Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Osijek (ponuda u rasadniku)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Osijek (ponuda u rasadniku)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 23:31
Lano, predivna zbirka u rasadniku!!! smile141

 Da su bar se oko mene tako ustrčali u "Zrinjevcu" kad sam tražila limunaCry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 00:02
..........jeli treba cagot i napisati ili slike same govore za sebe, mahhhhhhhh  za izgubiti oci za ne reci dzep !!!!!!!!!!!
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 06:11
jednostavno nemam komentara, dođe mi da se doselim u osijek i kampiram ispred rasadnika
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 08:56
lana 1 - slažem se u potpunosti, možda nas pute da kampiramo u rasadniku, mogla bih tamo ostati zauvijek.
lana2 - dolazim u Osijek svakako.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mrvica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 160
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mrvica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 11:03
a joj,svasta bi se tu dalo ponijet kuci... samo bi li me primili praznih džepova...???smile156
"Dakle: ne brinite se tjeskobno za sutrašnji dan, jer će se sutrašnji

dan brinuti za se! Svakom je danu dosta njegove muke."

Mt, 6,34

Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 11:37
Zaboravila sam vam nešto reći, to nije jedini ovako lijep rasadnik u gradu. Ima jošWink
 
Samo neznam da me admin neće grditi ako stavim opet more slikica
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 21:30
pa ja mislim da se neće ljutiti , možda i on uživa u ljepoti kao i mi , a mogao bi za promjenu malo slika i on da pošalje da se malo popravi naše raspoloženje , . dali je gotovo novo jezerce , i jesu li radovi pri kraju (admine) 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 21:54
lana 2 danas sam mislila na tvoj osječki rasadnik, kad sam šetala po jedinom riječkom i gledala. Slikala sam ponešto stavitću sutra, jer nešto zeza Ph.b.. Ma nije ni sjena vašem, ali našlo bi se nešto zanimljivo, samo mi se čini jako skupo.
Tražila sam ustvari crvenu brnistru, ali imaju samo žutu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 22:33
Triša u ovom je bilo vidjela si puno toga, ali koliko sam vidjela cijene i nisu tako visoke. Mogu ti reći da je dosta ljudi bilo i kupovalo. Primjera radi clematisi svih boja, bilo je i zimzelenog 43 kn, vrtne begonije 3 kn, veliki žbun weigele 50 kn, predivne ruže stablašice s pupovima (visine oko 1,5 m - 150 kn). To je ono što sam uspjela upamtiti.
 
Ima još jedan blizu mog naselja, već sam rekla morat ću u tamo.
 
A pod brnistru jer misliš na citysus?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 08:35
Lana2 - predivno, rasadnik je ljepsi od ovog koji sam ja ovih dana posjetila u NL, veli moja frendica da se ovaj moze sramiti. Ja bih samo zamijenila cijene i juuuuupiiiiiiii
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 11:28
Predivno, Lana, ne bih se mogla odlučiti što prije da uzmem.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 21:08
Originalno poslano od člana xenia64 xenia64 napisao:

Predivno, Lana, ne bih se mogla odlučiti što prije da uzmem.
 
A misliš da je meni bilo lakoWink
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 22:32
Plače mi se od tolike ljepote ... sutra ću uplatiti loto!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 15:16
Lana na početku stranice sam si mislila: kako su joj dali da ovoliko slika, kad gle čuda vi postali prijatelji!!!
Ali slike su čudesne!!!
Na vrh
gejsha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gejsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 15:56
¸Ja se iskreno nikad nisam usudila otici tamo a prodjem svaki drugi dan pored njega, mislim kad bi otisla da bi isla kući plačući ili bi usla u debeli minus Nuke

zato mir ..

Mamina kolegica ima plastenik i tamo je sve po 5 kn pa mi je to ok. 


Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 16:05
...daj nam gejsha reci koji je to rasadnik :) ....i ja sam iz Os, pozdravljam te...
Na vrh
gejsha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gejsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 16:22
mama mi je iz broda Wink poslikat cu svoje cvijeće pa ti pokazem Wink
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 21:14
hej, još brođana...mene zanima ako je plastenik u brodu
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 20:08
dali možda znaš ime one biljke što je kao lepeza,valjda neki kaktus
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 20:28
  Sline mi cureDrooling





Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.