Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trebam Suhog lišća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trebam Suhog lišća

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Malky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 94
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Malky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Trebam Suhog lišća
    Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 19:59
Znaci ako imate doma bilo kakvog suhog lisca od recimo hrasta, bukve itd.... samo da znate da nije nicime spricano.
 
od oraha mi ne treba, znaci trebaju mi onak suhi da pucketaju
 
pa ako netko ima viska molio bih ga da mi se javi.
 
ps. moze i lisce limuna, glavno da je osusen i nesprican i tretiran bilo kakvim kemikalijama
Odranski Obrež, N.Zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 20:20
Ja ti mogu u svom vinogradu u šumi skupiti idem u subotu i nije ničim špricano ali ne puca koliko je suho a ti si možeš i sam posušiti ako želiš smile184
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 22:20
Koliko toga lišća trebaš? I gdje se naziš?
Na vrh
Malky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 94
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Malky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 22:29
Originalno poslano od člana mima mima napisao:

Koliko toga lišća trebaš? I gdje se naziš?
 
ma ne treba toga puno. kaj ja znam nekih 20-30 listova
 
N.Zagreb
Odranski Obrež, N.Zagreb
Na vrh
Malky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 94
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Malky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 22:30
Originalno poslano od člana vrtlarica vrtlarica napisao:

Ja ti mogu u svom vinogradu u šumi skupiti idem u subotu i nije ničim špricano ali ne puca koliko je suho a ti si možeš i sam posušiti ako želiš smile184
ako nije problemWink
Odranski Obrež, N.Zagreb
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 23:03
Malky,daj mi molim te reci kaj buš sa 20listova.U četvrtak je kava u Zg pa ti donesemo i 50Wink
Na vrh
Malky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 94
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Malky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 23:55
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Malky,daj mi molim te reci kaj buš sa 20listova.U četvrtak je kava u Zg pa ti donesemo i 50Wink
 
 
treba mi za akvarij, slazem nekakav biotop pa je neophodno lisce.
 
di bu ta kava u Zagrebu?
Odranski Obrež, N.Zagreb
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 12:26
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 19:12
Onda se ja neću gurati sa svojim šumskim LOL lakše na kavicu pa ti netko odmah donese!
Da ti njih 40 po jedan list donese ti ti je duplo od onoga kaj trebaš smile159 ali ako će ti trebati ubuduće javi !
Na vrh
Malky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 94
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Malky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 19:55
e ljudi nemojte nista sutra nosit jer necu moci doci
 
 
Odranski Obrež, N.Zagreb
Na vrh
Malky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 94
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Malky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 14:34
jel ima netko voljan da mi posalje listove doma jer nemam auta vec tjedan dana(super majstor ga popravlja) a trebalo bi mi ih
 
ako ima netko komu se da nek me kontaktira pa mu posaljem adresu
Odranski Obrež, N.Zagreb
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 20:18
Ja trenutno nemam no sutra ili prekosutra idem u vikendicu pa ti donesem.Kiša propadiva pa ne znam kakvo će biti(da ga osušim na radijatoru). Ako ti se ne javi netko ko ga ima u blizini ostavi mi adresu pa ti tjekom tjedna pošaljem
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.