Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 22:26
Kiša ne pada, a ja čitam Franjicin dnevnik pa ne mogu "raditi na svome"!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 08:09
Nemoj zabušavati i gubiti vrijeme na glupe tekstove, brzo nam se javi jer kod nas samo što nije počela kiša (probat ću kihati da ti otpušem oblake) a onda mi treba more, plažice, vale. Imaš li što sa Korčule, Lumbarda, Bilin žal ... ma da još mi i zapjevaj Vela luku (ma volim te jer me podsjećaš na predivne dane pa su mi samim time i ovi sada lijepi, nemoj se ljutiti što davim)
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 08:15
Franjice samo ti piši, ništa ne daviš.....dapače drago mi je da se veseliš mojim slikama......
Danas sam u ludilu od obaveza, gr-r-r-, mrzim obaveze!!!!!!!!!!!!!!!!
Večeras ću se posvetiti, nadam se, dnevniku...
Inače, dnevnik ti je fantastičan i uopće ne gubim vrijemesmile78!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 09:16
Ma ne mogu da se ne uključim...
Opet sve super, a gledajući tvoj dnevnik i slike došla sam na ideju da nam administrator otvori neku pod temu sa morem: slikama, razmišljanjima...Po pisanju sam skužila da cure s mora imaju baš puno materijala koji mi s kontinenta jedva čekamo vidjeti...
Eto nisam mogla odoliti da vam ne kažem!!!
Sada samo moramo čekati da admin nađe vremena i usliši mi molbe!!!smile143Inače i ja sam se vratila ( čini mi se da je Franjica nešto spomenula) ali sam bila dovoljno pametna da se vratim u subotu popodne, jer su kolone bile kilometarske na Ivanjoj Reci (14 kilometara).Mi smo od doma to gledali i smijali se, jer smo prošli bez problema...
Evo mali komentar i od mene, a ostatak ću napisati u svoj dnevnik radova!!!
I na kraju Manči mislim da si na putu da postaneš ikona, tiho si se nametnula sa svojim dnevnikom, a kompliment ti je već to kad ti kažem da nisam još bila u svojim postovima, nego sam išla čitati tvoje!!!
smile79
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 13:42
Proljeće, veliko, veliko  h v a l a !!!!!!
Ali, nemoj me puno hvaliti da se ne " pokvarim"smile60, a ja sam ti od onih što ne vole biti u centru smile68.....
 
Šalu na stranu, večeras ću proučavati forum, a  ti nam napiši u  svom  dnevniku   kako je bilo na putu i gdje ti je rodna gruda.....!!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 13:44
Ideja je dobra  -  tema  -  more i samo slike sa razmišljanjima ili citatima ili stihovi.....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 14:14
More, more, more, brodovi, barke, valovi, jugo, bura, ruža vjetrova, ajme ko će nas s mora trpiti, kad to krene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 15:10
Ja se dobrovoljno javljam da vas trpim!!!
Meni je to super...
Pa nisam bez veze došla na tu ideju...
 
Mači, danas sam uspjela napisati par razmišljanja s puta, no ne znam da li će to biti uopće zanimljivo ljudima, ali eto nisam mogla a da ne napišem par razmišljanja, ali ipak sam malo vodila računa da ne zadavim ljude...
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 17:01
.......ste mislile nes ovakovo
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 21:48
Evo i mene! Radila sam popodne, a i jutros , i sad sam poprilično umorna.....
Rijeka, vidim ti se oštriš za morsku temu! Odlično!!!!
I ja ću "nabrusiti"  kameru i mobitel, pa u akciju......
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 23:20
Pelješac     2. dio
 
 
mala crkvica
 
 Rastem iz kamena!!
 
  I ja !!
 
   Ja i cvjetam !!
 
   međe od sitnog kamena
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 23:43
  divovska opuncija
 
   masline spremaju pupoljke
 
   ....i borovi umiru...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 23:51
   Neobična biljka iz porodice mlječika   -   MLJEČIKA DRVENASTA
Listopadni grm do 3m visine  -- Euphorbia dendroides
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 23:58
   Krta kositernica -   ephedra
Neobična biljka čije grane padaju kao kosa, ima predivne bobice crvenkasto-roze boje, mislim na kraju ljeta......
 
 
 
Pogled u provaliju!!
 
 
smile107
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 23:59
Domačica je oprala suđe.
Gosti su pošli.
Valja i nama poći....
Laku noć.
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 09:05
Slike predivne...baš si mi malo dočarala morski ugođaj. Ko će dočekati ljeto?? LOL
A najjača slika mi je sudoper. Fotka je umjetnička, sudoper strašan.
smile55
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 10:07
Aha, to se traži na svakoj plaži...ma šalim se, ali slike su prelijepe,nemam ništa drugo za dodati!!!
To smo i očekivali od vas "morskih vukova"...
Samo naprijed, već sam u ljetnom štimungu, vani sunce sija a ja gledam more, šta ćeš ljepše!!!smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 15:52
Manči ti si mi kao šlag na kraju!
 
Evo sve te hoću pitati za onu malu uvalu u Podobuću... izgleda mi tako romantično i podsječa me na jednu malu uvalu u Visu...
Da li tamo ljeti bude puno turista???
Ja sam ti već u fazi kada tražim mir na plaži, znači par dobrih prijatelja, roštilj, more, sunce=perfektan odmor!!!
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 00:18
Proljeće  - ljudi se tamo bave turizmom ljeti. Moji prijatelji imaju obnovljenu staru kuću i pođemo do njih, naravno, kada nemaju turiste  ( imaju ugovor sa agencijom ). Skoro svi u selu imaju sobe i apartmane za iznajmljivanje.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 00:23
Vidim ja moj dnevnik skrenuo u neke druge vode.....
E, feste, e, delicije razne, e, boče iliti balote......ništa se ne radi!
Pravi dalmatinci  "Maslina je neobrana......"
Stern%20Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,268 sekundi.