Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mog ne/rada
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mog ne/rada

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 10111213>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 20:13

Lantana ali tko bi odolio kad svi siju Big%20smile

SilveK moji psi su se razdvojili i svaki pravi štetu na svoj način....kujica otkopava i odsjeca grane a muškić zapišava aaaaaaaaa Unhappy al šta možemo kad ih volimo....zato mi više toga posadimo pa nešto i ostane Smile
 
maloprije sam se vratila iz šetnje po kauflendu i pevecu...malo sam i pazarila
htjela sam bijelu kameliju ali je bilo samo rozih pa sam ipak kupila rozu
još sam uzela paeponiu sinensis bijelu /meni to izgleda kao božur/
i eucomis bicolor ili ananas ljiljan i samo dvije kesice sjemena grmoilike kamenjarke bijele i žute
nije puno ali veseli  Smile....htjela sam slikati ali iscurile baterije
 
p.s. mislila sam se jel da priznam ili ne...ali reči ću vam da se malo nasmijete
uopće nisam htjela kameliju nego magnoliju...al smotana žena pobrkala lončiće LOL
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:07
Iris, kod nas bi se to reklo "Posijal san tikvići, a zišla je salata".
Baš sam se nasmijala, jer ja isto krenem po nešto što sam naumila, a vratim se s desetom stvari. Tako je k meni došla orhideja  i još neke biljke o kojima uoće nisam razmišljala.
Dakle sad kameliju imaš, slijedeće pazarenje biti će magnolija, pa ćeš ne planirano imati obje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:16
ma je...samo kod mene nigdje hlada...nemam pojma gdje da držim kameliju....a nešto ću morati smisliti izgleda 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:45
I mene Iris muči hlad, tamo gdje je ljeti malo hlada, zimi tuće bura, a u zavjetrini sve ljeti izgori od vrućine. Meni se jedna kamelija posušila, ali ne odustajem ja od nje. Danas sam kod nas vidjela jednu velika je i puna pupova, ali je ispod natkrivene terase u pitaru.

... a to kamelija, magnolija i meni se dogodi da pomješam, iako znam koja je koja, dobra fora, sad kupi i magnoliju i nećeš više nikada pogrješiti...
život je more
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 18:15
morat ću ju posaditi u pitar jer kod mene joj zemlja nikako neće odgovarati....a i za pitar ću valjda lakše pronači hlad
 
za današnji dan mogu samo reči: sunce,dvorište, korov, korov, korov, korov koooooorooooov
mislim da ste me shvatili Big%20smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 12:56
ništa ne radim...kiša pada danima i izluđuje me....al zato vidim da korov i dalje lijepo napreduje Angry
 
od posijenog nikla je zasad samo gazanija.....valjda će nikniti i drugo..hmmm...tko zna
danas ću posijati i dichondru u posudicu i držati fige da nikne
napokon sam napravila korak u uređivanju pitara....donijela sam tri i stavila ih na radni stol LOL ajde dobro nisam samo to....jednome sam čak i podlogu pobojala Tongue
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:00
Eto ga vidiš malo pomalo pa bude nešto veliko se kod tebe dešavalo. Svi nešto radimo i mislimo da to nije jako puno a ono...
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:20
Ja sam već drugi put posijala gazanije,prva runda nije niti jedna provirila a od ove druge runde samo dvije posudice. Neznam kaj krivo radim,može savjet???? CryCry
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:32
Lilly rado bih ti dala savjet ali nisam ništa specijalno radila
stavila sam zemlju u posudu na nju nekoliko sjemenki gazanije i skroz tanko prekrila sa malo zemlje...pošpricala vodom i posudicu pokrila prozirnom najlon vrećicom
u jednoj posudici su nikle a u drugoj još nisu
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:44
Tako sam i ja radila,samo sam ih ja drugi put stavljala posebno i čašice i samo su u dvije izašle. Možda budu još i ostale.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:45
držim fige i tebi i sebi Smile da nam sve nikne
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 16:01
jesi me nasmijala kupovinom Smile ,ko da gledam sebe ponekad.... Tak sam ja krenula kupiti knjigu bio-vrt i brzo zgrabila da mi ko ne odnese, i dođem doma-imam potpuno istu knjigu samo je na ovoj drugoj drukčija naslovnica... Ti sad bar imaš kameliju, ja je tražim a nema je. Ili se trampimo  ja tebi magnoliju ti meni kameliju smile186 i još ti doplatim
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 18:00
hehe hana da si se javila taj dan odmah bi se trampila a sad sam se već navikla da ju imam Smile
ali ako negdje naiđem na nju mogu ti ju kupiti i poslati
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:59
ak naiđeš na onakvu kakva je Jagodina,ona puna cvjetlo roza javi pa ti pošaljem lovu. Koliko je tvoja koštala (ako se smije reć?)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 18:27
moja je koštala 42 kune ali to je bilo baš povoljno...inače sam ih viđala da koštaju po 60 kuna i više....
ako ih negdje vidim javit ću ti
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 18:51
ok,hvala ti
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 19:00
inače danas sam povadila sjemenje i pokušavala skombinirati kako da sijem....uf....bit će problema Tongue nema šanse da se ponovo ne šareni na sve strane...previše boja....previše mix sjemena
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 12:31
malo sam kopala i sad je glava sretna a kičma nesretna....al ko ju šiša LOL 
popodne bi na taj dio mogla posijati suncokrete i još nešto...samo još nisam odlučila što Tongue
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 13:19
Bitno da je glava sretna, bu kičma odustala od žalbe LOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 15:59
SilveK Big%20smile
 
na taj prekopani dio posijala sam bucmasti suncokret, kadifu žutu i narančastu visoku, kadifu žutu,narančastu i šarenu nisku, kalifornijski mak, plavu ukrasnu kadulju i bijelu kamenjarku
valjda nisam uranila...to su sve cvjetići koji se i sami zasijavaju pa se nadam da im neće smetati ako još zahladi
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 10111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.