Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Breskva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Breskva

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
winnetou View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje winnetou Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 09:08
Postoji, okulacijom  ili čip okulacijom, još bolje. A moglo bi se pokušati i zarezivanjem iznad spavajućeg pupa pa bi se taj pup mogao probuditi da potjera mladicu. Trebalo bi uspjetiSmile
Mjesto gdje pukla grana, obradi škarama ili pilom i premaži voćarskim voskom da lakše zacijeli i da ju ne napadaju bolesti kroz tu ranu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Marin&Lele View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marin&Lele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 14:35
Silve, kako je ragirala breskva? I molim te receptić za taj pripravak od maslačka
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 12:50
vinogradarska
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 14:36
Pozdrav svima!
Imam 2 mlade breskve.
Zanima me u koje doba godine obaviti prskanje protiv kovrčavosti lista i kojim sredstvom.
Nalazim se u Dalmaciji.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 12:24
kupili smo danas mini breskvu smile213
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 12:47
evo je danas , zanimljivog oblika plodovi

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 17:37
jedna od mojih

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2014 u 20:05
Moja mlada breskvica u cvatu
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 12:23
jedna nova


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
dugi68 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Lipanj 2014
Lokacija: Vranovci
Status: Offline
Bodovi: 77
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugi68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 14:25
enrikovanona, dali bi mi htjela poštom poslati koju košticu ove breskve na zadnjoj slici smile143
Na vrh
Tratinčica250 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 09 Rujan 2014
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tratinčica250 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 14:36
Može li mi itko pomoći? Primjetila sam da nakon dugog niza godina što imam breskvu koja je uvijek davala plodove i nikada nisam imala s njom problema, sada odjednom svi plodovi u procesu rasta i sazrijevanja otpadnu, lišće se zakovrčalo i napale su je neke sitne crne mušice. Zna li itko lijek za to i kako se zove ta bolest?
Na vrh
dugi68 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Lipanj 2014
Lokacija: Vranovci
Status: Offline
Bodovi: 77
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugi68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 11:03
Originalno poslano od člana Tratinčica250 Tratinčica250 napisao:

Može li mi itko pomoći? Primjetila sam da nakon dugog niza godina što imam breskvu koja je uvijek davala plodove i nikada nisam imala s njom problema, sada odjednom svi plodovi u procesu rasta i sazrijevanja otpadnu, lišće se zakovrčalo i napale su je neke sitne crne mušice. Zna li itko lijek za to i kako se zove ta bolest?

crne mušice su ti lisne uši, uzmi neki insekticid i opleti Smile
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 23:24
Originalno poslano od člana Tratinčica250 Tratinčica250 napisao:

Može li mi itko pomoći? Primjetila sam da nakon dugog niza godina što imam breskvu koja je uvijek davala plodove i nikada nisam imala s njom problema, sada odjednom svi plodovi u procesu rasta i sazrijevanja otpadnu, lišće se zakovrčalo i napale su je neke sitne crne mušice. Zna li itko lijek za to i kako se zove ta bolest?

Evo ovdje možeš pročitati o bolesti kovrčavost lišća breskve.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 18:27
Originalno poslano od člana dugi68 dugi68 napisao:

enrikovanona, dali bi mi htjela poštom poslati koju košticu ove breskve na zadnjoj slici smile143

Izvini tek sad sam vidjela ovu poruku , koštice sam posadila pa ako istjera koja dobiješ sadnicu na proljeće, samo neznam poštanski broj Wink, možda da mi napišeš kučni broj .
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
dugi68 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Lipanj 2014
Lokacija: Vranovci
Status: Offline
Bodovi: 77
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugi68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 07:26
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Originalno poslano od člana dugi68 dugi68 napisao:

enrikovanona, dali bi mi htjela poštom poslati koju košticu ove breskve na zadnjoj slici smile143

Izvini tek sad sam vidjela ovu poruku , koštice sam posadila pa ako istjera koja dobiješ sadnicu na proljeće, samo neznam poštanski broj Wink, možda da mi napišeš kučni broj .

ajd molim te daj mejl pa ti tamo pošaljem ful adresuSmile
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 15:58
ma zezam se, pa ja sam ti u Trnjanima Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Zagi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zagi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 06:32
imam i ja jednu breskvu sa tako crvenim plodovima ali kod mene je i lišče crvene boje,neznam koje trenutno stanje sa plodovima jer ovo vrijeme uništilo sve
Na vrh
dugi68 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Lipanj 2014
Lokacija: Vranovci
Status: Offline
Bodovi: 77
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugi68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 12:09
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

ma zezam se, pa ja sam ti u Trnjanima Wink
 e svaka ti čast, po niknejmu bih te lociro u Istru, ajd mi daj kbr. pa da se provozam do tebeSmile
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2015 u 17:10
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Glog View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2015
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glog Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2015 u 18:29
[/URL]
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.