Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Karanfil - Dianthus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Karanfil - Dianthus

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
sanja84 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 13:58
meni se jako sviđaju ovi karanfili,do sada ih nisam uopće imala, ali ove godine ću ih nabaviti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 15:10
ja sam imala niske karanfile koji su ispunili cijelu jednu veliku teglicu,cvali su mi non-stop,a mirisali su predivno. ali mama je ljepo uzela saku gnojiva u granulama to stavila u pitar,dodajte tome jos jako sunce i na kraju su propali!Cry a imali smo ih 2-3 godine
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 20:57
ja u kamenjaru imam niske karanfile i uopće nisu cvali prošle godine,vidjet ću sada hoće li mi ove godine cvasti
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 17:38
zna li tko koja je vrsta moj karanfil?Nigdje ga nisam našla na netu
čovjek uči dok je živ
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 19:26
Da li ovaj puzavi karanfil ima dubok korijen?
Stavila bi ga u pitar s clematisima da im zaklanja korijen od sunca.
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 20:38
Originalno poslano od člana anagalis anagalis napisao:

Da li ovaj puzavi karanfil ima dubok korijen?
Stavila bi ga u pitar s clematisima da im zaklanja korijen od sunca.
mogu ti reć da i ima veliki korijen,sad je u jako velikom cvijetnjaku i većinom su žile u njemu,trebala bi ga presadit u još veći a već mi i postaje problem kud s njim,jako je velik i težak i uvijek imam po ciglu dvije u njemu da se ne prevrne.Šišam ga jer bolje cvijeta i bio bi duplo veći da ga ne šišam.Po ljeti traži zaljevanje i ujutro i navečer.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:18
SLAVONKA karanfil ti je predivan.Mogu misliti kako miriše.
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 20:35
di si ga nabavila? moram mami naci nesto puzavo da ga stavi iznad šanka da visiBig%20smile
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 00:16
dobila sam od jedne bake prije 4 god.3 male grančice,od te 3 samo jedna se primila,ta na slici.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 20:52
heh evo kupio sam ga dns u konzumu na akciji 7kn. bas me pogodiliLOL. al mali su, no jos bolje onda vidim kako rastesmile64
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 22:21
evo ga, jos je mali al bit ce, bit ceWink



Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 07:18
moji kineski su preživjeli zimu tjeraju mlade a ja mislila da će uginuti,imam ih tek od prošle godine
sutra je novi dan
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 11:59
Mgister baš ti je supač..ima krasnu boju
 
 
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 12:00
Slavonko jedno pitanje,baš sam istog takvog zapelcala prije par dana ,pa me zanima držiš li ga stalno tak u kući..ili prek ljeta ide van.... a koji je nažalost ne bih znala
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 14:30
Pa ja mislim da karanfil nikako neće u kući biti po ljeti, po meni ga treba stavit van, on je dosta otporan. Moji su u Rijeci stalno vani i cvjetaju cjelu godinu,
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 09:03
Originalno poslano od člana cvetlin cvetlin napisao:

Slavonko jedno pitanje,baš sam istog takvog zapelcala prije par dana ,pa me zanima držiš li ga stalno tak u kući..ili prek ljeta ide van.... a koji je nažalost ne bih znala
 
 
dok je bio mali bio je preko ljeta vani a zimi na hladnom hodniku,sad je stalno vani,ne smeta mu ni snjeg koji ga zna cijelog prekriti.Prošle god.sam zapelcala par mladih koji su super napredovali i nećete vjerovat svi se smrzli na hodniku a vani velikome ništa.Moj ti je savjet da ga prve 2 god.spremaš u kuću na hladno,kad naraste ništa mu ne smeta.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Suzizana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzizana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 10:55
smile227 Slavonka. takav karanfil još nisam vidjela.
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 19:44
ok primljeno na znanje, hvala
Na vrh
miha View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 20:28
pozdrav svima!smile219
imam jedno pitanje.vec dvije godine imam ovaj puzavi karanfil ali mi jos niti jedne godine nije cvjetao.dobila sam ga od tete ona ga je taman bila presadila.puno ga zaljevami prehranjujem ga ali jos nisam vidjela cvijeta

unaprijd hvala



Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:02
Originalno poslano od člana miha miha napisao:

pozdrav svima!smile219
imam jedno pitanje.vec dvije godine imam ovaj puzavi karanfil ali mi jos niti jedne godine nije cvjetao.dobila sam ga od tete ona ga je taman bila presadila.puno ga zaljevami prehranjujem ga ali jos nisam vidjela cvijeta

unaprijd hvala



moj nije cvjetao dok mu ja svako proljeće nisam počela šišati vrhove i svake godine ga presadim u veću teglu.Moram ga ovih dana malo ošišati,ima puno suhih cvjetova,zapravo on je pun suhih cvjetova.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.