Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zamatanje poklona
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zamatanje poklona

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zamatanje poklona
    Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 09:33
Uvijek to radimo u zadnji tren (kaj zadnji tren je vec istekao) pa u pomanjkanju ideja mislim da bi moglo dobro doci skok na ovu temu pa "ukrasti barem zacetak ideje".
Ovako to radi MPK:
 
Moja je Suncica dobila na poklon knjigu Klub zrelih zena jer sam sebe i nju pronasla u nekim dijelovima. Kako njoj i meni leptiric ima posebno znacenje, jasno vam je da je ovo stilizirani leptiric. Papir je zeleni, zica pricvrscena plasticnom patronom uz pomoc pistolja, perlica ima doma na izvoz... meni je lijepo a i moja Suncica bila odusevljena toliko da mso pazljivo otvarale kako bi prednju stranu uokvirila.
Moj prijatelj dobio Besu (opet simbolika, kazu da znaju da su odavno dobili moju besu i da su svijesni velicine toga, bas sam pocascena) pa je stiliziran jedrenjak i more, a uostalom zasto vam prevodim, bilo bi bolje da sam postavila nagradno pitanjce da vidim koliko imate maste
Jasno vam je da sam u ponoc kad sam se sjetila slikati vec bila izvan sebe i da nism dobro osvjetljavala pa su boje cudne.
Ma ja sam jos mlada pa cu savladati i taj fotic malo bolje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 09:51
bok,  kako lijepo da nam se javljas.....ovako se vidi vise detalja

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:10

Ma super je to ispalo, evo Rijeka53, se potrudila da imaš još bolju slikicu.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:51
Evo, malo prije sam na kavici rekla da bi trebalo napisati jos neke stvari pa da se ucimo mi koji ne znamo, ovdje na forumu sam naucila kako stavljati slicice, jednostavno je napisano i kad sam stotinjak puta ponovila (ide to meni brzo, zar ne) sad mogu i napamet to odraditi (koje ovdje ludilo od jezika na PC, stavili domaci, niskozemski,  ma ne bi ga sam vrag procital, prije bi mi moja fina, savitljiva, dugo i cesto upotrebljavana jezicina pukla nego izgovorila neke rijeci) ali koliko vidim - ide mi, u forumu ide mi...
Fala na ispravcima, sad jos popravite boju, da me ubijete ne znam kako je od zelene i plave postale ove boje... ne ide mi, ne ide mi
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 11:53
Franjice, prekraaaašno!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 05:12
 
Evo da se i ja uključim na ovu temu.
Košaricu i čestitku sam sama izradila.
meni je super u životu
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 14:08
.....evo jos jedne sa dvije desne  ruke, doborodosla
 
pozzWink
 
 
 
p.s. mmmmah, mi se cini da sam samo ja ljevak sa dvije desne rukeApprove
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 15:22
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

 
Evo da se i ja uključim na ovu temu.
Košaricu i čestitku sam sama izradila.
 
Preslatko, ali ovadvije slike su iste - čini mi se da nema košarice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 21:41
 
Preslatko, ali ovadvije slike su iste - čini mi se da nema košarice.
[/QUOTE]
 
 
lošije se vidi,evo možda ovako bolje vidiš.
meni je super u životu
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2013 u 19:24
ŽVeć dugo nitko nije bio na ovoj temi, a ne vjerujem da nema lijepo zamotanih poklona. Kao poticaj za obnavljanje teme stavljam sliku poklona koji sam dobila od moje nečake. Pažljivo sam ga otvorila sa strane i dugo čuvala ambalažu kao figuru.
Napomena: tratinčice su osušene pa ljepljene na ukrasni papir
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2013 u 19:41
Moja sestra uvijek aranzira poklone tak da ih je steta raskopati. Ovo je solenka koju sam dobila kao rodendanski poklon
 
 
 
 
 
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.