Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Evo da i ja počnem pisati što sam radila
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Evo da i ja počnem pisati što sam radila

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
Korisnik
Poruka
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 13:28
A koju liniju ću tek imati do ljeta LOL 
Otvorit ću fitness centar u vrtu. Glavne sprave motika, grablje i lopata... Za napredne kosilica za travu LOLLOL 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 18:17
Ines - pitam se koju to liniju ti trebaš tesati a javljam se za prodaju na placu kad ti to sve rodi, dodatna zarada uvijek dobro dođe smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 19:21
Ines izvini nije bila namjera ugurati se u tvoj dnevnik na ovaj način, ali evo od mene sve pohvale za tebe, samo tako nastavi, možda se i mi ograbemo za nešto.smile55
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 06:31
Nema problema Triša, ja sam uvijek za dobru ekipu u svom vrtu Embarrassed
 
A Franjica, štand broj 3 na Trešnjevačkom placu je naš, dogovorit ćemo se za smjene LOL
 
 
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 06:40
Moram priznati da mi je ovo vrijeme napravilo mali zastoj s radovima u vrtu, ali zato u kući sve buja. Kupila sam neki dan koktel paradajziće u Konzumu, nigdje nisam našla sjeme, pa sam ih otvorila, izvadila sjeme i posadila. Sad čekam...
Dragi me u čudu gledao, sa već napravljenim sendvičem i samo pitao: "A to nije za jesti? Daj barem jednu." 
Ah, smilovala sam se i dala mu jednu. LOLLOL 
 
Danas sam se smrzla kad sam ugledala mraz vani. Odmah sam se sjetila svih vas sa velikim voćnjacima. Nadam se da neće biti prevelike štete. Shocked
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 09:53
A što oglase ne čitaš Iris??? Pa i  SilveK i ja nudimo sjeme te rajčice(ja nudim jer mi Silvek puno dalaLOL)
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 11:09
Pa ako mi za tjedan dana nikaj ne proklija ja ću vikatiWink
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 21:59
Evo nas opet na tom problemu, pelcerići trebaju vremena da pohvataju što sve i gdje ima na forumu. Definitivno treba napisati uputstvo kao sa stavljanjem slika da nam olakša i da ne trošimo novac bez veze. Ines, kad nekaj hoćeš a ti vikni, netko će ti ponuditi dok ne pronađemo gdje se stari forumaši dogovaraju za dilanje smile96
Shasha užicala sam i salvetice za tebe!!!!!
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 09:51
Opet se najavljuje dilanjesmile186
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 11:53
Gdje, kada, tko, kako
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 12:15
smile187
...štihača je zakon...
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 13:58
"celo selo šmrče belo "
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 21:48
krivo si shvatio - prešli smo na žuto
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 06:48
Halo ljudi, kakav je to nered u mom dvorištu?!? Navući ćete mi policiju na vrat LOLLOL
 
Ja vrijedno radim, sijem, sadim, kopam, a vi mi uvaljujete neko dilanje trave. Nemam ja ništa s tim!!!! smile68
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 10:12
aj nemoj sad pripovedati, a kaj je bilo ono na stolu, znaš gdje i znaš kada smile96 Pa sve je snimljeno a oni dečki kraj nas su bili deksteri u civilu
smile96smile96smile96smile96smile96smile96smile96 Pa kaj nisi vidla auto pred kućom kad je Hele iznosila monstruma...
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 12:46
OK, ok, dilam, priznajem. Ali isto tako ja ako to radim radim na veliko smile132
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 13:51
Ajd pošaljite malo trave i za Rijeku, baš ste neki, znate da kod nas sve otmu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 22:35
Tko vam je kriv  vama u RI kaj to radite u kontejnerima, pa vas vide s Učke, mi to lijepo u novinčice pa najlon vrečice i sve ide. Ines, mislit ću sutra na tebe u popodnevnoj smjeni. Negdje na početku tvoje smjene ja moram baciti jedan spavanac pa ću te se sigurno sjetiti smile96 dok ću tonuti u polusan smile78
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2008 u 14:20
S obzirom na ovog kaj se valja po podu od smijeha baš ćeš lijepo misliti na mene Confused
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2008 u 14:31

Joj za ovaj Uskrs nisam ništa još napravila. Inače sve puno ranije sredim i organiziram, ali ovaj sam zakazala. Teta od koje kupujem domaća jaja je zakazala i donijet će mi ih tek danas oko 1h!!!! Halo, ja od 1h radim, tako da nisam niti pekla kolače, a ni ofarbala pisanice. Trebala ih je donijeti jučer ujutro pa mi bilo glupo kupovati. Mislim da je upravo izgubila jednu jako vjernu i redovitu mušteriju. Angry Dragi je bio zadužen za šunku i kako radi u dućanu trebao ju je jučer donijeti da je danas ujutro skuham, ali zaboravio je pa će danas (radi popodne ko i ja) tako da još nemam ni šunke. Jedino imam janjetinu i krumpir sutra za ručak. Dead

Uglavnom kad dođem kući čeka me hrpa posla i nadam se da ću biti gotova taman da stignem ujutro na blagoslov hrane.  Hvala Bogu na mojoj majčici koja će speći kolače tako da se barem oko toga ne moram brinuti.
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.