Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 89>
Korisnik
Poruka
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 23:19
Dobro nam došle leonarda i Donata smile73
pozdrav staroj ekipismile79
leonarda napiši koje želiš pa ti pošaljemsmile188
meni je super u životu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 23:12
smile143leonarda stavi slikice i salveta
meni je super u životu
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 23:58
ako nekome treba imam jos,javi se na pp
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2008 u 08:09
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

inace sve sto sam naucila,skidala sam sa talijanskih stranica,jako su organizirani,imaju tecajeve organiziraju besplatne radionice i svoje sajmove tako da imaju i financijsku korist od svega sto naprave. Ja svoje radove uvijek samo poklanjam, a mislim ozbiljno i radim na tome da mi to ne bude samo hobi.Embarrassed
 
Bok,
stvarno su ti lijepi radovi i steta da bude samo hobi, a daj malo stavi adrese www. da vidimo i mi kako se ca dela, hvalaSmile
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2008 u 08:16
Leonarda javi mi na pp koje salvete ti se sviđaju da ti pošaljemTongue
ja sam tebi napisala svoje željice.smile71
meni je super u životu
Na vrh
sandrina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 00:11
Nemam riječi!!!!!
Prekrasnooooooooooooooooo!!!!!!!Smile
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 08:00
Leonarda, zanimljive su mi one salveta  - školjkice ( morski motiv ), ako se možemo zamijeniti.......ja imam roze ruže , masline i jesenske tikve...????Tongue
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 21:44
Leonarda. radovi na staklu su smile93.
Stavljam fotkice novih salvetica i moram pronaći kome sam što obećala, možda najpametnije da mi se ponovno javite, Oprostite ali lijepo je imati više od pola stoljeća.Bez pol pardona možeš reči - pa kaj, zaboravila sam, bez uvrede!smile78
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 00:00
 
 
Evo imam još novih salvetica, rođendan mi jesmile213 pa su me moji počastilismile166  smile96
 
 
 
 
 
 
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 00:04
meni je super u životu
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 01:26
Originalno poslano od člana Gemini Gemini napisao:

Pozdrav svima!

Dalmaxx pokušavam ti poslati pp ali izgleda da ti je inbox pun!


evo sad sam ispraznila-bila sam na putu
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 09:08
smile73S   R   E   T   A   N        R   O  Đ   E  N   D   A   N    esmeralda
 
 
 
puno puno puno lijepih radova, puno ljubavi i srećesmile188
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 09:18

manči

salji adresu Tongue i stizu ti salvete koje ti se svidjajuThumbs%20Up i ako jos netko zeli tu sam.

A sto se stranica tice, ma ja vam idem na google ubacim rijec decoupage i strisnem trazi, izađu vam vani sve moguce strane straniceLOL
 
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
sandrina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 14:25
Esmeralda!!!!Big%20smile
Sretan ti rođendan i puno uspjeha u radu!!!!!!!!!Wink
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 14:59
Embarrassedsandrina
 
 
ja sam izabrala tri tvoje salvete, prvu (mislim da je to kamelija),treću masline i ulje, i papučice
smile79evo ako ti se koja moja svidja, a moze i sve, ja ti saljem cim prije. Danas sam isto poslala salvete onim curama  koje su trazile
pozdrav svima
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
sandrina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 15:03
SmileHej!
Pročitala sam na p.p. al nisam stigla odgovoriti
Big%20smile, nema problema leonarda, šaljem sutra.
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 17:48
Hvala leonarda i sandrina!Tongue
Leonarda šaljem ti sutra,ako još kome trba koja naka slobodno javi.Wink
meni je super u životu
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 03:34
 Mislim da cu se i ja prikljuciti ovom clubu...
 Esmeralda imas pp...
 Trazim ako ima tko salvetu s motivom onih bucmastih anđelčića...
  poslikat cu sutra salvete koje ja imam viska i staviti na ponudu...
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 06:53

frida dobro došla,smile75

što nas je više, više novih uzoraka salveta za sve "salvetoljubce"smile159
meni je super u životu
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 10:24
halo frida
dobrodošlaHug,
 
ako trebaš koji uzorak, slobodno pitaj saljem isti danWink
 
pozdrav svima
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.