Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - koje voćkice imate u svom dvorištu?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


koje voćkice imate u svom dvorištu?

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
darijaz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darijaz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 22:40
Prolječe hvala malo sam se  zanjela  pa sam eliminirala slova, dešava se to.Sada kad dođe ljepše vrijeme kad cvijeće dođe sebi moram slikati svoj vrt i cviječe,da me bolje upoznate . Hvala na upozorenju Darija
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 22:50
Pozdrav Ivane, zanima me zbog čega voćke mažeš krečom?
I da popunim moju kolekciju: 2 mandarine
                                              2 kivija
 i danas kupljen limun mjesečar
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 09:06
Originalno poslano od člana darijaz darijaz napisao:

Prolječe hvala malo sam se  zanjela  pa sam eliminirala slova, dešava se to.Sada kad dođe ljepše vrijeme kad cvijeće dođe sebi moram slikati svoj vrt i cviječe,da me bolje upoznate . Hvala na upozorenju Darija
 
Darija bit će nam drago da vidimo i tvoj vrt! Smile
 
Na vrh
ivane View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 09:24
Čao anđelka.
Vočke premažem sa krečem jer je tako kora na stablu zaštitena od izsušenja i efekat izolacije protiv mraza je bolji. Također sa tim sprečavamo, da nam u deblo ne dođu štetočini, kojekakvi crvi. Pored toga mravi ne idu toliko na stablo i sa time je i mnogo manje smeđih, crnih i zelenih vaški, po naše uši. Lp.Ivan
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 22:59
A tako, znači ja sam zakasnila sa krečom? Za iduću zimu neću.
Hvala ivane!
Na vrh
Vijavica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vijavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 11:46
Nova sam na forumu i pomalo vrludam okolo i istražujem...
 
Na par metara kvadratnih, koliko imam mjesta, imam pravo malo carstvo koje me veseli: malina, ribizla, ogrozd, jagode te jedna slatka višnja. Kanim još ubaciti i kupinu, ali još tražim neku finu...
 
Ostatak vrta miruje, ali voće već pokazuje tragove buđenja
Preko trnja do zvijezda...
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2012 u 11:31
Dobrodošla! Neka ti raste cvita i daje plodove naravno!
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2012 u 21:21
Jabuke
Šljive
Kruške
Višnje
Trešnje
Nektarinu
Maline
Kupine
Ogrozd
Ribizl
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2012 u 21:27
Viđala sam sortu Maxi blue u njemačkim katalozima. Oduševila sam se. Do sada ga kod nas nisam vidjela nigdje u prodaji. Krasno voće imaš, rijetko u našim krajevima. Svaka čast.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2012 u 09:56
Imam i ja mali popis vocaka:
-jabuke petrovke
-kruske-
-tresnje
-visnje
-marelice
-limun
-breskvea

Srecom imam veliko dvoriste, tako da ima mjesta za jos
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2012 u 11:16
Pozdrav evo i ja da se pridružim sa mojim spiskom voćkica koje imam u mom dvorištu ;
Smokva
Kajsije dvije
Breskva
Višnje dvije
Ribizla
Borovnica
Grožđe
Maline
Jagode obične i mjesečarke
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2012 u 11:52
Opa, pa vidim da sam zaboravila na smokve, orase, lješnjak, jagode
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
jasss View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasss Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 10:58
Trešnje
Breskva
Kajsija
Marelica
Kruške
Šljiva
Višnje
Jagode
Orasi
Mušmula
Lješnjak
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 23:28
Priduzujem se svojim popisom vockica na mojem gruntu
 
Tresnje 2 kom
Orasi     6 kom
Sljiva Bistrica
Maline
Ogrozdi
Dunja
Jabuke
Visnja
Breskva vinogradarka
Lijeske
Kruske
Crveni ribiz
Josta
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 23:52

Carol, moram te loviti... odi u temu Kava u Rijeci i javi se svima jednim postom...Smile

 

Rijeka

Na vrh
misoo83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 172
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misoo83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 19:31
Trešnje 7 kom
Jabuke 8 kom
Breskva 2 kom
Vinogradske Breskve 2 kom
Kajsija 3 kom
Kruške  6 kom
Šljiva 3 kom
Višnje 2 kom
Asimina triloba 4 kom
D. lotus 3 kom
Dunja
Smokva 3 kom
Badem 2 kom
Dud 2 kom
Oras
Mušmula
Lješnjak

Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 19:58
Moj najsvježiji popis voćaka
2 dunje
5 šljiva
6 jabuka
2 stupaste jabuke
6 krušaka
1 trešnja
1 višnja
1 kaki
1 kruška naši
1 žižula
2 drijena
7 ribizla i jedna stablašica
2 joste
2 asimine
1 marelica
2 aronije
7 kupina i 1 zimzelena
maline
jagode
2 tajberija
2 sibirske borovnice
2 lješnjaka
Na vrh
*lady750* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *lady750* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 10:20
ah... tek sam krenula jadna, ali evo, ove godine usađene vočke 2 višnje, tresnja, kajsija, kruska, nar, te 2 maline i 3 ribizle.
Freedom is just another word for nothing left to lose...
Na vrh
perhan99 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje perhan99 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 12:06
imam limun
kivi
smokvu

Na vrh
dadad View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2012 u 18:45
Nova sam. Pozdrav svima.
Imam mali vrt, ali imam:
jagode
1 malinu
2 kupine
1 ogrozd
1 borovnicu
1 ribizlu
2 lješnjaka koja ne daju ploda?
samonikli orah koji je star 4 godine isto nema ploda
1 smokvu
Sad sam kupila goji, aroniju i asiminu trilobu.  Na proljece sam posadila u tegle nekoliko lichija, drvca su krasna, juce sam ih unijela u sobu. Nadam se da ce prezivjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.