Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 32>
Korisnik
Poruka
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 11:34
Tek sad sam vidio ovo.
 
Kako prekrasno. Pa vi imate čitav muzej u vikendici.
Ja isto obožavam starine, ali nažalost sve ih je teže pronaći po nekoj razumnoj cijeni.
Čuvajte te predmete jer posjedujete pravo malo bogatstvo. Prekrasno!
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 17:18
Baš sad gledam koliko nas je u ovom trenutku online i baš mi drago da puno poznatih "lica" tu vidim!!! Pozdrav, draga moja!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 23:24
triša  bravo imaš cijelu kolekciju, čuvaj to viš da se sve vrača na ono što je nekad bilo , takve stvari treba cijenit
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 16:57
smile141Triša, ali doslovno za sve. smile141za tebe i TM koji znate uživati u stečenoj penziji i vašim vikendicama, koje su prekrasne, možda ne toliko kao građevine, nego kao objekti koji služe onomu za što su i namijenjene, a to je neprocjenjivo. Tvoji putopisi me uvijek oduševe, jer ti na svojim izletima uvijek vidiš i stvari koje bi nekim ljudima promakle i lijep i duhovit način ih pokažeš nama. Neznam čime si se bavila u životu prije mirovine, ali rođena si za turističkog vodića.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 12:41
Definitivno se vidimo skoro i u Skradniku! Moram uživo vidjeti kolekciju! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 13:48
Hej hvala što se malo obnovile ovu temu.
Baš se spremamo drugi tjedan malo ić vidjet kako stoje stvari.
Dođite, nađite Skradnik, nije problem, svi su dobro došli. Najljepše je ljeti, ali sva godišnja doba tamo imaju svoju čar.
Šefi nadam se da je ovo obećanje, sada kad se doma odmaraš, malo gibanja će ti dobro doći, dakle očekujem najavu.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 13:52
Triša lijepo je ponekad stvari izvaditi iz naftalina i ponovo im se diviti.
Uživajte u Skradniku i očekujemo naravno fotografije.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 15:11
Triša ti si školski primjer penzionera koji život živi "punim plućima"!!!
Trebala bih ti poslati moju "svekrivu " na preodgoj... Doduše ona je starija od tebe ali možda je uspiješ "zaraziti" tim svojim mladenačkim duhom.
Ona je cijeli život gradila kuće, jednu u Zagrebu a drugu na moru, a sada je situacija takva da na more ode jednom godišnje i bude možda dva tjedna i to je sve...baš šteta...
 
Ali zato kada vidim kako ti uživaš budem sretna zbog tebe...ali se nadam da ću i ja tako ( ipak smo mi bikice)!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 16:06
Proljeće naravno da hoćeš, samo treba misli i snagu usmjeriti na ono što voliš i želiš. Naravno mi smo se oboje našli s istim željama i mislima.
Osim toga sada su godine kada uživamo ono što smo zaslužili radom i oboje smo se složili da u ovim godinama više nećemo ništa stvarati, jedinu uživati u onome što imamo i u sitnim radostima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 22:23
Danas sam u vikendici u Skradniku. Bio nam je prekrasan dan uz +12, pa smo malo cistili, ja vanjski dio, a mm garazu. Livada je puna tratincica, a sutra cemo do sume da vidimo ima li kakvih vjesnika proljeca.
Slikala nesto jesam, ali slikice cu staviti kad dodem u Rijeku, s fiksnog kompa, jer ovo je pravo mucenje, ali naravno kad to reklamiraju izgleda sve super /- bezicni internet tralalalala......
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 20:48
Tri dana provedena u vikendici najviše se radilo vani, ali kako smo lani dovršili jednu malu sobu, ako nam netko dođe (prije je bila šupa) sašila sam i postavila zavjesu na prozor.
 
 
Sobica je sva nekako u zelenom tonu, pa je takva i zavjesica.
Sobu smo mm i ja samo napravili od stropa do plafona, nešto u lamperiji, nešto u zidnim oblogama, na podu laminat, stari kreveti - izvlači se ladica pa imamo četvrti ležaj, a od dva stara kreveta mm smislio krevete na kat- koji su čak različite širine.
Soba je već puno puta bila u upotrebi, što znači ako netko dolazi k meni spavanje osigurano.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:43
A joj,pa ovo je ko u hotelu .
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:44
Nemam riječi ! Puno pozdravi TM. Di ste se samo našli ? smile78
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:49
Hvala cure, pa Hoya to je ono sve što nije bilo u mladosti,
Znaš uvijek sam birala, samo da nije debel, samo da se ne znoji, samo da je visok. Sve to je bio BIVŠI, a sve to nije sadašnji, ali je zlato od čovjeka, da ga nema-trebalo bi ga izmisliti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:54
Trisa..tek sad sam vidjela slike "starina"...sve je prelijepo..i ja ih jako volim i bas sad kad budem isla kod mojih roditelja,pogledat cu dobro sta je ostalo Big%20smile jer imam jos 3 sestre LOLLOL...
 
Bas lijepa zavjesica Big%20smile a moji veliki Komplimenti tebi i tvom muzu...vec su to mnogi rekli,ali prelijepa ste kopija i bit' ce zadovoljstvo upoznati vas jednog dana Big%20smile!!
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:55
Vjerujem da je dobar, ali dobro se dobrim vraća. Vidim da se savršeno nadopunjavate ! Uživam vas pratiti ! smile79
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 20:46
sobica predivna,a zeleni tonovi ,to bi bio i moj izbor
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 17:33
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hvala cure, pa Hoya to je ono sve što nije bilo u mladosti,
Znaš uvijek sam birala, samo da nije debel, samo da se ne znoji, samo da je visok. Sve to je bio BIVŠI, a sve to nije sadašnji, ali je zlato od čovjeka, da ga nema-trebalo bi ga izmisliti.
 
 
Triša ClapClapClapClapClap
Baš kao i tebe, draga naša - da te nema svijet bi bio siromašniji za jedno veliko postojanje čovjeka!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 17:40
Anaida smile79Ma svima vama koji sudjelujete i djelite moje radosne trenutke, nadam se da ću još mnoge podjeliti s vama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 22:23
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Tri dana provedena u vikendici najviše se radilo vani, ali kako smo lani dovršili jednu malu sobu, ako nam netko dođe (prije je bila šupa) sašila sam i postavila zavjesu na prozor.
 
 
Sobica je sva nekako u zelenom tonu, pa je takva i zavjesica.
Sobu smo mm i ja samo napravili od stropa do plafona, nešto u lamperiji, nešto u zidnim oblogama, na podu laminat, stari kreveti - izvlači se ladica pa imamo četvrti ležaj, a od dva stara kreveta mm smislio krevete na kat- koji su čak različite širine.
Soba je već puno puta bila u upotrebi, što znači ako netko dolazi k meni spavanje osigurano.
 



 Opa sad ja i moj Sadik ---moj muž imamo gdje doći, kreveti su zauzetiLOLLOLLOLEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.