Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 09:18
...evo,  nesto   na  brzinu  stavljam....
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 09:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 09:22
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 09:23
...prve  4   tresnje...
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 10:15
Mirisne, ukusne, šarene, lijepe, sunčane slikice..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 07:19
Laganini se vraćam starim druženjima, fala na jagodicama i trešnjicama, prekrasnim fokticama otoka, vrteka,  a o moru...pa znaš da čak ni ja nemam dovoljno riječi pohvale za dobro oko, mirnu ruku   ...smile78
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 19:19
  ...bog! Franjice...
 
...lijepo da  si  s nama....
 
....kod  mene je ljetno   ludilo,a  za otok  ostane malo  vremena...
 
....hm.....nesto  trebam mijenjat...Thinking





Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 22:33
Manči, kako si? Nema te, pa se nadam da raadiš i da nisu neki problemi razlog tvog ne javljanja.

pozdrav
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2011 u 08:59
.....pozzzz  veliki,  Proljeće...ima  svega  ali  uglavnom  se  ne javljam  zbog  posla....momentalno  sam  dobro,  jaaako  je  navalilo  ljeto....
....imam  novu  "opremu"   za  virtualni  svijet  ali    ne  i   internetsku  vezu  u  ulici  kojoj  radim...
 
...nadam  se  povezati  sa  besplatnom  vezom  unutar  zidina  ,  ako  to  još  postoji,  pa  ću  moć  češće   na  forum....
Na vrh
53rijeka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 2310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 53rijeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2011 u 12:27
... aaaaaaaaaa znaci jopet si mi biiiiiiizzzzziiii women, neka neka ,ali
ne pozabi kakoFu frisku  slikicu carobnog otoka, lipi mocvarni pozdrav
ex rijeka53
mojblog
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 01:19
...pozzz Rijeka i sve drage moje...
 
...jema  puno  toga  lipoga i smijem kazat  ma  ne i  vrimena...
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 18:20
Pozdrav i tebi. Ovo ti je "teleopatija". Upravo mi se javio MM. Iskipao goste u Komolcu i vraća brod u Primošten.Malo se odmorio u Donjem Čelu i nazvao ženicu.

Ni ove godine nismo bili ni blizu Gradu ni čarobnom otoku. Javila bih ti se svakako, i ako je moguće da popijete kavu ( u širem smislu) na mojoj barci.

smile78
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 19:12
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

...pozzz Rijeka i sve drage moje...
 
...jema  puno  toga  lipoga i smijem kazat  ma  ne i  vrimena...
Daj reci nam.Neka čujemo nešto lijepoBig%20smile!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 20:35
....Vera , e pa  baš  je  svijet  mali  tj. Hr obala....znači muž ti je u našim  vodama i to  još u D. Čelu!!!!!!
....mi smo danas u gradu a MM je jučer bio tamo...
...to će  baš  biti  lijepo  kad  ponovo  zajedno  dodjete!!!!!Thumbs%20Up 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 20:42
...Bako,  lijep  pozdrav....
...zapravo  sam  mislila  na  slike  i  ljetne  dogođaje tipa   -  kupali  se,  ribali ,  imali  hrpu  rajčica , feštali.....nema izvanrednih  novosti,  sve  u  ravnoteži  -  a   tako  je  i  najbolje...
 
....vraćam  se  čim  padne  kiše .....ha,ha k'o   gljiva....  
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 08:51
Manči kiša je padala u petak, a tebe nigdje nema!!! Smile
 
Hajde, čekamo slike...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 22:38
....pozzz Proljeće , da kiša je došla  i  brzo  prošla....na  otoku  sve  suho i  dalje ,  ništa  mi   ne  cvjeta ,  čudna  neka  jesen....Confused
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 08:16
Manči, mi te čekamo...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 23:10
....uh ,  da !
....evo  me!.....malo kasnim Embarrassed....
 
....vanka  puše  juuuugooo, kiša  slabo pada...ova  jesen  je  suha  ali  je  jako  lijepa...temperatura  ugodna između  18  C  i  21  C  ,   puno  sunčanih  dana ,  noći  svježe  oko  10 C....e  da  je  tako  barem  6  mjeseci....
 
....nisam  baš  vrijedna  u  vrtu  -  malo  sam  šišala  grmove  i  pobola  nešto  lala,  ukrasnog  luka  i  zumbula u  zemlju....zato  je  MM  vrijedan  u  povrtnjaku....malo  me  zafrkava  zdravlje  (  ništa  strašno  )   pa  ne  smijem  baš pretjerati  sa  čučanjem  i  saginjanjem..... 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 23:14
Neka si nam se javila
 
smile79
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.