Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi
    Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 20:36
Kako se približava ljeto počinjemo i s pripremama za humanitarnu akciju u organizaciji članova foruma cvijet.info za uređenje dječjeg SOS sela Ladimiravci.
 
 
Otvorili smo žiro racun za sve one koji bi pomogli a ne mogu doci i udjeliti koji cvijetic... pa da prikupimo novce koje cemo darovati SOS selu za cvijeće, alat i sl sto je potrebno za uređenje vrta...
 
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
 
Naravno možete napisati i svoj nick na forumu da znamo tko nam se pridrzio i  pomogao ukoliko zelite.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 21:39
odlično Thumbs%20Up

evo odmah sam nešto malo uplatila preko suprugovog internet bankarstva Smile
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 21:49
Ja ću po uzoru na zzzzzzzzzzz iris uplatiti na žiro račun, a vi vrijedni ćete zasaditi!
Na vrh
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 08:39
Clap
Pišem uplatnicu-
što napisati u rubriku - primatelj,
jeli dovoljno samo - Zagrebačka banka?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 10:51
ne zagrebačka banka nego sos selo ladimirevci

Na vrh
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 11:57
OK, HVALA
 
VEĆ UPLAĆENO, NADAM SE DA JE IPAK NAJBITNIJI BR. RAČUNA NA KOJI IDE. IAKO DEFINITIVNO NE ODUSTAJEM  OD DOLASKA.
 AKO BUDEM MOGLA, HTJELA BIH VAS UPOZNATI JER SVI STE MI OVDJE NA FORUMU SUPER,
I JOŠ JEDNOM POHVALA ZA OVU AKCIJU, JER TA DJECA ZASLUŽUJU JOŠ I VIŠE, KAD BISE I DRUGI OVAKO NEČEG SJETILI BILO BI STVARNO DIVNO.
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 13:32
Najbitniji je broj racuna ime nije bitno... Racun je otvoren u samo tu svrhu i provjerili smo sa sos selom da sve bude uredu  i bez problema. i kaze da ime moze ostati prazno samo je bitan broj...
 
LJubice samo se pridruzi akciji, cekamo sirom otvorenih ruku... i svaka pomoc je dobro dosla....
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 13:55
Ja se isto pridružujem novčanim prilogom.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 11:33
U banci rečeno da je to žiro račun neke Martine, to je OK  valjda?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 14:35
To mi je sestra otvorila na svoje ime, jer ja sam u guzvi... Ime na racunu je Martina Kemper, a moje je ime Marin Kemper iz Orahovice da ne bi bilo nepoznanice  i da se zna tko iza toga stoji!!!! A i vecina ljudi me sa forumu pozna....
 
Razgovorom sa SOS Selom rekli su da otvorimo novi racun i da nece biti nikakvih problema.
 
Možemo i stavljati obavjesti jednom tjedno ili slicno koliko smo skupili do sada...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 14:37
bilo bi lijepo da vidimo kako se cifrica skuplja

a to bi možda i motiviralo ljude Smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 14:38
može... stavljamo iznos na net da znamo koliko smo "jaki"... Smile
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 18:07

Ja bi spakovala igračaka i časopisa djećijih i slikovnica,jel to u redu?

Al da kad krenete svratite po to,jel može?

Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 14:03
a jel mi može reći tko koji je broj žiro raćuna pbz. ovakj broj za dječicu predpostavljam ide u poziv na broj. help
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Kako se približava ljeto počinjemo i s pripremama za humanitarnu akciju u organizaciji članova foruma cvijet.info za uređenje dječjeg SOS sela Ladimiravci.
 
 
Otvorili smo žiro racun za sve one koji bi pomogli a ne mogu doci i udjeliti koji cvijetic... pa da prikupimo novce koje cemo darovati SOS selu za cvijeće, alat i sl sto je potrebno za uređenje vrta...
 
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
 
Naravno možete napisati i svoj nick na forumu da znamo tko nam se pridrzio i  pomogao ukoliko zelite.


račun je u Zagrebačkoj banci
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 16:24
mislila sam na broj računa zabe, glavni onaj gdje se odvaja povlakom, ovo je predpostavljam broj koji ide u poziv na broj meni treba onaj žiro računa zabe
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 16:27
mislila sam na glavni broj računa zabe
našla sam na netu
znači glavni žiro je 2360000-1000000013
a poziv na broj je 3114294293
i to je to...
(ako sam fulala nek me netko ispravi da ne uplatim na krivi račun, ujutro uplaćujem)
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 16:43
Bravo ! tak je trebalo odmah napisati pa ne bi bilo ni zbrke ni frke!
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 16:47
Uplaćeno !
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 17:47
I ja sam jutros uplatila.
meni je super u životu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.