Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 89>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 21:47
Tko je željan ovakvih uzoraka salveti nek se javi na pp!!!
Ja svoje želje javim kad stignem!!!


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 22:42
MPK se provaljala od smjeha kad sam je pitala ima li salvete s uzorkom i veli da jedva čeka da društvu provali da joj majka sakuplja salvete.
Počela prije par dana i ovo je moja kolekcija:
 
Ove okrugle su me posebno oduševile i sad si moram dati vremena da vidim gdje će se udomiti, moram priznati da me svrbe prsti.
 
 
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 21:36
Ove sam danas nabavila u Lidlu, morala sam ublažiti šok kad sam vidjela da sam 4 (četiri) salvete u Perlici platila 10,00 kn. Nisu za sada ali doći će i njihovo vrijeme a ne zauzimaju puno mjesta
 
A kaj da velim za ove suncokrete - pa za njih ovako žute je uvijek pravo vrijeme:
Na vrh
sandrina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 18:12
Ajoj! da nisam fulala forum?  Pa da tu su razmjene salveta!!!! Onda curke šaljem dupliće salveta!!!!!!!
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 16:19
Ako nekom treba ja cu mu poslat salveta jer mi vise ne trebaju.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 21:20
Bilježim se sa štovanjem u potrazi sam za morskim motivima, ribice, školjkice, jedrenjaci, svjetionici - a što mogu kad me srce dole vuče...a ko imaš što od toga javi se
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 21:22
Sandrina - majstorice dobro nam došla - radiš predivne stvari smile141
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 21:46
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Bilježim se sa štovanjem u potrazi sam za morskim motivima, ribice, školjkice, jedrenjaci, svjetionici - a što mogu kad me srce dole vuče...a ko imaš što od toga javi se


Moram pogledat pa ti javim, spakirala sam neke koverte i nemam vise pojma koji su motivi unutra.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 23:52
Franjice imam ja neke takve...pošalji mi adresu na pp Smile 
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 11:22
Pozdrav svima!
Ja sam nova.Obožavam salvetnu tehniku i imam dosta salveta, super vam je ideja o razmjeni. Stavit ću slike ako uspijem.
smile78
meni je super u životu
Na vrh
Gemini View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gemini Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 08:30
Bok svima!
Nova sam na ovom forumu Embarrassed. Luda sam za salvetam i imam ih puno. Tko je za razmjenu nek se javi.
 
Iris posalji mi adresu da ti mogu poslati salvete, a ja bih te molila da mi pošalješ (sa 1. slike ivančicu, ribice i bubamaru- 1. red i kale i onu morsku iz zadnjeg reda i jos onu cvjetnu s druge slike)!
 
Pozdrav svima !
Na vrh
sandrina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 12:30
Alo alo!!!!
Gemini da li ti se sviđaju neke moje salvete?
Javi ako hoćeš neke pa se možemo mijenjati!
Dalmax kakve su tvoje salvete? s kojim motivima, možda si ih negdje stavila al nisam ih pronašlaEmbarrassed.....
FranjicaZG imam salvete sa motivom svjetionika, pošalji adresu na pp.
Poz curke!
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 13:03
eeh ja zaboravila na ovu temu

gemini može - javit ću se Smile

sandrina javim se i tebi Wink
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 06:24
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 07:37
DalmaX22 ako imaš još koju viška bila bih ti jako zahvalna da mi pošalješ.
meni je super u životu
Na vrh
Gemini View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gemini Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 08:09
Pozdrav svima!
Dalmaxx pokušavam ti poslati pp ali izgleda da ti je inbox pun!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 19:28
ja bih se drage volje trampala salvetama, a decoupage radim nekoliko godina. Mislim se ozbiljno posvetiti tom predivnom radu...Tongue
Možda ima neko blizu Novigrada, ajde može i do Pule..sve za razmjenu salveta
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 19:38
 esmeralda
......jao pa baš imaš predivne uzorke....je li ti ostalo što god....QuestionStern%20Smile..
ti javi kad budeš mogla
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
sandrina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 20:09
Dobro došla Leonarda! smile126
Ako ti nije problem uslikaj duple salvete i stavi da ih možemo vidjeti!smile130.
Ako ti se sviđaju neke moje javi ...........
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 22:39
Leonarda dobro nam došla! Ti pregledaj izložene salvete(svoje izloži da i mi virnemoBig%20smile)i samo javi koju bi salvetu htjela.
Donata,i tebi dobrodošlica u svijet salvetne tehnikesmile184
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.