Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt iz Samobora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt iz Samobora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 24>
Korisnik
Poruka
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 17:27
OK, Andrea... Hvala za info oko afričkog...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2008 u 18:42
Evo par slikica iz mog dvorišta, uživajte!!!
Limun raste

Slak u punom izdanju. Već mu lojtrice nisu dovoljne pa je krenuo i na forziciju

Pupavice

Dalija



Frajle pomotale dan i noć LOL (slikano u podne)



Kad nemaš umjetni potporanj, snađi se kao ja! Wink Dragoljub osvaja dalijine visine!LOL

Kadifice

Nova vajgela čeka svoje mjesto na dvorištu

Plumbago još uvijek predivno cvijetava

Cvijet hibiskusa već drugi dan (do sada je trajao samo jedan dan)

Lantana stablašica još uvijek se drži, nakon dosta velike tuče prije 7 dana

Još se vidi koji cvijetić geodecije

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2008 u 20:58
uživam.....smile64
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2008 u 21:54
Andrea smile211 (ma kaj da velim osim da bih i ja puno od toga htjela imati... pa još da bude lijepo kao kod tebe. Nećeš jerovati, noćne frajle koje sam dobila od Trishe na Sajmu cvijeća tek DANAS prvi puta procvale i to jedna roza i jedna žutim cvijetićem. Ide mi, u cvijeću ide mi!)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 10:07
Andrea,prošla sam sa oduševljenjem kroz tvoj vrt...podsjetio me je na moj u Zagrebu dok sam bila još kod roditelja.Što se tiče kozije krvi ja je imam u izobilju,kod mojih pod Sljemenom ona raste super ,ako hoćeš( imam mogućnosti da ti pošaljem preko prijatelja u Samobor) poslat ću ti ujedno ako vidiš još nešto šta ti se sviđa..samo reci
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 10:11
Još jednom VRT TI JE SUPER smile186 uvijek nešto cvate i sve ti ide od ruke,vidim da si prava enciklopedija što se tiče i naziva samih biljaka...ja sam čista neznalica
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 10:31
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

...vidim da si prava enciklopedija što se tiče i naziva samih biljaka...ja sam čista neznalica

Duda, to ti je dojde tak nakon barem 3-4 godine u potrazi za pojedinim biljkama, pa moraš oš-neš naučiti imena biljaka. LOL Teško je po opisima nešto nabaviti.
Sad si me još više razveselila što se tiče kozje krvi, ak uspjeva podno Sljemena, onda će i kod mene!!! smile146
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 11:21
Sve je prekrasno!
Oduševljava me plumbago (kojeg si svakako moram nabaviti) i ona šarena dalija!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 13:31

Naravno plumbago na prvom mjestu - predivana je već se dugo veselim mladici, izdržat ću do proljeća. Rudbekija je ludilo. Noćurak žuti, lila - ne zna se koji je ljepši- Slak cvate u predivnim bojam, svako jutro brojim cvjetiće na njemu i skupljam sjemenke.

Lantana narančasta - imam je i ja i samo se mogu nadati da će jednog dana biti tako lijepa, kao tvoja.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 14:08
u centru Komiže na Visu postoji ogromna bugenvilija boje ciklame (do visine kamenihn starih kuća je) i kroz nju u istoj visini probija taj "plumbago" sa plavim cvijetićima ..LUDILO..bilom mi je jako žao da nemam fotić.Kad to vidiš ne želiš otići..moram ga nabaviti jer vidim da cvate cijelo ljeto 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2008 u 18:54

Pokusala sam da ozilim vajgelu ali nije mi uspelo na zalost.ali pokusat cu opet...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 10:48
Andrea prekrasno!!!
Clap
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 11:05
andrea kod tebe prava divota,nema cega nema,a sve prekrasnosmile57
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 23:16
Tko čeka taj i dočeka: osteospermuma posijanog u veljači

I ja se odlučio pokazati svoju ljepotu, ukrasni krumpir sa prvim cvijetekom Wink

Anđeoske trube

Tko kaže da u ovo doba godine forzicija ne može biti rascvjetana LOL

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 23:45
Svaka cast za ostic,da li si ti skupljala seme?Imam ga i ja al nikako da sakupim semenke.Sve se nadam da ce pasti koja u saksiju
Posle koliko vremena cvetaju andjeoske trube?Imam dve,ovogodisnje,fino su mi porasle.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 23:51
Gioiaa, ovu trubu sam dobila krajem sedmog mjeseca na poklon, a kad je pelcana nemam pojma, pitat ću kumu od koje sam dobila baš da i ja znam. Imam jednu od Tee, ali ta uopće nije pokazala volju da će pokazati koji cvijetić, a naspram ove je prava gigantica. LOL
Sjemenke ostića sam bila dobila. Mislim da ipak iduće godine neću sijati. To je moje mišljenje. Cry
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 08:22
Krumpirko , krumpirko! Sad bu ti mam lakše! smile126
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 09:07
Pokusacu ostice da presadim u vazu i da ih ostavim da prezime (samo mi je zuti u saksiji),ako ne,kupim opet rasad.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 09:49
Andrea predivno, konačno su i moji ostićui iz sjemenja procvjetali, a slakić ti je baš ukrasio forziciju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 19:36
sjeme digitalisa stiglo,ako može još jedna molba.budeš li imala sjeme plumbaga pošalji ako je moguče.hvala
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.