Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt iz Samobora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt iz Samobora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 24>
Korisnik
Poruka
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 19:06
Truba je predivna.Takvu istu imam i ja,najprije je žuta ,a kad se rascvijeta onda je roza.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 20:36
i ja - i ja imam istu takvu , ali moja je odcvala , i vidim danas počelo padati lišće , sprema se za mirovanje
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 20:43
Krasan primjerak!Thumbs%20Up
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 22:43
zahvaljujuči kikini sad i ja imam takvu trublju
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2008 u 08:42
Dragoljub je divan!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2008 u 17:24
kad ce moji tako da procvetaju
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 11:20
Moja streptokarpela odlučila pokazati svoju ljepotu baš danas kad se ja jadala kak već dugo vidim pupoljak, a nikak da procvjeta! LOL Već dugo je planiram premjestiti iz ove teglice, ali upiknute su nove mladice, pa sve čekam taj dan, a vidim da joj je zemlja jako nepropusna, pa se već i stvorila mahovina na zemlji. Confused


Ovaj aster sam prošle godine kupila kao niski 20-30 cm, ostavila ga naprijed da se zašareni kad dođe njegovo vrijeme, ali uočila sam već početkom ljeta da on odlučio rasti u zrak i presadila ga u pozadinu, pokratila baš da vidim dali će stvoriti grmek niski, a on ipak odlučio malo vidjeti nebeske visine. LOL

Aster iz Andreinog kamenjara, ostale biljkice je lopta dokačila pa su malo polegnute LOL

Neumorno cvatem Wink



A ja se vratio među žive nakon ljetnih vrućina

Žuta penjačica

I odlučio još pokazati svoju ljepotu


Kako moja sveki svake godine skraćuje vrt barem za metar, tako je i nastavila svoju tradiciju. Ili je baka uvidjela da lopta pobjegne preveć u njen vrt, tko zna!


A da uvidimo da je jesen ne samo po lišću, i gljive odlučile početi rasti na starom lijeskovom panju. Smrcko kad završiš kod sebe i ovdje te čeka jedan panj LOL

I u betonu je njima dobro!

Susjed tvrdi da su puze i nabrao ih je, baš ću gledati popodne dali ću ga vidjeti na dvorištu Big%20smileEmbarrassed


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 11:26
Andrea, pa ti ne moraš ništa brinuti tvoje cvijeće raste u visine, gljive ti rastu u dvorištu ne moraš u šumu po njih, ma prava si sretnica, valjda nema više ni one glupe alergije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 12:10

Cvijeće ti je superClap, ali mene interesira streptokarpela!!!smile71

Da li je unosiš u kuću i kada???

 
Da li je to onaj veliki grm što ima i admin cvjeta plavo???
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 12:30
Proljeće, da je taj cvijet što ima i admin. Od njega smo ga i dobili.
Još ga nisam unjela u toplije, ali kad ću sve cvijeće tad ću i njega. Wink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 12:35
Andrea i u mene gljiva ima - ajd javi jel susred nasmijan WinkWink
 
A što se cvijeća tiče- bravo, bravo, bravoClapClapClap
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 14:13
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Proljeće, da je taj cvijet što ima i admin. Od njega smo ga i dobili.
Još ga nisam unjela u toplije, ali kad ću sve cvijeće tad ću i njega. Wink
 
Zamisli ima ga i ja, dobila od naše drage Šeflere!!!smile79
Pravo je smile86!!!
 
Da li ga unosiš u kuću ili u podrum???
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 19:50
Vjerojatno ću ga staviti u podrum jer u kući mi sve propadne. Nije pogodna za biljkice baš (stara montažna kućaCry)

E, da, sjetila sam se da sam vidjela susjeda sa štihačom i osmijehom, nakon obroka onih gljiva! LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 20:16
Vjerovatno se riješio žene (mene na to asocira štijača i osmjeh). Sigurno ih on nije jeo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 20:50
Imaš jako lijepog cvijeća, čak neke primjerke prvi put vidim.Prekrasna kolekcija.smile57 
Ništa se ti nebrini, čim završim kod sebe, i dok sam prljava s lopatom do tebe.
Vađenje može potrajati. Volim kavu, dugo spavati i udoban krevet. Jesi li možda blizu onog trgovačkog centra, da ne lutam?Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 21:24
susjedu svaka cast na hrabrosti ,a tebi na cvecu
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 21:32
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:


Ništa se ti nebrini, čim završim kod sebe, i dok sam prljava s lopatom do tebe.
Vađenje može potrajati. Volim kavu, dugo spavati i udoban krevet. Jesi li možda blizu onog trgovačkog centra, da ne lutam?Wink

Sve kaj si navela i ja volim! LOL
Uh, sad već imamo 4 veća centra, pa ne znam na kojeg misliš, ali u strogom centru sam ispod kapele Sv. Jurja. Nudim i koju zgodnu šetnjicu!LOL
Stavila bum na ogradu kakav kramp, da lakše nađeš! smile156
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 22:59
Dogovoreno i ne zaboravi kramp staviti na ogradu. Bila sam ti 2005. god u Samoboru, u nekom centru koji ima cvjećarnu  u prizemlju. Išla sam u posjetu nećaku sa cvjetićem. Možda ga poznaješ sladak,smeđ,plave oči,visok oko 185cmLOL?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:40
Andrea sve sam lijepo ponovo pregledala, isprintala slike mojih budućih biljkica, kojima se veselim i želim da što prije dođe proljeće, kako bi uživala u ljepoti istih.
 
smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 14:35
andrea, što mi je zapela za oko
ova heba...
 
gdje su ju nabavila,
gdje je ima za kupiti...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.