Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 78>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 21:03
Pa ima već mnogo toga napravljeno...Biljčice lijepo rastu. Izgleda sve skupa prekrasno...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 21:20
Super! Kad već ne mogu na otok, čekam nove fotkice i uživat ću u otoku, vrtu, cvijeću zajedno s tobom...tebi će ipak biti malo teže.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 20:08
Triša, Branka , silveK ,  dada28  -  hvala na lijepim komentarima.smile78
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 20:59
Danas sam stigla do 200 - te poruke. Od dana kad sam upala  u temu bio-vrt i brže- bolje se logirala.......prošlo je 20 dana. U tako malo vremena sam puno toga saznala, naučila, nagledala se lijepih slika, virila u tuđe đardine, stanove....... Postala polu-ovisnik o smile217  
Baš sam sretna da sam našla ovaj forum!!!!!
Poučena pričom forumaša, prihvatila se i ja sijanja!!!! Nikad mi sijanje nije uspjevalo, osim sa velikim sjemenkama   -  dragoljub. grah........ volim da odma izađe velika biljka, a ne one male buhice  npr k'o prkos........Ne znam što bi s njima......to je tako sitno, kako uopće naraste do odrasle biljke!?
Ali......potaknuta vašim pričama, skupila i ja čaše i čašice, pa počela sijati......Još nešto!!!!!! Čupam sve što vidim....grane, grančice , mladice......Strašno!!! Ovo je neka zaraza!!??smile210
Evo dvije slike novih biljčica!
 
Ašto sad!!?? Kud s njima!!??
 
 
 
 
 
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 21:41
Pa, kako ja do sada nisam vidjela ovakvu ljepotu! smile227
 Priroda, more, ribe, biljčice.......
Sve je prekrasno! Vidim da ćeš ti to brzo preurediti u mali raj!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 21:52
Daj bože, da tako bude!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 00:53
Podijelit ću s vama i koju sliku s putovanja......
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 00:57
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 01:00
Zanimljivi su vrtovi na krovovima  (slike poviše). Ljudi koriste svaki metar prostora za vrtove......
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 09:54
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

Danas sam stigla do 200 - te poruke. Od dana kad sam upala  u temu bio-vrt i brže- bolje se logirala.......prošlo je 20 dana. U tako malo vremena sam puno toga saznala, naučila, nagledala se lijepih slika, virila u tuđe đardine, stanove....... Postala polu-ovisnik o smile217  
Baš sam sretna da sam našla ovaj forum!!!!!
Poučena pričom forumaša, prihvatila se i ja sijanja!!!! Nikad mi sijanje nije uspjevalo, osim sa velikim sjemenkama   -  dragoljub. grah........ volim da odma izađe velika biljka, a ne one male buhice  npr k'o prkos........Ne znam što bi s njima......to je tako sitno, kako uopće naraste do odrasle biljke!?
Ali......potaknuta vašim pričama, skupila i ja čaše i čašice, pa počela sijati......Još nešto!!!!!! Čupam sve što vidim....grane, grančice , mladice......Strašno!!! Ovo je neka zaraza!!??smile210
Evo dvije slike novih biljčica!
 
Ašto sad!!?? Kud s njima!!??
 
.....idem, potpisujem sve i ja sam u istoj situaciji, samo meni jos nisu nikle biljcice i pitam se pitam kada i koliko vremena treba da niknu
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 10:12
Ove moje su nicale mjesec dana. Male buhice...Treba bit strpljiv, a ja bi sve da je odmah......smile39
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 10:48
Putovanje je bilo uspješno, vidim mislila si na nas dok si lutala po stranom svijetu. Slikice su jako lijepe, ali tvoj čarobni otok nema premca. S posijanim biljčicama imam isti problem, pa sad moram razmišljeti gdje ću ih staviti kad malo još narastu, jer je to šuma, kao i kod tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 17:49
Slažem se s Trišom, sve je krasno...kroz par godina, uz puno truda i rada, to će postati raj na Zemlji!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 08:48
dada28....iz tvojih usta u božije uši.....tako stare žene kežu......., izgleda da im se i ja primičem jer sve više vadim takve "stare   IZREKE.... 
ups !   Ovo nisam vikala nego mi je ostao Caps Lock.....
 
Danas ujutro je moj vrijedni MM kupio 6 sadnica pomadora  -  rajčica i nadam se krenuti u 2 h na otok. Suce, vidim , jača i moglo bi biti lijepo...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 23:19
Utrčala sam na brod sa 6 polu-kuhanih pomadora - sorta Hercules ( ???? ) i svježim sadnicama tikvica.
MM je jedva stig'o, bacio se sa mula u brod........sa objedom u ruci.
Dan je bio predivan.
Puhao je jaki zapadni vjetar.
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 23:22
Danas je more bilo nekako tirkizno...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 23:33
Desetak minuta pješaćenja do "ranča". Sve miriše.
Miriše pitospora, rascvjetala se, sve se bijeli....mirišu ruže penjačice sa starih zidova...........mirišu cvjetovi naranče iz đardina .....
A kod nas na ranču - prašuma. Trava do koljena.
procvjetala kadulja
irisi žuti i plavi
žuta ruža penjačica
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 23:39
Posadila sam pomadore i tikvice i počela prvi krug kamenjara.
sloj kamena
 
sloj zemlje
 
Kad padne kiša zemlja će se malo nabiti, pa ćemo ponovo sloj kamena i zemlje i koju biljčicu pobosti!!!!
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 12:47

.... ostala sam bez teksta....smile93

A što reći...predivno!!!Imaš sreću da si cijeli život uz more da ga gledaš kada se probudiš, kada odmaraš i kada ideš spavati...A još otok...ti si jedna sretnica!!!
Tekstovi, slike, razmišljanja... sve odlično!!!
Samo jedna zamjerka: premještaj ovu temu bilo gdje drugdje jer ja sam je teško našla, i tek sada vidim šta sam propustila!
Stavi je negdje da je vidljivija, i mnogi drugi će se oduševiti a i šteta da ovaj biser ne čitaju i drugi ljudi!!!
A što se tiče slika samo slikaj, i samo iznosi svoja razmišljanja...meni su superThumbs%20Up
Ja sam inače rođena u unutrašnjosti ali cijeli život sanjam more (vjerojatno sam u prošlom životu živjela na moru).
Ali imam sreću da imamo kuću na moru pa tako uživam koliko mogu, a možeš si misliti koliko sastavim uživanja godišnje???
Ali ne žalim se, neki ljudi ne mogu ni to, sve moraju platiti...
Ali u svakom slučaju tema me oduševila!!!smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 12:51
Uspjela sam negdje pročitati da voliš snijeg, planine, pa ti toplo šaljem par slika snijega moje ulice prošle zime...Kako si ti nas počastila ovim prekrasnim slikama mora, pokušavam ti bar malo vratiti...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.