Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dvoriše moje prijateljice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dvoriše moje prijateljice

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dvoriše moje prijateljice
    Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 13:18
Valjda se nitko neće naljutiti na ovu novu temu. Prijateljica ima prekrasno dvorište malo, ali preslatko, pa sam joj obećala staviti par slikica.
 
 
 
 
 
 
 
Neću vas više zamarati, ali kad dođe moram joj pokazati da sam ovo objavila, jer za nju je comp još uvijek čudo i "špansko selo", mislim da se bolje razumije u "kinesku kulturu" - to su vam te "srdovječne žene".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 13:20
ma kakva ljutnja
kome bi mogle smetati ovako divni prizori
samo ti nama slikaj i dalje :)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 20:34

Pohvala susjedi!

Samo ti nama daj još!Thumbs%20Up
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 21:36
Tvoja susjeda možda nema pojma o kompjutorima, ali zasigurno zna s cvijećem! Pozdrav susjedi!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 22:03
potpisujem dadu
 
ma kakva ljutnja Triša, vjerujem da svi koji smo ovdje obožavamo ovakve prizore
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 22:09
Baš je prekrasno...
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 23:22

Imam to plavo cvijeće.Može li mi neko reći jeli to potočnica.Posijala sam je prošle godine a sada je prvi puta procvjetala.Na kesici je pisalo da je mješavina cvijeća za kamenjar.Još je neko cvijeće tada posijano počelo cvjetati.Kaži komšinici da joj je cvijeće prekrasno.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 07:02
Da potočnica je i u godinu dana se u njenom dvorištu tako proširila da je sve poplavilo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 08:54
Ne moren zamisliti svijet bez  c v i j e c a, bez pc da.
 
Puno puno bolje da zna o biljcicama nego o kompu as zive stvari daju jako puno veselja i ne more se bez njih, a mrtve-hladne su nuzno zlo i bez njih se more.
 
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 23:49
lijepo
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 20:55
Kad već postoji ova teme, samo sam vam željela pokazati kako to dvorište izgleda danas.
Ovaj prekrasan jasmin ima nekoliko godine - cvjeta od maja do studenog, a sada ga imam i ja, a baš sam danas stavila zapelcati još nekoliko grančica.
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:25
Ma to si ti trebala staviti u svoju temu jer ti inače voliš slikati tuđe cvijeće i sebi ga staviti na temu smile96-sad si mi aš čudna ali znaš da će mo mi to poznati ne možeš nam muljati više ja došla smile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:26
smile227Može li taj jasmin na hladnoću. Ako da, kupila bi sadnicuEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:32
Sve pohvale komsinici...a i tebi sto si se potrudila da joj ispunis zeljuTongueClapClap! Kao sto su vec rekli,ovdje nema ljutnje...svi volimo cvijece i vidjeti nova dvorista obraduje sve nas...kad god stignes ubaci nam koju sliku! Pozdrav tvojoj komsinici i ima prelijepog Jasmina Big%20smile...!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:40
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

smile227Može li taj jasmin na hladnoću. Ako da, kupila bi sadnicuEmbarrassed
 
Na žalost mislim da ne, iako prijateljica je na Drenovi i lani joj je preživio - mislim malo se smrzo, ali je na proljeće bacio opet grane i vidi koliki je izrastao.
No bojim se da gore kod tebe nebi preživio, ali pitaj neke stručnije od mene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:54
Što se tiče jasmina, a čini mi se isti kao moj, mislim da se neće smrznuti jer kod mene to nije bio slučaj. Napominjem da živim u istri(središnja Istra) gdje zna biti dosta hladno ali nikad nije stradao i nadam se da ni neće!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:55
Triša blago tvojoj susjedi na divnom vrtu ali i tebi sto imas mogučnost da uzivo uživaš u njegovoj ljepoti!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:08
Bergeija, baš si me razveselila, da isti je kao tvoj, ustvari to je kaže Tropi, a on zna- krumpirov jasmin (solanum laxum) - piše doduše da nije otporan na niske temperature, ali ako kod tebe preživi, nema straha za mog - ostaje vani.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:12
jasmin je predivansmile120
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:32
Prekrasno je cijelo dvorište, a jasmin je smile120
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.