Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskrsne dekoracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uskrsne dekoracije

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Uskrsne dekoracije
    Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 12:21
Obzirom da sam bila u velikoj gužvi pred Uskrs nisam stigla ništa pripremiti prije! Nekako mi sve dolazi u zadnji čas! Ali bolje ikad nego nikad!
Uz prvu jutarnju kavu, razmišljajući kako ne želim NE imati ništa za poklon svojim najmilijima, naletio je trenutak inspiracije!

I tako je to krenulo:
Skupila sam sve što mi je bilo pri ruci. Glavni akter je naravno ŠPAGA!



boja za jajca



Vizija je krenula

Narezala sam i odvojila špagu otprilike onoliko koliko bi mi bilo dovoljno i napravila od tanke žice za lančiće krugove koji će dati formu



I krenula sam se igrati







i to je u predzadnjoj fazi izgledalo ovako



Dok su se jajca farbala sinulo mi je da bi bilo zanimljivije da i košaricu ofarbam. Tak da sam i njih umočila zajedno s jajčekima



ocjedila



osušila



i ispalo je





Ima li išta ljepše od zadovoljstva koje vas obuzme kad nešto što ste stvorili uspije

Sretan Uskrs Svima









Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 12:28
Šeflera svaka cast prelijepo
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 09:34
smile55
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 13:36
Predivno, druge ću godine samo kliknuti i podsjetiti se kako si radila i iznenaditi svoje najmilije novim poklončićem smile78
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 22:26
Ova ideja sa špagom je zakon. Iduće godine i ja ću tako objesiti jaja.
Na vrh
mrvica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 160
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mrvica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 22:55
Svaka čast Šeflera, super ideja, ova košarica me podsjeca onako malo na padobran pa mi izgleda ko da se jaja u padobranu spuštaju na Uskršnji doručak, baš je fora!smile186
"Dakle: ne brinite se tjeskobno za sutrašnji dan, jer će se sutrašnji

dan brinuti za se! Svakom je danu dosta njegove muke."

Mt, 6,34

Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 20:30
jako lijepo bravoooooooo smile55
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.