Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Evo da i ja počnem pisati što sam radila
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Evo da i ja počnem pisati što sam radila

 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
Korisnik
Poruka
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Evo da i ja počnem pisati što sam radila
    Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 21:25
Moram priznati da se nekako još više brinem i bavim cvijećem od kad se družim s vama. Nije da nisam do sada se brinula, ali sad to nekako radim s novim poletom.
Prošli tjedan sam posijala sadnice koje su već pomalo niknule, a danas sam napokon posadila bijelu ružu. Uf , jedva čekam da procvjeta. S obzirom na vrijeme malo sam se prepala da će proći predugo vrijeme odkad sam je kupila pa do sadnje, ali dobro se držala.  O daljnjim radovima ću vas obavijestiti na vrijeme, a nadam se i ubaciti pokoju slikicu. LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 21:34
ovo mi je tako drago za cuti....
 
da se nekako još više brinem i bavim cvijećem od kad se družim s vama...smile55
ps. maknem ovu poruku da ne skrecemo sa teme... ali morao sam reci kako mi je drago sto ovo cujem!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 22:01
Ines, samnom je bilo isto tako, davno sam odlučila da ću se više baviti cvijećem kad odem u mirovinu, ali se poklopio i dolazak u ovo predivno društvo i sada sam luda za cvjećem kao što nikad nisam bila. Mislim da će me moj vrt ove godine za tu ljubav obilno nagraditi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 22:02
Draga moja Ines prvo te potaknu da se još više no do sada brineš i njeguješ cvijeće a onda odjednom ti i svaki cvijet koji vidiš baš treba, pa ti onda Shasha ili Triša pokažu nešto čime su se ponovile, pa Donata (neću uopće misliti i sanjati o njezinim škampima) i Frida jave o svojim cvjetićima  o Teak da ne pričam, Šefi i Miha su posebna tema, sva sreća da nam je Dina malo daleko pa ne trčimo na njezine izvore ai zato Andrea zna sve, Vule i Ivan barem jednom mjesečno "zasole", Tibor osjeti potrebu da nam malo poremeti krugove, Mima nam sa Vendelom i Vrtlaricom uvijek nešto otkriju - znaš što se dogodi na kraju - dođeš doma, ne stigneš niti jesti nego ideš "škicnuti" tko je što napravio i što ima novog - ovo ti je društvo čista droga, ako imaš snage pobjegni dok nije kasno smile199
No ipak pričekaj još malo, idemo prvo popiti kavicu pa onda ćemo skupa u SOS selo i gotova si kao i ja - ostaješ cvjetak u Adminovu cvjetnom društvu.
P.S. nisam popila antisklerin pa naj oprostiju oni koje nisam izrijekom spomenula. bum drugi put!
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 16:46
Istina Franjica, slažem se s tobom. Neki dan sam vidjela temu o suncokretima i naravno da sam nabavila sjeme, čekam kraj tjedna da ga zapiknem u vrt. Embarrassed
A kad dođem s posla dragom pričam što sam pročitala na forumu umjesto kak mi je bilo na poslu. Jučer me pogledao i pitao da li sam možda promijenila radno mjesto i firmu, a da sam ga zaboravila informirati. LOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 20:26
Mnogima je tako ines... LOL
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 20:57
Danas nisam nešto bila vrijedna, nisam stigla Cry ali sam barem zalila cvijeće i još malo dosijala u posudice. Primjetila sam da neke već lijepo klijaju, a neke još nisu ni promigoljile nos iz zemlje. Jedva čekam kraj tjedna jer sam slobodna od petka do ponedjeljka pa ću se baciti ozbiljno na posao. Mislim da je vrijeme da posadim i malo povrća. To mi je ujedno i alibi što se neću javljati do utorkasmile161
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:09
Ako budeš imala što za pokazati od radova - oprašta ti seWink 
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:11
Pa za početak blato pod noktima smile96
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:17
Svaka stvar koja nam oplemeni vrijeme provedeno na radnom mjestu je dobra, meni je jedino žao što baš i ne uspijem previše se razveseljavati na poslu ali zato to nadoknadim uveće doma. Nadam se da me neće izbaciti iz kućesmile96
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 18:04
Ja sam danas bila poluvrijedna. Prije posla sam uspjela presaditi afričke ljubičice s obzirom da se razmnožavaju ko zečevi. LOL
U jednoj teglici su niknule 3 nove i već sve cvjetaju. Andrea, sutra donesem višak na kavicu.
 
Ali zato se brusim za vikend, nadam se da će vrijeme biti taman za motikanje po vrtu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:55
Ines drago mi je da i ti pišeš dnevnik, zarazno je to zar ne?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 12:08

Koliko mi je trebalo da okrijem tko je donio ljubice, to ti je kad sporo kopčaš a brzo zaboravljaš, stvarno su bile predivne, zdrave, šteta samo što sam ih do sada upropastila nekoiko desetaka pa se bojim uopće ponovno započinjati novo druženje s njima.smile78

Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 07:00
Ja sam ovaj viken iskoristila do maximuma. Imam upalu svih mišića i od sad propagiram motiku umjesto teretane. LOL
 
Posadila sam cvijeće koje nam je donijela Andrea na kavicu, prekopala još malo vrta, posijala salatu, luk, mrkvu, prešin, rotkvice. Posijala za presadnice paradajz, papriku, krastavce, karfiol i još malo cvijeća. Ne znam gdje ću ga više staviti, ali u najgorem slučaju stradat će još malo travnjaka.
 
E da bila sam i u Baumaxu na sajmu i ostala malo razočarana, ali ipak sam upecala još jednu facu od orhideje i dragi si kupio Kristov trn (zaboravih latinski naziv).
 
I za kraj, bila mi Hele u gostima i udomila monstruma od monstere, sad već smišljam što ću ugurati u taj kut.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 08:47
ines stvarno si vrijedna. zanima me u vezi sijanja mrkve, gdje posijati (kakva zemlja, da li može u vrt)? htjela bi posijati malo da imamo domaće a kako nemam ni vrta ni polja jedina opcija mi je da posijem u mame u vrt, pa me zanima kako ti to radiš
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 09:24
Ma obična zemlja, nekad bio travnjak. Preštihala par puta i posijala. Bez puno filozofije Wink
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 09:49
vidit ću i ja u majke ima li išta slobodno pa da i ja malo zasijem mrkvice....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 11:13
Ines vrijedne ruke, ne treba teretana, to nikako da objasnim mojoj kćeri, da im je teretana ispod nosa, besplatna, a još je hrana i odmor za dušu. Ali neka, svaka budala ima svoju radost- kažu moja bezobrazna djeca, a kad sve procvate onda se dive.
Ja ću sijat malo kasnije, ali ti si to već sve ili bar veći dio obavila.
Glavna si - nema šta evo ti od menesmile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 11:33
A, joj, a hvala Embarrassed
 
To mi je svakako poticaj da budem još vrjednija Smile
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 08:51
Ne daj se Ines..., bolovi u mišićima će proći, ali ljepota vrta ostaje.smile141smile141
...štihača je zakon...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.