili leptiri, jako su pitomi
 
začin mora teći
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 18:30
evo još samo malo slika...
 
bilo je nekih biljaka koje prvi put vidim u životu ( nemam baš previše iskustva sa biljkama, men su se dojmile)...
 
 
 
 
zatim, poznate biljke
 
 
mesožderke, cijena je bila 4E
 
 
 
dvoumila sam se između ove iduće dvije orhideje, i cijena je na kraju pobijedila (žute 15e, ljubičaste 25e)
 
 
 
 
začin mora teći
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 18:50
Malo sam gledala da li je koji autobus iz Varaždina, ali na parkingu je bilo naviše riječkih autobusa,
 
Što se tiče carine, teta vodič a i starije gospođe koje su već bile rekle su  da je prošle godine bio problem sa voćkama, te da su ih sve morali baciti jer nisu smjele preko carine.
Prelazak carine (pri dolasku) je bio "zanimljiv", na carini su bili samo autobusi,te  pri prelasku granice  svi  putnici moraju izaći iz autobusa i osobno ići po pečat za putovnicu (ili onu zamjenu za putovnicu) tako da smo čekali  cca 1h za prelazak.
začin mora teći
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 19:21
Joj predivno, sličice su famozne, koja rapsodija boja - kaj vas ne bole oči nakon cijelog dana te ljepote. Fala što ste podijelili sa nama!
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 20:03
Koliko ljiljana,...smile70

Da sam bio tamo sve bi pokupovo,pravi raj
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 20:28
Prekrasno!!!! Onaj ormarić sa cvijećem je fenomenalan,a kako bi mi tek legla ona sjedeća garnitura(druga porka Adminova,zadnja slika)smile70smile70
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 20:48
smile93smile93smile93smile93 po tko zna koji put danas......
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:01
smile94  smile93  smile70  smile70

Bolje da ne idem na takva mjesta....mogla bi cijelu plaću ostaviti tamo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:40
joooj vidim crvene suncokreteeeee,i to ova firma kaj je i kod nas ima.Moram do malo boljih sjemenara možda ga nađem(Gazda si kupio crveni suncokret??)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:47
Kupio sam jednu od ovih:
 
 
 
 
te par komada passiflora predinih boja .... i mislim 5il6 komada lukovica od Amarillisa....
 
Bilo ih je sigurbo 340 vrsta i nisam se mogao odluciti koju da kupim a sada kada sam dosao kuc ni ne sjecam se koje sam izabrao....
 
I voki da je bio ostao bi u velikoj nedoumici koju za kupiti...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 21:48
a na carini sam imao srece jer nas nisu pregledavali i mucili... a izmolio sam cijelu krunicu samo da mi ne nađu passiflore i prosvercam ih!!!
 
bio sam sretan kao malo djete kada sam ih ugledao i to bas vrstu za kojom vec 2-3 godine ceznem za njima.... i napokon je imam!!!!!
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 23:30
koja divota! smile227

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.