Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hortenzija - Hydrangea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Hortenzija - Hydrangea

Odgovori Odgovori Stranica  <1 363738
Korisnik
Poruka
macorka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje

Status: Offline
Bodovi: 344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2018 u 07:52
Pozdrav. Molim Vas pomoć. Posadila sam u teglicu malu hortenziju i primila se. I sad dolazi hladnije vrijeme, a ja je još nisam presadila van. Što da radim s njom? Da li da ju slobodno presadim ili da ostane u teglici i stavim unutra do proljeća?Hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi

Na vrh
macorka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2019 u 09:29
Pozdrav.
Hortenzija je počela tjerati listove.Da li mogu odrezati takvu grančicu i probati razmnožiti?
Hvala
Na vrh
Aco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme

Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2019 u 11:27
Ja sam bas jucer zapiknuo dvije grancice, i sad cekam. Inace sam dosta gledao po netu da vece listove odrezu do pola i onda njih zapiknu u zemlju, onaj dio sa klickom.
Na vrh
macorka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2019 u 11:39
Da,da ,tako sam i ja znala već veće grančice zapiknuti i odrezati listove
Na vrh
Nisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Status: Online
Bodovi: 2929
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2019 u 11:42
hortenzija se razmnožava u lipnju ,  granama na kojima nema cvijet 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 363738
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.