Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 878889
Korisnik
Poruka
Danci27 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Danci27 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 17:43
Žao mi je jassi ali neće
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 19:08
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Molim vas recite mi bravo. Skoro sam kompjuter bacila u dvorištesmile228

Recite mi gdje da stavim sve slike.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 19:12
poslala sam ti pp
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 21:02
danci aj posalji meni mail pa cu ga proslijediti jassi. mozda su ti slike prevelike a ona ima limit na mailu, tko zna. uglavnom slobodno posalji meni i jassi bu dobila sve kaj joj zelis poslati ;)

2 iris: mogu li zamoliti dvije cijetnicaste (ove proljetne, hm...koje si rastvorila na pola? kak drugacije da ih opisem :)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 21:06
ne možeš Tongue zamoli saaru...napisala sam da ju njene Big%20smile
nije uspjevala ubaciti slike pa sam ih ja ubacila umjesto nje 
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 21:19
Ninochka je li ove bijele sa šarenim cvijetićima s prve fotografije?
Na vrh
Danci27 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Danci27 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 22:54
Ninochka hvala ti,samo se nadam da ti nisam zatrpala meil.Pozdrav
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 02:54
Originalno poslano od člana saara saara napisao:

Ninochka je li ove bijele sa šarenim cvijetićima s prve fotografije?


je je ta :) izvrsna za uskrsnja jajca. evo veceras podijelila tri jajca jer su se nekome dopala. sutra napravim nova pa poslikam jer imam jos te iste salvetice. izgledaju kao porculanska kad radite s plavo bijelom salvetom i premazete sjajnim finishem. preporucam svima ;)
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 11:52
ivona ne mogu ti poslati  poruku pp ti je pun pa ga malo isprazniTongue
meni je super u životu
Na vrh
Mala Mo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mala Mo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2013 u 17:32
Prodajem:

Hobby line akrilni zaštitni lak na bazi smole 275ml
http://www.lumos.hr/akrilneboje.htm

80ml, crna boja
http://www.lumos.hr/images/glas-design-v.jpg

2k lak za staklo (2x80ml)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152048061993826&set=pb.82243013825.-2207520000.1387211366.&type=3&theater

Svi proizvodi su korišteni 1-max 2 puta tako da su bočice maltene pune ko i kad su kupljene.

Cijena: -30% na cijenu koja je u Lumosu.


Na vrh
marijamica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Studeni 2015
Lokacija: Domaljevac
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijamica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2015 u 12:53
Veliki pozz...zanima me da li imate repromaterijal, za tehniku dekupage, staklo, i pirografiju? i koje se krecu cijene? hvala unaprijed ! Smile


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 878889
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.