Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mog ne/rada
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mog ne/rada

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 13>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 12:19
ma može Franjice...autoputom začas dođete....samo čekaj da prvo vidimo oće li biti plodova

smile198 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 14:02
juče mužić posijao salatu i rikolu
a ja samo kontroliram jel niče nešto od posijanog cvijeća
zasad samo na 2-3 mjesta niče al valjda će ga doči volja :)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 14:45
Bravo za tm, obožavam rikolu-to je kod nas riga., a ja je sadim svakih 20 dana nekoliko puta, pa imam stalno mladu, ali još nisam počela, jer tamo oko Ogulina, gdje sadim i gdje mi je vikendica ništa prije 1. maja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 14:47
i meni je super...najdraže mi je zamješana zelena salata i rikola...mljaaac
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 13:00
evo vidim da ponešto niče...ali ne znam šta jer nisam obilježila





Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 13:06
pojavile su se i ove dvije trajnice...ne znam kako se zovu....prva ima bijeli cvijet  a druga žuti




Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 13:07
dobro sam sve ispregledavala :)
i posijala neven i peruansku jagodu
sad ću malo odmoriti a onda ćemo viditi oće li pasti još posla :)
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 13:33
vidim iris ni ti nisi pisala šta si zasijala. ja isto tako nisam pisala a samo mi je jedna biljka iznikla - dragoljub..volila bi da su i druge makar ne bi znala šta je niklo
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 13:43
ma još ima šanse da ti niknu kad zagrije
a ja sam ti malo naivna...kad sijem uvjerena sam da ću zapamtiti gdje je što.....moš mislit.....hahahahah
nagodinu pišem  :)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 14:06
iris, pa to je možda svojevrsno iznenađenje kad ne zapišeš, ali kako sam ja perfekcionist u nekim stvarima-naravno ne u svima-kuća mi je kao da je bomba u nju pala- zapisala sam sve na naljepnice ili sam stavila vrećice.
Sad baš nema iznenađenja, ali se jako veselim jer unaprijed znam kako će izgledati.
Naročito mi je važno za vanjske vrtiće, jer otraga sadim visoke, a naprijed niske biljke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 21:18
prekopala malo ispod četiri voćkice i posijala dragoljub ispod njih
ujutro bila u gradu i kupila malu pasifloru i presadila ju u veču posudu
posadila još 5 malina....ostalo još 5 za posaditi...to ću sutra ako ne bude kiše
sutra bih trebala i nakupiti zemlje ispod drveća za 4 posude da posijem još nešto sjemena
a i sijanje suncokreta i ukrasnog kukuruza je u planu
a vidit ćemo šta će biti od plana
:)

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 21:51
Iris,bitno da je niknulo,a šta...to će biti iznenađenje.Kad budu biljkice listove dobile staviš slike da se igramo pogađanjaLOL
Ja se nadam, i zbog tebe i zbog sebe i svih nas,da nebude kiše. Moram i ja iskopati maline(ti sadiš ja vadimLOL)kod mame i prenjeti ih do sebe.
Budi vrijedna,da imamo šta čitati navečersmile138
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 12:46
eto si me ućarala...ništa nisam napravila...hehe

šetala sam po šumarcima u blizini pokušavajuću pronaći mladicu jasena i graba ali nisam pronašla nijednu koju sam mogla izvaditi...sve rastu direkt iz kamena
a htjela sam bliže kući posaditi par tih stabala jer ova što su tu su već jako stara ... al ništa od zamisli....bar za sada
pronašla sam neke druge dvije...ne znam šta su....poslije ću slikati-možda netko zna
i sad bih mogla kuhati ručak.....hmmmmm....nešto što se samo uvali u lonac :)
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 13:16
dobar plan za ručak, takvo kuhanje ja preferiram
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 13:22
hehe....pa i ja al mi volimo variva pa mi je to super Wink
eno kuha se neka vrsta đuvađa....svo povrće koje sam našla u frižideru i komadić mesa Approve


p.s. slike drveća sam stavila na idenfikaciju
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 13:50
mogu ja doć na ručak, baš mi se papa tako nešto
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 14:53
može...al dok ti stigneš bit će vrijeme večere :)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 19:34
Lana ti bi stalno nešto papala smile69
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 10:44
ovih zadnjih nekoliko dana posijala skoro svo cvijeće što sam dobila i kupila
ostale još dalije, ukrasni kukuruz i tikvice
jučer sam se borila sa busenjem trave po mom lošem travnjaku :(

zaključila da mi nedostaje cvijeća i grmića koji cvatu u ovo vrijeme pa to moram riješiti do iduće godine
prijedlozi su dobrodošli
zanima me nezahtjevno grmlje koje lijepo cvijeta u ovo doba godine

ajmo .... prijedlozi !!!???!

a danas pada kiša i zato odmaram :)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 11:36
Pa Iris trebao bi negdje biti kalendar, što sve cvate, kada i gdje, jer nije isto u Pruimorju i na kontinentu, ja bih isto željela uvijek u vrtu imati nešto cvjetajuće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.