Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pozdrav iz Beograda i kratko putovanje po Srbiji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pozdrav iz Beograda i kratko putovanje po Srbiji

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pozdrav iz Beograda i kratko putovanje po Srbiji
    Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:42

"Ali, prijatelj nam je i neko s pocetka sasvim nam stran, a ko nam je vremenom, ili i samo u jednom jedinom trenutku, postao tako blizak, tako drag...da vise ne mozemo bez njega.

I postao nam NEKO,postao nam znacajan i vazan, iako do pre toga nije nam bio NIKO... Pa se tako prijatelj,osim sto se dobija i -stice,odnosno postaje."

Srdacan prolecni pozdrav iz Beograda za sve cvetice

 

Gradska Skupstina

 

Skadarska ulica

 

.

 

 
restoran "Sesir moj" koji je uvek u cvecu
,
 

 

.

 

.

 

.

 

 
.

 

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 18:48
Predivne slike :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 19:03
ima lijepog cvijeća :)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 19:58
Predivan grad i jako lijepo uređen, a i slike su baš pogođene - bravo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 20:48
Stvarno puno truda i cvijeća je ovdje ulozeno i posadito!!!!
 
predivno je grad uređen... na žalost jos nisam nikada imao priliku ga vidjeti uzivo
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 21:37
Sve izgleda prekrasno...Bila sam tamo davno, kao dijete, krajem 80-tih, ostao mi je u lijepom sjećanju...
Na vrh
maya View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 21:45
Predivne slike i lijep grad.Dolazim kod vas za 1. maj, pa cu i ja da uzivam u ovim prizorima.smile219
Nije isto zivjeti i biti ziv!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 21:48
Krasne slike, krasne građevine, a tek cvijeće...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 08:51
Hvala svima. Bilo bi lepo da dodjete i vidite sve to uzivo (slozicete se,to je ipak drugaciji dozivljaj od ovog). Admine,kao GLAVA foruma, mogao bi da pokupis grupu ljudi raspolozenih za putovanje i organizujes jednu posetu,barem neki vikend. Evo prilike da vidis Beograd kada vec do sada nisi. Osim Sense i moje malenkosti,pretpostavljam da ima jos clanova iz Beograda koji bi vam rado bili domacini pa razmislite o tome (voz , vlak od Zagreba do Beograda putuje samo 6 sati,nije preskup i da se tako nesto uraditi). A ide i lepo vreme za obilazak grada,Kalemegdanske tvrdjave, Botanicke baste i kaficu u Skadarliji Wink
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 12:25
Prelijepe slike ali me ovaj puta u srce dirnuo tekst, zivot je bas takav, evo ja te rijeci sada prozivljavam nakon sto sam prije 35 godina stekla i postala nekom nepoznatom prijatelj. Jedan dobar dio ljudskog vijeka uz nekog koga sam izabrala i tko je izabrao mene za PRIJATELJA
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 14:55
Pohvala za
- prekrasne riječi
- prelijepe slike uređenog grada!
smile73
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2008 u 12:09
Beograd je, nekako najlepsi u prolece, zato jos nekoliko "prolecnih" razglednica
.
 Kalemegdan
.
 
 
 
 
 
.
 
Najveci globus na svetu, postavljen na trgu Slavija, nazalost nije dugo krasio trg,otrgla ga je prva beogradska kosava, u sred proleca.
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2008 u 12:41
Zbilja krasno uređen grad.
Najviše su me se dojmile fasade u Skradskoj ulici. Fenomenalno!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 14:17
Mimar, slike su fantastične!!!
 
Bila sam u Beogradu 80-tih, i  to na Petlovom brdu, ali sam obišla i cijeli grad.Evo opet malo podsjećanja, ali moram priznati da mi se sada više sviđa sa tvojih slika .
Thumbs%20Up
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 21:31
za razliku od vremena kad sam ja bio u beogradu danas je puno ljepši
Na vrh
amarilis.bl View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje amarilis.bl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 23:50
Sve za ne poverovati koliko jedan grad moze biti lepo sredjen... obicno je smeca ne sve strane... Ove fotografije govore suprotno! Beograde, beli grade!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 10:07

Ako napišem da sam se pred 71 godinu tamo rodila!

Pa dodam da sam jedva izvukla živu glavu 6.4.(datum koji nose tvoje prve slike!!) ali 1941. onda će ti možda biti jasno s kakvom sam mješavinom osjećaja gledala te slike!Ono... baš 6.4. sjetim se valjda svake godine, iako sam bila trogodišnjakinja neke su mi scene ostale u pamćenju zauvijek.

Nisam ga baš upoznala, jer smo tada "zbrisali"... dolazila sam u posjete, ali davno, davno. I zapravo osim Senjaka i Kalimegdana  mi je to nepoznati grad. Da i groblja!Confused
A da je grad lijep, jest.Širina prostora...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 14:28
Ajde Beograđani, znam da vas ima tu, hoćemo nove fotografije Beograda, jer mi neki koji smo davno bili sjećamo ga se kroz maglu.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 20:53
Nekad davno sam bila ovdje,kao dijete ali se nesjecam nicega Confused zato moram doci opet i potrudit cu se da to bude uskoro Smile...Mimar,kad je najbolje/najljepse posjetiti Beograd...kad je najmanje guzva WinkTongue...a naravno javi cu ti se kad budem dolazila! Wink...jako lijepe slike...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:11

Meni je Beograd najlepsi u prolece, sve nekako ozivi, mada je lep i u ranu jesen (IX mesec), dok ne pocnu kise. Leti, za vreme godisnjih, ima najmanje ljudi ali i najmanje desavanja, sve je stvar ukusa. Ja volim da na ulici cujem zivu svirku, da na tvrdjavi zateknem izlozbu pod vedrim nebom i zalazak sunca na njenim zidinama, slatki miris lipa u bastama Skadarlije, blagu uzurbanost mestana i ljubopitljivost turista,  da osetim dah metropole. No, ti mozes doci kad ti pase, ne mora to biti jednom  Wink, pa ga doziveti u vise doba! Imam ja mesta za tebe, a i vise njih, samo najavite da planiram slobodne dane Big%20smile. Ja i moja cerka (koja ga poznaje mnogo vise od mene LOL) cemo vam rado biti domacini  (Jagodi vec "dugujemo" gostoprimstvo Smile, ostalima nudimo).

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.