Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 22:42
.......veselim se i ja Zagrebu, cvijeću i dragim virtualnim prijateljicama....Heart
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 22:50
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

...hvala cvetlin!!
 
 
Tija.....slabo sam na forumu, u kafiću nikako, pogledam poštu i otvorim stranice dnevnika i biljke iz prirode.....zaljubljenik sam u samoniklo bilje svih vrsta......ah, da i gljive ( ne volim jesti, ali gledati da )......
 
....danas sam konačno okončala  i  zakonski svoje neslavno partnerstvo u  poslu, sretna sam i tužna u isto vrijeme....ma zato trčim na taracu među biljkice....one me odma oraspolože.....
 
 
manči moja samo glavu gore i nedaj da te to opet oneraspoloži, znam da je teško ali ti si jaka a i tvoji mušketiri su uz tebe, a "partnerici" želim svu "sreću" u daljnjem poslovnom životu
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 23:10
...hvala ti, ma sve je o.k.....red je malo bit i tužan , odžališ  pa spremiš sve   u ladicu ili kako mi rečemo - škafetin,   i  idemo dalje...
 
 
....nešto veselije   -   MM i ja smo postavili pločice u maloj banji....nema što  -  pravi meštriApprove......ali je bilo veseloooooosmile155....sreća da smo u šumi, a susjedi  u dalekoj zemlji....bilo je ili  ću ja njega zalijepiti  ili on mene ili ćemo zajednički   pločice...ha,ha.....ipak smo zalijepili pločice.....
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 09:19

....srdašce je već ocvjetalo, nisam stavila slike...oduševilo me, prvi put ga imam , mislila da je to biljka samo za kontinent....odlično je što rano cvjeta dok još ima kiše i svježine...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 09:19
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 10:06
...pogled sa  kauča na tarcu i rascvjetalo drvo...zanemarite stari stol, on je samo za vrtlarske poslove, a onda ide u vatru...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 10:08
....prozor od spavaće sobe ukrašava rascvjetala susjedina trešnja...naravno slike su stare 20-tak dana....
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 19:53
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

...pogled sa  kauča na tarcu i rascvjetalo drvo...zanemarite stari stol, on je samo za vrtlarske poslove, a onda ide u vatru...

 

Ma kakva vatra... Daj ga sredi za biljke. Ja sam počela užasna biti po tom pitanju. Baš su doma htjeli baciti neki stari stolac, ali ja nisam dala!!! LOL Wink
Kod tebe stvarno predivno!!! smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:24
Dobro je Andrea rekla. nemoj stol spaliti, čak i takav je interesantan.
Pogled na judino drvo je super.
život je more
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 09:29
....stol sam lani  htjela urediti ali je stvarno uništen....meni su isto rabljene stolice zanimljive....htjela bi na otoku urediti različite stolice , svaka drukčija oko jednostavnog stola....Thumbs%20Up
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 09:35
...
 
...kupila sam gotovog lupinusa i sad ne znam u koliki pitar ga stavit??
 
...konačno su izniknuli moji lupinusi , SilveKini i Šeflerini,  na otoku iz sjemenja ali su jako mali i nježni??
....našla sam im pogodan dio vrta -  sjever sa nešto humusa ispod stabala, samo tamo je takva gužva od korijenja i drugih biljaka...tu udaraju tetivika, šparoge, pavitina....pa imam osjećaj da će pojesti ovo pitomo bilje....
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 09:42
u svakom od nas čuči umjetnik ..... manči fotografije terace i trešnje su prekrasne
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 19:38
Manči, to ti je super ideja sa različitim stolicama Clap
Pitanje za lupinus. ako je posijan jesenas, dali cvate ove godine ili tek iduće?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 22:46
Lupinus ima dugi korijen, u čim dublju posudu Wink
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 12:35
...hvala SilveK....monna-1 nemam iskustva sa lupinusima, prvi put ih imam...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:44
Ups, nisam vidjela prije pitanje Monne - ponekad procvate iste godina kad je i sijan, a druge sigurnoWink
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 23:43
....prvi rododendron prvi put cvjeta....na jesen putuje na otok...sad je na "promatranju"  na taraci...
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 23:44
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 23:45
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 23:57
.....Cool.....mislim da je počelo.....
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.