Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vrt ispod folije i stakla
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Plastenik moje kume
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Plastenik moje kume

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Plastenik moje kume
    Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 12:51
Obećala sam kumi uslikati njeno cvijeće u plasteniku. Naravno , usluge se naplaćuju u naturiWink tj. u cvijeću. smile96
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 12:53
aaaaaaaaauuuuuuuuu kolko toga...a jel to kuma prodaje?  :)
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 12:54

Da, kod nas na placu.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 14:01
xenija, kuma ima prekrasno cvijeće, a i tebe, koja si nam to upravo pokazala.
ednom sam mm spomenula da bi mi mogao napraviti jedan mali staklenik, onako za moju dušu, poludio je naravno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 17:31
xenija prelijepo blago tvojoj kumi
a i tebi naravno kad mozes uzivati u ovome
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 17:36
Koji raj....smile93
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 20:29
Lijepo je samo gledati kad već naraste, a do tada muka živa. Pitajte samo admina, on zna kako je kad mjesecima spavaš u plasteniku.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 20:44
xenia64, da li tvoja kuma dolazi u Brod na poljoprivredni sajam u svibnju? Sajam naravno ne prolazi bez mene jer ima cvijeća, a znam da mi je prodavačica rekla je cvijeće iz Nove Gradiške ili iz okoline.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 10:42
Dada ne vjerujem da će doći. Kod nas će ove godine opet biti izložba cvijeća , mislim krajem ovog mjeseca, pa se sprema za nju. A i nisu oni tako veliki proizvođači, zapravo, više su orjentirani na krizanteme. Ove ljetnice su samo da ne budu plastenici prazni.
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:04
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=5811

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=5811
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,178 sekundi.