Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aronija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aronija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 12>
Korisnik
Poruka
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 08:44
bude, bude sve ok samo je presadi
 
smile57
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 09:43
Jedva čekam da vidim što je s mojima u vikendici kraj Ogulina, nisam ih vidjela tri tjedna, baš se veselim bobičastom voćnjaku, jer tamo imam i maline i tayberie i kupine i ribizle, sve na ful sunčanom mjestu, ali naravno da me posebno zanima aronija, a sadim i jagode penjačice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 20:55
nadam se dobrim vijestima!!!
 
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 14:57
Jako sam sretna, jer će moja aronija cvjetati, od 5 posađenih, sve su super, za sada jedna ima cvjetak mali
Imagesforme%20-%20Besplatan%20upload%20slika%20i%20fotografija%20-%20Besplatan%20hosting%20fotografija
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 17:11
superClapClapClapClap
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:25
Bas mi je drago, Trisa!
Stavi slikicu i kada plodovi budu zreli.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 19:58
Naravno, bombardirat ću vas sa svakim cvjetkom koje mojih 5 aronija budu imale.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Myfinger View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Myfinger Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 23:48
mojih 6 aronija u Stubakima dobilo je po par listića.... sve su se primile....dosta je bilo hladno pa polako izlaze listići
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 08:44
Evo i moje aronije.
Na vrh
pehist View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pehist Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 16:15
ove nedjelje 17.05.2009 u 12:30 sati na prvom programu HRT-a u emisiji PLODOVI ZEMLJE pogledajte reportazu o Aroniji,

tocnije o najvecem nasadu Aronije u Hrvatskoj Clap

Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 13:07
Hvala na obavijesti! Obožavam ovakve emisije.
Na vrh
DARK_MESSIAH View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DARK_MESSIAH Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:13
pozz svima
jel mi može tko reći di da to kupim...
thanks
Na vrh
pehist View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pehist Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 21:13


bit ce plodova  Tongue
Na vrh
elfica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje elfica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 14:53

Bok svima. Eto, ja se polako uključujem na forum. Kupila sam aroniju prošle godine u sjemenarni u Zagrebu. Nije nam još cvala, ali lijepo raste. S obzirom na ostale biljke, jako dobro napreduje. Vole ju lisne uši, tako da je prskam buhačem kad je kritično, ali ne stalno, jer vidim da joj ne štete baš previše. Malo je na sjenovitom, ali neka bude, tu smo joj predvidjeli mjesto...

Na vrh
SanjaT View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SanjaT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 12:36
Mi smo ove godine posadili aroniju pa imam jedno pitanje.
Jel vaše biljke imaju listove skroz od dna biljke (od zemlje) ili je dio stabiljke goli pa onda dođu listovi?

Ja sam mislila da će listovi biti skroz od dolje, ali na jednom tom nižem dijelu ih nema
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:48
Originalno poslano od člana đuđi đuđi napisao:

Hvala Triša na točnoj informaciji iako me ne čudi greška Proljeća jer sam jedan od rijetkih muškaraca (u pravom smislu te riječi) koji pregledava ovaj forum,a primjetio sam da mi se prvi put točno obratila.
A sad da se vratimo na temu.Ja još nisam posadio  Aronije a kako mi je krenilo Minimode će mi sve pokupovati u Poljoopskrbe.


Da, rijetki smo kao rijetke biljke
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 07:33
slučajno pronašla aronije SAD, kupila ih, posadila i sad šta bude (mislim da sad ovo vrijeme nije najsretnije za sadnju ali ?????? kad sam je već našla!!!!!!!) ......
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
pehist View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pehist Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 21:39

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 08:36
Da  li  je  neko  sadio   aroniju  u  Dalmaciji....da  li  joj  je  prevruće  i  suh  zrak,  vruće  noći...smetali  joj  to??
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 09:09
haloooo!
 
...ima li koga  iz  Dalmacije  da  je  posadio  aroniju??
Kakva  su  iskustva??
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.