Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 89>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 12:30
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

naišla sam na ovu stranicu sa salvetama ali ne znam njemački Unhappy
ako netko bude naručivao molim da me se sjeti pa da naruči i meni

 



Samo za informaciju....za kupovinu od cca 10 € plaćaš naknadu banci 11 €
... pa sad ti vidi koliko ti se to isplati    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 12:40
to nisam znala Unhappy baš su bezobrazni Angry
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 12:46
Miškopiško, Spring - ako želite salvete, šaljite adrese.
Ne ide mi se svaki dan do pošte - daleko mi je
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 13:03
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

to nisam znala [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley6.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Unhappy" /> baš su bezobrazni [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley7.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Angry" />


Mislim da bi se jedino isplatilo naručiti preko nekoga tko živi u Njemačkoj
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 19:46
ja imam lijepe leptiriće i bubamare, ali nemam pojma kako staviti slike, moželi me netko uputiti.....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 19:58
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=87&FID=31&PR=3
 
pročitaj na gornjem linku i dobro nam došla
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 20:03
puno hvala na brzom odgovoru, čak sam uspjela sama skužit i eto otvorila sam i novu temu sa svojim prvim radom na koji sam jako jako ponosna......
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 08:51
Cure pomagajte!
Tražim kuglice od stiropora i one plastične prozirne što se otvaraju na pola negdje u zapadnom dijelu grada. Znam da toga ima u Chemacu ali mi je daleko i nemam vremena ići do tamo.
Bila sam u Bauhausu i nema. Kažu da se pripremaju za božićni program pa su maknuli te kuglice. Pa miša im njihovog kaj kuglice nisu božićni program???!!!Angry
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 09:23
Fakt glupo.....
Ja sam ih vidjela samo u Chemacu i Lumosu....
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 10:20
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Cure pomagajte!
Tražim kuglice od stiropora i one plastične prozirne što se otvaraju na pola negdje u zapadnom dijelu grada. Znam da toga ima u Chemacu ali mi je daleko i nemam vremena ići do tamo.

Bila sam u Bauhausu i nema. Kažu da se pripremaju za božićni program pa su maknuli te kuglice. Pa miša im njihovog kaj kuglice nisu božićni program???!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley7.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Angry" />



darla cini mi se da sam na nb-hobby-art stranici vidjela da imaju plasticne kugle u internet trgovini, je evo ima pod plasticni artikli, jedino ne znam da li se otvaraju... nazovi i pitaj. a imaju i od stiropora. oni su mislim negdje na malesnici.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 10:21
Branka,
oni su ti u Zaprešiću
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 10:25
ma da, kaj nisu bili na malesnici... evo sad sam pogledala, fakat zapresic, znaci preselili su se, ocito sam jako u zaostatku ... al ak narucujes prek interneta opet je svejedno di su
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 11:18
ja sam kupila u nb-u te kuglice i otvaraju se...Smile samo su mi malo skupe, jedna je 5 kn...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 13:50
OTOK- hvala Tongue.. salvetice su stigle.. preslatke su.. ajme koliko imam ideja!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Cure pomagajte!
Tražim kuglice od stiropora i one plastične prozirne što se otvaraju na pola negdje u zapadnom dijelu grada. Znam da toga ima u Chemacu ali mi je daleko i nemam vremena ići do tamo.
Bila sam u Bauhausu i nema. Kažu da se pripremaju za božićni program pa su maknuli te kuglice. Pa miša im njihovog kaj kuglice nisu božićni program???!!!Angry
 
Darla bok,
 
ja sam  ti i stiropor i plastične kuglice vidjela u Lumosu u Petrinjskoj!!!
Ove od stiropora uopće nisu bile skupe,a za plastične ne znam jer me nisu interesirale.
Pogledaj si na njihovim stranicama!!!Wink
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 17:45
Thanks curke! Tongue Evo naručih u NB-u online pa odmah da provjerim kak to funkcionira.
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 09:49
super, ajde onda javi - kak se placa i kolko im traje i kolko kosta dostava, vjerojatno se ne isplati uzimati manje kolicine...
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 09:21
djevojke pomagajte, trebam motiv vjetrenjače, znate li gdje mogu nabavit ili ima možda koja od vas. zahvaljujem unaprijed na pomoći. Embarrassed
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 10:53
Cleopatra.

misliš nešto u ovom stilu?





To ćeš teško naći na salveti...možda na decoupage papiru....ali na netu sigurno

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 11:10
Ma ima li kakav motiv od koga ti već nešto nisi izradila?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.