Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 12:19
Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

kad ste kod mene po biljćice i stvarćice?
 
e ja dosadna LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 15:51
fifi može u petak negdje oko 13-13-30h??
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 17:04
E sada vidim i ja da je sve u redu, jer SOS selo ima svoj račun otvoren kod Zagrebačke banke i to je to, a što je vidljivo iz Irisinog naloga. No da je to bilo rečeno od početka i upisan pravi broj nebi bilo zbrke.
Ako moja kćerka još nije uplatila, provjeriti ću, jer me nije bilo 4 dana, pa će moja uplata biti sutra.
 
Ne treba se ljutiti, jer očito smo svi voljni sudjelovati, a opća je kod nas poznata stvar da svi čekamo zadnji čas, pa tako i ovdje., ali sve je dobro što se dobro svraši i hvala onima koji idu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 17:52
Zapisala sam žirac i sutra hitam uplatiti. Nadam se da će vam do petka sjesti.
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 19:34
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

fifi može u petak negdje oko 13-13-30h??
 
Može admine,ja sad sve pripremam smile170
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 23:07
I ja izvršila transakciju! Jako mi žao što se ne mogu pridružiti ekipi, ali isto tako znam da će oni posao odraditi super!!!! smile79

Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 08:28
meni isto jako žao što nemogu ići s vama,kad djeca malo porastu onda ću moći smile56
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 12:52
evo narode ja bila na fini i kažu mi da uplata ovako ne može proći, e sada ja ne znam kako je vama prolazilo, al ovdje ne mogu provesti takvu uplatu jer tvrde da žiro-račun ne postoji, već tekući koji mora biti upisan u pozivu na broj a kao žiroračun broj računa banke kojega će se sredstva prebaciti na taj tekući. kažu da je razlog tome što račun glasi na ime osobe (kako je admin i rekao) a ne na organizaciju i u tim slučajevima se postupa ovako, bar kako oni kažu.pitala sam i kako je moguće da je vama tako prolazilo, te su mi obrazložili da su novci vjerovatno bili prvo na računu prijelaznom kod zabe , te onda prebačeni na tekući za sos selo.tako da ja moram napisati novu uplatnicu i popodne uplatiti.ne kužim nikako kako nikom drugom tako nisu rekli nego samo meni...ili ovi ovdje kompliciraju.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 12:57
nisam uplačivala na fini nego internet bankarstvom
 
samo se nadam da su svi novci na kraju završili na tom računu
 
ovo je opomena za drugi put....dobro provjeriti kako uplačivati
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 13:03
mislim iris da jest leglo jer će oni u banci preusmjeriti sve novce koji ostanu neraspoređeni, samo što meni nisu dali ni uplatiti ovako jer je čovjek ukucavao i rekao da je pogrešno ovako, ali vjeruje da će banka uplate koje su provedene već rasporediti na pravi račun, samo nek admin isto provjeri kakvo je stanje
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 13:21
Moj  brat je sal cera u Zabu da uplati pa su mu rekli da je to sigurno neka prevara jer je z.r. na osobu, a  on ni znal sve detalje koje san mu naknadno objasnila, tako da je DANAS UPLACENO bez problema.....bar se nadam
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 13:48
mora biti na osobu jer je adminova sestra otvorila račun a kako nismo registrirana organizacija ne može glasiti na forum ili sos selo (ako oni nemaju svoj žiro) nego na osobu, al ja ipak mislim da je riječ o tekućem računu. i ja ću popodne uplatit
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 13:49
Evo i moj izvještaj ja sam jutros normalno uplatila na Fini i nikakvih problema nije bilo, a doslovce sam prepisala nalog koji je kopirala Iris,
Iris ne bi moglo proći e-plaćanjem da žito nije u redu, jer kad se plaća internetom upisuje se samo žiro-račun, a naziv kome ide kompjuter sam izbaci, barem je tako kod mene.
Platitelj je moje ime i prezime i adresa
Primatelj je SOS dječje selo ladimirevci-Valpovo
Žiro-račun je 2360000-3114294293
Poziv na broj je 3114294293
Opis plaćanja je Cvijet za Ladimirevce
Ne mogu kopirati kopiju jer se jako slabo vidi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 14:45
Upravo tako kako Lana kaze... To su nam predlozili i iz SOS sela da tako otvorimo racun na privatnu osobu, jer drukcije ne mozemo...
 
A ako ovo upali i uspije sve uredu mozda jednog dana uspijemo napraviti i kakvu udrugu pa pomagati i ostalima...
 
a do tada jedino mozemo ovako...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:05

 do sada

 smo skupili 960 Kn !!!!
smile57
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:08

.......ma ca fali ovome, jedan z.r.   +   uplata   =   DOBRA DJELAThumbs%20Up

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:16
bravo za nas......još malo pa 1000 Thumbs%20Up
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:16
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

 do sada

 smo skupili 960 Kn !!!!
smile57


i tome dodaj ono što ja donosim....... pa mi smo stvarno super smile72
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:20
I danas je stigao i paket od Šeflere sa malenim kanticama i sarenim leptiricima za dekoraciju!!!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:27
smile72smile84smile77 
Bravo za sve!smile120
meni je super u životu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.