Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kamelija - Camellia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kamelija - Camellia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 333435
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2015 u 23:43
Originalno poslano od člana marta78 marta78 napisao:

moon,jesam poprskala sam ih insekticidom, sad je zaustavljeno opadanje lišća, ali su cvijetovi nekakvi jadni, smeđkasti...

Bit će nagodinu lijepi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
MARULA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Svibanj 2015
Lokacija: najlipšanasvitu
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARULA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2015 u 09:37
Pozdravljam sve kameloljupce, i imam pitanje, što se točno sada radi oko camellia japonica. Imam dvije, crvenu i rozu, ocvjetale su obje, i vidim da izlazi puno novih listova. Ne znam jel se sada moraju zasušiti ili više zalijevati, i što je s gnjojivom u ovoj fazi, malo ili nimalo? Hvala
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2015 u 21:11
Camellia se ne isušuje NIKAD!
Sad kad je krenila s rastom treba je redovito zalijevati i prihranjivati sve do kasne jeseni, a ako je budete dobro hranili na zimu će vas nagraditi s mnoštvom cvjetova.
Sretno!
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
MARULA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Svibanj 2015
Lokacija: najlipšanasvitu
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARULA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2015 u 23:23
Hvala Bebolina, s čim vi prehranjujete kamelije? Ja imam neko tekuće gnojivo za hortenzije, između ostalog piše i da je za kamelije. Imam i 30 litara kišnice s kojom zalijevam. Još uvijek vježbamo  pravu količinu vode, al čini mi se da napredujemo. Smile
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2016 u 19:50
Kako su kamelije? Sad je njihovo vrijeme, drage forumašice dajte malo sličica!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 333435
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,262 sekundi.