Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ako nekog zanima - cvijeće na aukcijama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ako nekog zanima - cvijeće na aukcijama

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ako nekog zanima - cvijeće na aukcijama
    Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 15:06
http://www.aukcije.hr/browse.php?id=88


često svratim na aukcije i povremeno vidim zanimljive stvari a ovaj put ima i zanimljivih biljaka - pa ako nekoga zanima neka pogleda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 17:21
super! Hvala što si ovu adresu podijelila s nama.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 18:04
Stvarno je super... nego jesi šta kupovala preko njih i kako je sve to skupa organizirano...
 
Vidio sam neke crvene javore da prodaju pa....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 18:08
kupovala sam neke druge stvari i zadovoljna sam
za kupovanje se potrebno registrirati
kao kupac ne plaćaš ništa dok prodavatelj plača neku malu proviziju
Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 23:02
Nudi se tamo sjeme iz Češke za koje ljudi koji su ga kupovali kažu da je staro i da nevalja. /samo malo upozorenje/
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 19:07
prodaju razni ljudi tako da sigurno nije sve sjeme loše - ako se nekom i dogodilo da je kupio nevaljalo sjeme

rado bih kupila neke od sad ponuđenih sjemenki ali meni je skupo a i ne trebaju mi tolike količine :(
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 13:08
Ja nisam vidjela javora nigdje, ali me interesira koja je bila cijena?
Želim ga kupiti!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 13:54
za javor je istekla aukcija...aukcije traju 10-ak dana i ako ih prodavači ne ponove...gotovo
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 09:30
Ok, hvala
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 10:26
Proljeće,javora imaš u baumaxu,pevecu sigurno.Neki dan sam ih vidjela i baš su lijepi(i skupi).Sigurno ih ima po rasadnicima jeftinije.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 15:32
Joj Sasha, baš ti hvala,već dugo čekam da mi netko odgovori ali ništa bez tebe!Jesi možda vidjela koja im je  cijena?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 21:49
Zavisi od trgovine,vrste i veličine javora. Mislim da bi za 100kn našla lijepu biljkicu.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 22:55
Proljeće, u "Zrinjevcu" na Savskom mostu je koštao 120 kn (crveni), a drugi pored njega nisam gledala! Wink
Ali, poslije toga su Baumax i Bauhouse imali akcije! A do 12.04. čini mi se traje "Sajam cvijeća" u MBM-u u Stupniku, uz 10% na sve što se kupi!!!
Probaj nešto što povoljnije iskombinirati. smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 08:53
Ok, hvala za info! Morala bih nešto iskombinirati, za sada su to samo želje!smile73
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 01:39
Hmmm malo sam pogledao link na aukcije...
i eto tip prodaje sjemenke acera po 35 kuna....
iznenadilo me da ima PLAVI acer... no nisam na netu našao da išta tome slično postoji....
malo istraživanja naokolo i otkrio sam da imam acer palmatium i acera dissectum....
ako nekoga zanima bolje da se požure jer tip dolazi u 7 mjesecu u hr....
Na vrh
andreja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andreja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 23:35
ljudi dali je upče pametno kupovati cvijeće na aukcijama?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 23:41
pa ne znam jel pametno Smile al ja sam kupovala sjeme
 
tamo ima raznih prodavača...oni s kojima sam ja surađivala su bili ok
 
a postoje i ocjene prodavaća....pa možeš pogledati šta kažu ljudi koji su s njim surađivali
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 00:32
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

http://www.aukcije.hr/browse.php?id=88


često svratim na aukcije i povremeno vidim zanimljive stvari a ovaj put ima i zanimljivih biljaka - pa ako nekoga zanima neka pogleda
Fala! :)
Odlicno mi je dosao ovaj sajt! Clap

Kupila sam par kaktusa na aukciji, jos samo trebaju stici i to kaktusa koje trazim vec neko vrijeme.
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.