Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Seoski vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Planinski seoski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Planinski seoski vrt

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Planinski seoski vrt
    Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 23:44
evo priloga iz moga vrta

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 00:14
Sunčica,panj je predivanClap
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 04:32
aaaa ove slike pred oluju su ludilooo Clap

sunčice otvori svoju temu pa da sve tvoje sličke budu na jednom mjestu
a panj je je prva liga Smile
Na vrh
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 23:08
hvala na komentarima podrske za moju prvu slicicu. imam ja toga jos, amater sam. Za sada jos uvijek eksperimetiram sa sadnjom grmlja i cvijeca u šumskom vrtu na 620m nadmorske visine. Moja prva forzicija tek sada ima male pupove koji se stidljivo probijaju broz tek okopnjen snijeg, a ruze jos spavaju zimski san. No, jaglaci i ljubice koje su prezivjele napad ovaca ipak se bude...
 
evo malog uratka iz zimskih dana:

Na vrh
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 21:55

iskustva jedne amaterke zaljubljene u tradicijske vrtove

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 21:57
Nemam baš iskustva, ali bih vrlo rado prove koji vikend u zelenoj oazi i čistome zraku!!! 
Na vrh
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 22:01
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

aaaa ove slike pred oluju su ludilooo Clap

sunčice otvori svoju temu pa da sve tvoje sličke budu na jednom mjestu
a panj je je prva liga Smile
hvala na savjetu, otvorila sam novu temu, ali jos ne znam kako da prebacim svoje ranije postove
Na vrh
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 22:20
vrt u planini zaista je veliki izazov za urbane zaljubljenike u prirodu. no, planina ima svoje zakone koji otežavaju realizaciju idiličnog rascvjetalog vrta i romantičnog seoskog dvorišta. Noći su hladne, mrazovi su redovni i u ljetno doba, šumske životinje su pravi gospodari vrtova... od svih ljudskih napora, planina odabire koje će nagraditi plodom. ipak, vrijedi se potruditi
 

Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 22:23
smile227  ovo izgleda fenomenalno!  Svaka čast smile141
Na vrh
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 22:35
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Nemam baš iskustva, ali bih vrlo rado prove koji vikend u zelenoj oazi i čistome zraku!!! 
 
savjetovali su me da poruke i slikice koje sam stavljala u "Seoski vrt" prebacim u ovu temu, pa molim vasu pomoc (ja sam tek "svježe sjeme")smile143
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 22:36
definitivno se isplati...predivno je Heart
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2008 u 23:51
Evo nadam se da su sve sličice sunčice dospjele u tvoj predivan planinski vrt!!! Javi se ako nešto još nedostaje!!! smile78
Na vrh
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 12:22
hvala! I sretan uskrs svimaSmile
Na vrh
marijak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 18:46
Super su vam vrtovi
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 15:26
Pozdrav! Ovaj ogromni panj je fenomenalan!!!!!Big%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.